FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

Joined
Sep 13, 2018
Messages
30
Likes
18
Points
13
False verze se tváří jako vyšší číslo verze, takže ti ji originální MiFit z Google Play nepřepíše na čínštinu při vydání nové verze.
 

nemo

Member
Joined
Sep 13, 2018
Messages
59
Likes
44
Points
23
False verze se tváří jako vyšší číslo verze, takže ti ji originální MiFit z Google Play nepřepíše na čínštinu při vydání nové verze.
Díky za rychlou reakci nějak jsem to nepostřehl protože používám Notify.. ale jsem zase krapet chytřejší.. 😉
 

pigz

New member
Joined
Jan 19, 2019
Messages
1
Likes
0
Points
1
Mam dotaz zacatecnika- v minule verzi bylo na hlavni strance hodinek i procenta nabiti baterie. Nyni s novou verzi to tam neni. Je chyba nekde mezi zidli a hodinkami anebo je potreba jeste doupravit firmware? Dekuji
 

jimmycek

New member
Joined
Jan 13, 2019
Messages
6
Likes
1
Points
1
já už fakt nevím tady pomůže max už jen kladivo ... dělám snad vše co mám podle návodu prošel jsem si celé vlákno a furt Připojte aplikaci pro aktualizaci. ... dokáže mi tu někdo poradit než s tím švihnu o zeď ... Díky moc
 

jenes

Active member
Joined
Aug 15, 2018
Messages
57
Likes
75
Points
28
Mam dotaz zacatecnika- v minule verzi bylo na hlavni strance hodinek i procenta nabiti baterie. Nyni s novou verzi to tam neni. Je chyba nekde mezi zidli a hodinkami anebo je potreba jeste doupravit firmware? Dekuji
momentálně je jen preklad, úpravy klukům zaberou víc času.
 

jenes

Active member
Joined
Aug 15, 2018
Messages
57
Likes
75
Points
28
já už fakt nevím tady pomůže max už jen kladivo ... dělám snad vše co mám podle návodu prošel jsem si celé vlákno a furt Připojte aplikaci pro aktualizaci. ... dokáže mi tu někdo poradit než s tím švihnu o zeď ... Díky moc
pripojte aplikaci pro aktualizaci = na 99,9% špatné zdroje
 

jimmycek

New member
Joined
Jan 13, 2019
Messages
6
Likes
1
Points
1
zdroje jsou z tohoto vlákna ... tak nwm jaké tam mám nahrát at je to klidně čínsky ale at to funguje tohle moc užitečná rada není ... ale díky za ní nějaký postup a funkční soubory to by by byla rada
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
zdroje jsou z tohoto vlákna ... tak nwm jaké tam mám nahrát at je to klidně čínsky ale at to funguje tohle moc užitečná rada není ... ale díky za ní nějaký postup a funkční soubory to by by byla rada
ako pisal jenes na 99% su to zdroje, skus ich este raz stiahnut a nainstalovat, potrebujes v46 k FW 2.2.14/2.2.42/2.3.0.2. Potom 1% pomoze znova nainstalovat povodny font
 

jimmycek

New member
Joined
Jan 13, 2019
Messages
6
Likes
1
Points
1
zkusím to asi už po 10. tak to zkusím po 11.
hlavně v původním vláknu je těch FW už moc a v tom by se prase vyznalo ... proto sháním jednoduchou radu jak to zprovoznit. svoje galaxy watch jsem taky spustil a používal vědět že s tímhle bude takový boj tak to nekupuju
 

jenes

Active member
Joined
Aug 15, 2018
Messages
57
Likes
75
Points
28
promiň, ale tohle je problém židle-klávesnice, když dělám aktualizaci na nový fw tak jedu: firmware, pak resources (samozřejmě odpovídající verze k danému fw), font se už měsíce neměnil, takže ten neinstaluju. práce i se stažením a instalací cca 5 minut (je pravda že přes notify je to jednodušší, přes gadgebridge to je pár minut navíc. prostě jsi ale něco přehlédl ;), začni v klidu znova a nakonec to projde.
 

Mikes0

New member
Joined
Jan 19, 2019
Messages
2
Likes
0
Points
1
Zdravím 🙂 v téhle nové verzi fw (mám iOS, takže nemůžu použít modifikovanou appku a zůstat u staré verze 😕) mi vcelku chybí obálka notifikací na hlavní obrazovce. Máte v plánu dodělávat verzi s těmahle vychytávkama? 🙂
 

keezlab

New member
Joined
Dec 25, 2018
Messages
5
Likes
1
Points
3
Ahoj, již po druhé se mi stalo to, že pokud jsem dal počasí do "neaktivních" zobrazení na náramku a pak zpět do aktivních tak se už vůbec nenačetlo.
Stále to pouze hlásí abych připojil aplikaci. Nesetkal jste se s tím někdo?
Děkuji.. (y)
 
Joined
Aug 27, 2018
Messages
22
Likes
3
Points
8
Ahoj, již po druhé se mi stalo to, že pokud jsem dal počasí do "neaktivních" zobrazení na náramku a pak zpět do aktivních tak se už vůbec nenačetlo.
Stále to pouze hlásí abych připojil aplikaci. Nesetkal jste se s tím někdo?
Děkuji.. (y)
Počasí zlobí, za nějakou chvíli se opět rozjede. Problém je pravděpodobně poskytovatele počasí pro MiFit.
 

Janci17

New member
Joined
Jan 21, 2019
Messages
6
Likes
0
Points
1
Co s toho dám CZ ide chvíľu ako náhle sa začne aktualizovať je tam späť čínština vyskúšal som hádam vsetko😔
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top