FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

boncomp

New member
Joined
Sep 2, 2018
Messages
9
Likes
2
Points
3
Zdravím pánové. Mám opět dotaz, v předchozích stránkách jsem to nenašel, možná jsem to přehlédl, tak se případně omlouvám, že tu budu řešit něco, co tu už je.
Mám 2 "problémy"
Mám nainstalovaný fitmware 2.0.0.4, resources v44 a font, jak je v návodu na první straně.
1 problémem je, že popisky u počasí jsou v polštině... To bych ještě unesl... Ale.
2 problémem je, že při notifikaci volajícího mi to neukazuje jméno, ale jen sluchátko. Všude na netu to ukazuje normálně jméno volajícího, ale mě prostě ne...
Neřešil jste to někdo? Díky předem za rady a tipy.

Edit I: tak jsem pátral a našel jsem článek na xda developers, kde to řešili, info volajícího prý funguje pouze, když je systémový jazyk telefonu nastavený na angličtinu, nebo čínštinu.

Edit II: vyzkoušeno, jazyk telefonu (Xiaomi Mi A2 Lite) nastaven na angličtinu a přibyla v aplikaci volba Show contact information a po následném testu náramek začal ukazovat jméno volajícího.
Teď už je jen otázka, zda to půjde implementovat do modified mi fit, aby to sežralo i český jazyk v telefonu
 
Last edited:

DadoEsko

New member
Joined
Dec 8, 2018
Messages
2
Likes
1
Points
3
Takže som to skúsil cez Notify, dal som firmware a potom resources, fonty som vynechal. zapol som mi fit a v pohode to funguje, samozrejme mi fit som zapol nemodifikovanú, a zatiaľ to nenatiahlo naspäť original firmware. ale pri meraní srdecneho tepu to zmerá behom 1 sekundy, je to normálne? mne sa to nezdá.

edit: je to normálne :p len som mal zapnutú automatickú detekciu tepu takže som zrejme meral práve v tej chvíli keď sa spustilo to automatické meranie. :D
 
Last edited:

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Zdravím pánové. Mám opět dotaz, v předchozích stránkách jsem to nenašel, možná jsem to přehlédl, tak se případně omlouvám, že tu budu řešit něco, co tu už je.
Mám 2 "problémy"
Mám nainstalovaný fitmware 2.0.0.4, resources v44 a font, jak je v návodu na první straně.
1 problémem je, že popisky u počasí jsou v polštině... To bych ještě unesl... Ale.
2 problémem je, že při notifikaci volajícího mi to neukazuje jméno, ale jen sluchátko. Všude na netu to ukazuje normálně jméno volajícího, ale mě prostě ne...
Neřešil jste to někdo? Díky předem za rady a tipy.

Edit I: tak jsem pátral a našel jsem článek na xda developers, kde to řešili, info volajícího prý funguje pouze, když je systémový jazyk telefonu nastavený na angličtinu, nebo čínštinu.

Edit II: vyzkoušeno, jazyk telefonu (Xiaomi Mi A2 Lite) nastaven na angličtinu a přibyla v aplikaci volba Show contact information a po následném testu náramek začal ukazovat jméno volajícího.
Teď už je jen otázka, zda to půjde implementovat do modified mi fit, aby to sežralo i český jazyk v telefonu
ked si nainštaluješ modifikovanu MiFit tak zistiš že popisky u počasia budu v češtine a bude sa zobrazovať meno volajuceho
 

boncomp

New member
Joined
Sep 2, 2018
Messages
9
Likes
2
Points
3
Modifikovanou Mifit jsem měl nainstalovanou... Zkusil jsem to ovšem všechno znovu a už ty notifikace fungují... Je to zvláštní, provedl jsem to znovu, úplně stejně a už to funguje... Jen u počasí to nezobrazuje nic, jen že pro aktualizaci se mám připojit k aplikaci a takto to visí stále dál. Ale to mi tolik nevadí, hlavně že jedou ty notifikace :) takže díky moc za rady
 
Joined
Aug 27, 2018
Messages
22
Likes
3
Points
8
Modifikovanou Mifit jsem měl nainstalovanou... Zkusil jsem to ovšem všechno znovu a už ty notifikace fungují... Je to zvláštní, provedl jsem to znovu, úplně stejně a už to funguje... Jen u počasí to nezobrazuje nic, jen že pro aktualizaci se mám připojit k aplikaci a takto to visí stále dál. Ale to mi tolik nevadí, hlavně že jedou ty notifikace :) takže díky moc za rady
Počasí se rozjede maximálně do pár hodin.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Dobrý den tak už je přeložen ten nový FW prosím?
Dobrý den, pokud je dotaz směřován na FW 2.2.X.X, tak jsme tento FW nakonec nepřekládali, jelikož se jednalo o FW uvedený v BETA verzi a oproti 2.0.0.4 tam byly minimální změny (kterých si uživatel téměř nevšimne nebo vůbec nevšimne), takže aplikace vylepšení - názvy celých dnů, kalendář, procenta baterie, notifikace, ... (náročné věci na vytvoření ve FW) jsme neaplikovali (vytvářel by se v podstatě stejný FW jako byla verze 2.0.0.4). Viditelný rozdíl pro uživatele - ikona panáčka na náramku - je tam běžecký pás a při spuštění cvičení na náramku se vlastně spustí "běh na běžeckém pásu". Toto docílíte i spuštěním běžeckéh pásu přímo v aplikaci MiFit nebo Notify. Překopaný bootloader uživatel asi nepostřehne ;).
 

coolman13

New member
Joined
Nov 15, 2018
Messages
6
Likes
0
Points
1
Dobrý den, pokud je dotaz směřován na FW 2.2.X.X, tak jsme tento FW nakonec nepřekládali, jelikož se jednalo o FW uvedený v BETA verzi a oproti 2.0.0.4 tam byly minimální změny (kterých si uživatel téměř nevšimne nebo vůbec nevšimne), takže aplikace vylepšení - názvy celých dnů, kalendář, procenta baterie, notifikace, ... (náročné věci na vytvoření ve FW) jsme neaplikovali (vytvářel by se v podstatě stejný FW jako byla verze 2.0.0.4). Viditelný rozdíl pro uživatele - ikona panáčka na náramku - je tam běžecký pás a při spuštění cvičení na náramku se vlastně spustí "běh na běžeckém pásu". Toto docílíte i spuštěním běžeckéh pásu přímo v aplikaci MiFit nebo Notify. Překopaný bootloader uživatel asi nepostřehne ;).
Aha tak to je asi zbytečný tak děkuji moc za odpověď...
 

Faldicek

New member
Joined
Oct 5, 2018
Messages
17
Likes
3
Points
3
Modifikovanou Mifit jsem měl nainstalovanou... Zkusil jsem to ovšem všechno znovu a už ty notifikace fungují... Je to zvláštní, provedl jsem to znovu, úplně stejně a už to funguje... Jen u počasí to nezobrazuje nic, jen že pro aktualizaci se mám připojit k aplikaci a takto to visí stále dál. Ale to mi tolik nevadí, hlavně že jedou ty notifikace :) takže díky moc za rady
K tomu počasí, mě se stalo, že jsem u MiFit neměl povolenu polohu, vůbec si o to nepožádal, až když jsem se začal šťourat v menu a pak počasí naskočilo...
 
Joined
Sep 7, 2018
Messages
28
Likes
8
Points
8
Zdarec vsem tady,diky kluci za neskutecnou praci co tu odvadite.Jsem Vam neskutecne vdecny a ted uz i dalsi 3 MB3 v mem okoli,jen mam maly technicky dotaz na applisty jsouce androidak :kdyz udelam flash cz do bandu na svym xiaomi kamosum s jabkem,jak to maji oni se zabranenim aktualizace fw a tak?
 

Yamaha

New member
Joined
Nov 19, 2018
Messages
27
Likes
10
Points
3
Zdarec vsem tady,diky kluci za neskutecnou praci co tu odvadite.Jsem Vam neskutecne vdecny a ted uz i dalsi 3 MB3 v mem okoli,jen mam maly technicky dotaz na applisty jsouce androidak :kdyz udelam flash cz do bandu na svym xiaomi kamosum s jabkem,jak to maji oni se zabranenim aktualizace fw a tak?
Někde by tu měl být odkaz na návod pro jablíčkaře,zkus projít pár stránek zpět...
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Zdarec vsem tady,diky kluci za neskutecnou praci co tu odvadite.Jsem Vam neskutecne vdecny a ted uz i dalsi 3 MB3 v mem okoli,jen mam maly technicky dotaz na applisty jsouce androidak :kdyz udelam flash cz do bandu na svym xiaomi kamosum s jabkem,jak to maji oni se zabranenim aktualizace fw a tak?
První příspěvek, dále How to... a druhý příspěvek od konce ;)
 
Joined
Sep 7, 2018
Messages
28
Likes
8
Points
8
No ale to neni odpoved na muj dotaz-instalaci cz fw udelam ja na androidu a oni budou pouzivat originalni appku (protoze ios) a v pripade jeji akt. mi je zas prinesou,pokud neni moznost neaktualizovat/pouzivat upr.app jako mame my droidi.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Na iOs upravená MiFit není. Více poradit nemohu, jedu na Androidu.
 
Joined
Sep 7, 2018
Messages
28
Likes
8
Points
8
Takze pri aktualizaci ios appky a pripadneho fw mb3 pockat na preklad a novy flash ... co uz :) nebo se da na iOs zakazat aktualizace appky?
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Mi Fit 3.5.5 + FW 2.2.0.14, už jste to někdo zkoušel? Nejaké viditelné změny oproti FW 2.2.0.12? ;)
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,531
Members
211,842
Latest member
mays999
Top