Watchfaces (Czech/Český) FALLOUT Pip-Boy Watchface for MB4

tomini

Active member
Joined
Jul 11, 2018
Messages
150
Likes
34
Points
38
#1

CZECH/ČESKY:
Udělal jsem pouze český mód pro dny (Po, Út, St, Čt, Pá, So, Ne) namísto anglických dní. Zbytek jsem využil od uživatele "Mascone" (amazfitwatchfaces.com), který drží práva na zbytek :)
Aktuální pro 21.07.2019 a fungující s nejnovějším FW (1.0.5.48), používán custom MiFit od MagicUnicorna ze stránek GeekDoing, ale ten není třeba.
Prosím užívejte si to :) trvalo to dobrých pár hodin, než jsem přišel kde byla chyba :D
Samozřejmě nezodpovídám za žádné poškození a chyby na mobilu nebo MiBandu.
& .GIF

Jak nahrát do hodinek:
  1. Stáhněte si .BIN soubor (tlačítko DOWNLOAD) a .GIF (hypertext ".GIF" vedle tlačítka)
  2. Otevřete průzkumník souborů (např. Total Commander) v mobilu
  3. V interním úložišti přejděte do složky Android/data/com.xiaomi.hm.health/files/watch_skin_local
  4. Vytvořte složku (např. "Fallout" - bez uvozovek)
  5. Nahrajte do ní .BIN a .GIF soubory, který jste si stáhli
  6. Přejmenujte je například na "fallout_cz" (opět bez uvozovek) a zachovejte koncovky (.BIN a .GIF)
  7. Otevřete MiFit aplikaci, přejděte do volby watchfaců a v druhé záložce by se měl ocitnout FALLOUT Watchface
  8. Klikněte na něj a dejte synchronizovat
NEBO:
  1. Stáhněte si aplikaci AmazFaces z Google Playe
  2. V kategorii "Fresh" si zvolte jazyk "Český / Čeština" (zkuste vyhledat dle názvu)
  3. Najděte si můj "Fallout PipBoy CZ/Czech/České dny"
  4. Stáhněte a aktivujte v MiFit
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

ENGLISH/ANGLICKY:
I only made Czech mode for days (Po, Út, St, Čt, Pá, So, Ne) instead of English days. I used the rest from user "Mascone" (amazfitwatchfaces.com), who holds the right for the rest :)
Current for 21.07.2019 and working with the latest FW (1.0.5.48), used with custom MiFit by "MagicUnicorn" from GeekDoing website, but it is not needed.
Please enjoy it :) it took good few hours before I found my mistake :D
Of course I'm NOT responsible for any damage or errors on your mobile or MiBand.
& .GIF

How to upload to MB4:
  1. Download the .BIN file (DOWNLOAD button) and .GIF (".GIF" hypertext beside the button)
  2. Open a file explorer (eg. Total Commander) on your mobile
  3. In internal storage, navigate to Android/data/com.xiaomi.hm.health/files/watch_skin_local
  4. Create a folder (eg. "Fallout" - without quotes)
  5. Upload the .BIN and .GIF files you downloaded to it
  6. For example, rename them to "fallout_cz" (again without quotes) and keep the endings (.BIN and .GIF)
  7. Open the MiFit application, go to the watchface options and the second tab should find FALLOUT Watchface
  8. Click on it and sync it
OR:
  1. Download app AmazFaces from Google Play
  2. In category "Fresh" choose "Český / Čeština" language (or try searching by words)
  3. Find my "Fallout PipBoy CZ/Czech/České dny"
  4. Download and sync in MiFit
 

Attachments

Last edited:

tomini

Active member
Joined
Jul 11, 2018
Messages
150
Likes
34
Points
38
#2
Děkuji za podporu v této tvorbě!
Vytvořím pár odlišných verzí (např. Čt -> Ct, pak třeba "Č" a "t" bude každý jinačí velikostí, protože "Č" kvůli háčku zbytečně zmenšuje "t".

Pak se přesunu na jiná témata s tím samým účelem. Když tak můžete hodit tipy na jaké se mám zaměřit ve volném čase :)

Pak bych zkusil svá dynamická témata. ;-)
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,821
Latest member
pipipupu
Top