FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

Gustav832

New member
Joined
Jul 15, 2018
Messages
3
Likes
1
Points
3
Zdravím,
nevím jestli se to tu už řešilo nebo ne, ale chci se zeptat, jestli se i někomu jinýmu náramek "odpojuje"??
Apka pak pořád volá po připojení a vypadá to, že se mi kvůli tomu občas nesynchronizují všechna data... :/
Když někdo poradí, co s tím zkusit udělat budu rád, pokud se to tu už řešilo, tak se omlouvám, ale pročítat všech 52 stran je pro mě horší než vypít panáka teplýho rumu... :/
 
Joined
Aug 27, 2018
Messages
22
Likes
3
Points
8
Zdravím,
nevím jestli se to tu už řešilo nebo ne, ale chci se zeptat, jestli se i někomu jinýmu náramek "odpojuje"??
Apka pak pořád volá po připojení a vypadá to, že se mi kvůli tomu občas nesynchronizují všechna data... :/
Když někdo poradí, co s tím zkusit udělat budu rád, pokud se to tu už řešilo, tak se omlouvám, ale pročítat všech 52 stran je pro mě horší než vypít panáka teplýho rumu... :/
Máš v power managementu nastavené, aby byla MiFit bez omezení?
 

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
Také se přimlouvám za tu barerii.. Bylo by to super :)
sorry ludia nestiham :( Ja som stale na povodnej verzii ;). Tieto nove mi neriniesli nic nove tak sa do toho prerabania ani velmi nehrniem - mozno to tak nevyzera ale tieto upravy zaberaju hodne casu pretoze s kazdym novym fw sa musia tie upravy robit z 80% nanovo - neda sa to jednoducho skopirovat a prilepit :(
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Dobrý večer!
V prvním příspěvku je přidána verze FW 2.3.0.2 s indikátorem baterie MB3 na hlavním screenu (otestováno). Úpravu pro nás připravil @xpaulos2 podle @majsi ... (v této verzi není zobrazování notifikací na hlavní obrazovce a teké chybí kalendář).
Díky autorům za všechny, co poptávaly indikátor baterie (y)(y)(y)
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
FW PRO MB3 s NFC + BAT + NOT!!! (FW 1.8.0.14 CZ)
přidán ukazatel baterie na hlavní screen + notifikace na hlavním screenu (obálka)
@xpaulos2 připravil další verzi FW pro MB3 s NFC, za tento FW díky (y)(y)(y)

FW_Mili_chongqing_1_8_0_14_CZ.fw

Je nutné použít tyto RES ver 49:
RES_49_CZ Mod_NFC.res

Použijte modifikovanou aplikaci:
Mi Fit 4.0.2 ((Mega) by @MagicalUnicorn)


FW PRO MB3 s NFC + BAT + NOT!!! (FW 1.7.0.16 CZ)
přidán ukazatel baterie na hlavní screen + notifikace na hlavním screenu (obálka)
@xpaulos2 připravil verzi FW pro MB3 s NFC, za tento FW díky (y)(y)(y)


Upravený FW pro MB3 s NFC s ukazatelem baterie a nfotifikacemi na hlavní obrazovce:
FW_Mili_chongqing_1_7_0_16_CZ.fw by @xpaulos2 & testoval @dertas

Je nutné použít tyto RES ver 47:
RES_47_CZ.res

Použijte jednu z těchto modifikovaných aplikací:
Mi Fit 4.0.0
Mi Fit 3.6.0

(Mega) by @MagicalUnicorn


FW PRO MB3 s NFC + BAT + NOT!!! (FW 1.7.0.4 CZ)
přidán ukazatel baterie na hlavní screen + notifikace na hlavním screenu (obálka)
@xpaulos2 připravil verzi FW pro MB3 s NFC, za tento FW díky (y)(y)(y)

Upravený FW pro MB3 s NFC s ukazatelem baterie a nfotifikacemi na hlavní obrazovce:
FW_MB3_NFC_1_7_0_4_CZ_Mod_v3.fw by @xpaulos2 & testoval @dertas


Vyberte si jeden z těchto souborů RES:
Mili_wuhan_v46_CZ_NOT.res
Mili_wuhan_v46_CZ_SBS_NOT.res
(dělený krokoměr)

Použijte tuto modifikovanou aplikaci:
Mi Fit 3.5.8 - All languages (Mega) by @MagicalUnicorn


FIRMWARE PRO MB3 s NFC + BAT!!! (FW 1.7.0.4 CZ)
přidán ukazatel baterie na hlavní screen!
@xpaulos2 připravil verzi FW pro MB3 s NFC, takže moc děkujeme za tuto verzi FW (y)(y)(y)

Upravený FW pro MB3 s NFC s ukazatelem baterie na hlavní obrazovce:
FW_MB3_NFC_1_7_0_4_CZ_modify2.fw by @xpaulos2 & testoval @dertas


Vyberte si jeden z těchto souborů RES:
Mili_wuhan_v46_CZ.res
Mili_wuhan_v46_CZ_SBS.res
(dělený krokoměr)


Použijte tuto modifikovanou aplikaci:
Mi Fit 3.5.8 - All languages (Mega) by @MagicalUnicorn


FIRMWARE PRO MB3 s NFC !!! (FW 1.7.0.4 CZ)
@xpaulos2 připravil verzi FW pro MB3 s NFC

Upravený FW pro MB3 s NFC bez ukazatele baterie na hlavním screenu:
FW_MB3_NFC_1_7_0_4_CZ_modify.fw by @xpaulos2 & testoval @dertas

Vyberte si jeden z těchto souborů RES:
Mili_wuhan_v46_CZ.res
Mili_wuhan_v46_CZ_SBS.res
(dělený krokoměr)


Použijte tuto modifikovanou aplikaci:
Mi Fit 3.5.8 - All languages (Mega) by @MagicalUnicorn
 
Last edited:
Joined
Oct 16, 2018
Messages
4
Likes
1
Points
8
Při přeinstalaci PL verze na verzi 2.3.0.2 a zpět se mi změnila BT MAC adresa MiBand3, máte někdo zkušenosti proč to tak je? Dala by se nadefinovat MAC adresa dle mého přání, tedy ta která tam byla dříve. Děkuji za pomoc. Opakoval jsem to vícekrát a už mám zase jinou MAC adresu.
 

tupouns

New member
Joined
Feb 8, 2019
Messages
3
Likes
1
Points
3
Zkoušel jsem FW: Mili_wuhan_2_3_0_2_CZ_DMT_BAT.fw + Res: Mili_wuhan_v46_CZ_SBS.res a při příchozím hovoru krátké i dlouhé podržení tlačítka na náramku pouze zruší vibrace náramku. V předchozí verzi, kterou jsem měl, dlouhé podržení tlačítka znamenalo položení příchozího hovoru. Bylo by super, kdyby to fungovalo v nové verzi fungovalo stejně, díky.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Zkoušel jsem FW: Mili_wuhan_2_3_0_2_CZ_DMT_BAT.fw + Res: Mili_wuhan_v46_CZ_SBS.res a při příchozím hovoru krátké i dlouhé podržení tlačítka na náramku pouze zruší vibrace náramku. V předchozí verzi, kterou jsem měl, dlouhé podržení tlačítka znamenalo položení příchozího hovoru. Bylo by super, kdyby to fungovalo v nové verzi fungovalo stejně, díky.
Je to způsobeno nastavením TLF. TLF - NASTAVENÍ - APLIKACE - MI FIT - povol této aplikaci provádět změny v systému TLF. Dále je nutné povolit všechna další oprávnění... SMS, TLF, POLOHA... (poté vyp/zap TLF).
 
Joined
Oct 16, 2018
Messages
4
Likes
1
Points
8
BT MAC sa mení keď dáš Resetovat na výrobné nastavenia. Ale pri inštalácii FW alebo Res som si nevšimol že by sa sama menila. Tu sme sa o tom bavili s rendal
Děkuji ano jak píšeš reset jsem vlastně také provedl v menu náramku. Takže to je ta příčina. Jdu si přečíst tvůj odkaz na články, a ještě se zeptám, mohu já změnit tu MAC sám na konkrétní číslo? tedy tu stejnou co jsem měl?
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Děkuji ano jak píšeš reset jsem vlastně také provedl v menu náramku. Takže to je ta příčina. Jdu si přečíst tvůj odkaz na články, a ještě se zeptám, mohu já změnit tu MAC sám na konkrétní číslo? tedy tu stejnou co jsem měl?
Generuje sa náhodne, jedine ze by si si upravil FW aby ti dal určitú adresu.
 
Joined
Oct 16, 2018
Messages
4
Likes
1
Points
8
Děkuji tak tím se nebudu trápit, rychlejší bude když to jinde přehlásím.

Ještě mám dotaz, nainstaloval jsem ogiro 2.3.0.2 EN včetně MiFif z Google Play, zkusil jsem i 2.3.0.2 CZ s MiFit modify 3.5.8, ale nemám jméno volajícího na náramku. V telefonu mám samozřejmě povoleno oprávnění aplikace MiFit i přístup k oznámením, hovor zvoní, lze jej i na náramku odmítnout. Kdepak jsem udělal chybičku?
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top