FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

yanek71

New member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
Dobrý den, potřebuji poradit. Přes gadgetbridge jsem nainstaloval do Mi band poslední verzi firmware, náramek se aktualizoval ale píše abych ho připojil k aplikaci kvuli aktualizaci. Zkoušel jsem vše možné co jsem tu na foru našel ale nedařilo se. Navíc se mi aplikace gadgetbridge začala neskutečně sekat a je nepoužitelná. Zkoušel jsem i přeinstalovat gadgetbridge, ale bez úspěchu. Výsledek je že naramek mi píše abych ho připojil a gadgetbridge nefunguje. Do doby před aktualizací fungovalo vše na jedničku. Děkuji za jakékoliv rady.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Pravděpodobně ti chybí ještě k FW doinstalovat odpovídající RES. Jestliže ti zlobí Gadgetbridge, tak to můžeš doinstalovat přes Notify (lze použít free verzi). Jestliže se ti GB seká i po přeinstalaci..., tak nahraj GB do jiného telefonu a flasni si RES z jiného mobilu... Až docílíš toho, že budeš mít v MB3 správný FW a jemu odpovídající RES, tak si to spáruj s požadovaným mobilem (tj. tvým, na kterém ti nyní nefrčí GB).

BTW - Nevím, jakou používáš verzi GB, ale GB z GP není nejnovější, je lepší použít zde z fóra: Gadgetbridge 0.31.1 | Apps | GeekDoing
 

yanek71

New member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
Děkuji, vyzkouším. Gadgetbridge mám tu verzi co jste postoval zkusil jsem ji teď přeinstalovat a při spuštění se seká a bliká obrazovka. Vůbec nevím proč když předtím fungovala normálně.
 

navras

New member
Joined
Aug 4, 2018
Messages
19
Likes
3
Points
3
Díky za novou verzi a poprosím ještě o radu. Asi už se budete několikrát opakovat, ale jak se dá pořešit aktualizace počasí. Nahrál jsem nový FW a tohle mě stále kvoká. Dík moc.
 
Joined
Aug 31, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
6
Mám takový problém s modifikovanou Mi fit 3.5.5, při zapnuté aktivitě mi odesílá velké množství dat, za 4 hodinovou tůru mi odešle i 40 MB dat, nemodifikovaná mi to nedělá odešle max pár kB. a u předchozích verzí modifikované aplikace jsem tnic takového nezaznemenal. Neví někdo co a kam může posílat?
 

hellmut

New member
Joined
Nov 22, 2018
Messages
7
Likes
0
Points
1
Aktualizace náramku nezakážeš, musíš zakázat aktualizaci aplikace mi fit přímo v google play (tři tečky v pravo nahoře)
Psal jsem iOS, takže tam musím nainstalovat z marketu tu nejnovější verzi a jakmile připojim hodinky, tak se to aktualizuje
 

yanek71

New member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
Pravděpodobně ti chybí ještě k FW doinstalovat odpovídající RES. Jestliže ti zlobí Gadgetbridge, tak to můžeš doinstalovat přes Notify (lze použít free verzi). Jestliže se ti GB seká i po přeinstalaci..., tak nahraj GB do jiného telefonu a flasni si RES z jiného mobilu... Až docílíš toho, že budeš mít v MB3 správný FW a jemu odpovídající RES, tak si to spáruj s požadovaným mobilem (tj. tvým, na kterém ti nyní nefrčí GB).

BTW - Nevím, jakou používáš verzi GB, ale GB z GP není nejnovější, je lepší použít zde z fóra: Gadgetbridge 0.31.1 | Apps | GeekDoing
Tak mockrát děkuji úspěšně se zadařilo, jen u počasí to píše připojte kvuli aktualizaci, ale počasí stejně nepoužívám.DÍKY.
 

Pecosek

New member
Joined
Jan 7, 2019
Messages
3
Likes
0
Points
1
Ahoj všem.
Udělal jsem všechno podle návodu, nebyl žádný problém, ale na konci jsem chtěl připojit náramek zpět k modifikované verzi Mi Fit 3.5.5, ale do ní se mi nedaří ani přihlásit :-(. Absolutně tomu nerozumím. Nevíte kde by mohl být problém?
 
Joined
Oct 25, 2018
Messages
14
Likes
9
Points
3
Ahoj všem.
Udělal jsem všechno podle návodu, nebyl žádný problém, ale na konci jsem chtěl připojit náramek zpět k modifikované verzi Mi Fit 3.5.5, ale do ní se mi nedaří ani přihlásit :-(. Absolutně tomu nerozumím. Nevíte kde by mohl být problém?
je to tady na fóru 1000 x, dokonce v češtině, angličtině a polštině
např. hned na první stránce v How to made How to use Google acount with Mi Fit (modified)
 
Joined
Jan 2, 2019
Messages
11
Likes
3
Points
8
Ahoj.Poradí my někdo?Neukazuje my nàramek aktuàlní teplotu.Vše nainstalovàno podle nàvodu i vše povoleno.Díky
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Dal jsem tomu 2.dny a ukazuje se jen předpověd na 3.dny a ne aktuàlní.
Musis sa zmierit stym ze Aktualne tam uvidis len sem tam, ak mas dlhsie problem so synchronizaciou pocasia mne pomoze restart telefonu alebo ako pise nemo nizsie pouzit inu app
 
Last edited:

nemo

Member
Joined
Sep 13, 2018
Messages
59
Likes
44
Points
23
Dal jsem tomu 2.dny a ukazuje se jen předpověd na 3.dny a ne aktuàlní.
V aplikaci Notify aktuální počasí funguje popřípadě se změní poskytovatel dat... již tady několikrát zmiňováno... a jednou to určitě půjde... 😉
 

nemo

Member
Joined
Sep 13, 2018
Messages
59
Likes
44
Points
23
Notify jsem měl,ale spotře baterie byla neuvěřitelnà........takže apka šla z telefonu.
Je pravda že cca po 10 dnech nabíjím náramek ale to nevadí telefon skoro každý den... 😉 ale můj pocit je že Notify má propracovanější aplikaci než MiFit ale to je věc názoru... 😎
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top