FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

Joined
Aug 26, 2018
Messages
31
Likes
4
Points
8
#21
Je normální že na MB3 přijde pouze 5 notifikací a 6tá už se neukáže? MB3 pouze zavibruje a to je vše.
 
Joined
Aug 24, 2018
Messages
11
Likes
9
Points
8
#22
Ahoj, chápu dobře že texty vztahující se k počasí nejsou součástí firmware ani zdrojů, ale posílá je přímo aplikace - Mi Fit nebo Notify? Moje dnešní počasí je: "Roztrousene neby."
A ještě jednou bych orodoval za přidání data buildu přímo do názvu souboru.


Hi, did I understand correctly, that weather strings are not part od firmware or resources, but are sent by the app itself - Mi Fit or Notify?
Also, I would like to speak up for putting build date in the filename.
Ahoj,

ja pouzivam pouze Notify a v nastaveni informaci o pocasi nutim preklad do CZ, ktery je soucasti Notify aplikace. Jelikoz jsou nektere preklady opravdu k nicemu (evidrntne prehnane pres Google Translator - viz tvuj priklad "Roztrousene neby" odpovida "Scattered clouds", nebo treba "Sprchy" odpovida "Showers"), tak jsem se asi pred tydnem zaregistroval do Notify fora a par retezcu trochu vic "pocestil". To muze udelat kazdy kdo ma zajem tady .

Je tam toho ale hodne (asi 100 polozek), a nektere preklady ja vubec neznam (zrovna treba to "Scattered clouds"... - mysli tim basnik "roztrhane mraky", nebo co?), takze jsem je nechal ve stejnem stavu v jakem to bylo puvodne "prelozene" od vyrobce Notify (jak pisu, podle me to prohnali pres Google translator) .

Zrovna ted jsem se koukal na stav pocasi u sebe na naramku a uz tam mam "Prevazne zatazeno", coz jsem tam tusim upravoval, takze po uvoleneni posledni verze Notify to uz asi pouziva tech par veci co jsem trochu vic pocestil...
 

metaathron

New member
Joined
Aug 15, 2018
Messages
23
Likes
22
Points
3
#23
Modified Mi Fit
Mi Fit_3.5.2
(CZ weather - all leters small)


čemu tady nerozumíš? :) vše je v prvním postu ...
Pro správnou funkčnost počasí musíš mít modifikovanou MiFit aplikaci, CZ firmware + resources.
Chtel jsem se jen ujistit, jestli to chapu dobre. A chapu. Aktualne testuji Notify and Fitness misto kombinace Mi Fitu a Tools and MiBand. Bohuzel uroven prekladu Notify je docela nizka, takze uz jsem pridal ci opravil odhadem 50 retezcu.
 

metaathron

New member
Joined
Aug 15, 2018
Messages
23
Likes
22
Points
3
#24
Ahoj,

ja pouzivam pouze Notify a v nastaveni informaci o pocasi nutim preklad do CZ, ktery je soucasti Notify aplikace. Jelikoz jsou nektere preklady opravdu k nicemu (evidrntne prehnane pres Google Translator - viz tvuj priklad "Roztrousene neby" odpovida "Scattered clouds", nebo treba "Sprchy" odpovida "Showers"), tak jsem se asi pred tydnem zaregistroval do Notify fora a par retezcu trochu vic "pocestil". To muze udelat kazdy kdo ma zajem tady .

Je tam toho ale hodne (asi 100 polozek), a nektere preklady ja vubec neznam (zrovna treba to "Scattered clouds"... - mysli tim basnik "roztrhane mraky", nebo co?), takze jsem je nechal ve stejnem stavu v jakem to bylo puvodne "prelozene" od vyrobce Notify (jak pisu, podle me to prohnali pres Google translator) .

Zrovna ted jsem se koukal na stav pocasi u sebe na naramku a uz tam mam "Prevazne zatazeno", coz jsem tam tusim upravoval, takze po uvoleneni posledni verze Notify to uz asi pouziva tech par veci co jsem trochu vic pocestil...
Diky. Notify jsem instaloval v sobotu a taky uz jsem pridal a opravil par prekladu. Jen by me zajimalo, za jak dlouho se ty zmeny mohou projevit.
 
Joined
Aug 24, 2018
Messages
11
Likes
9
Points
8
#25
Diky. Notify jsem instaloval v sobotu a taky uz jsem pridal a opravil par prekladu. Jen by me zajimalo, za jak dlouho se ty zmeny mohou projevit.
To netusim, podle me to bude pouzivat nove preklady vzdycky pri vydani nove verze, coz je nekdy 1x za tyden a jindy treba az za 3 nebo 4 tydny... Osobne si nemyslim, ze by tam byl nejaky korektor, ktery to schvaluje, takze to vezme to, co ma aktualne k dispozici...
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
#26
Dáme hru s novými RES ;) (pro někoho to asi bude hodně "easy"). V žádném případě nyní neotvírejte spoiler..., přípravíte se tak o nápovědu (indicie) a překvapení!
1) Nainstalujte Wuhan_1.8.0.0_CZ_BIN.res
2) Dokážete podle ciferníku určit, kolik je hodin? ...

2 minuty na přemýšlení, poté si otevřete spoiler "INDICIE 1"
Dvojková soustava / binární... ;)
2 minuty na přemýšlení, poté si otevřete spoiler "INDICIE 2"
Pokud ani nyní nejste schopni přečíst čas na MB3, nainstalujte zpět Vaše předešlé RES a to, co jste před tím viděli, hoďte za hlavu :geek:.
 

Attachments

jenes

Active member
Joined
Aug 15, 2018
Messages
57
Likes
75
Points
28
#27
Dáme hru s novými RES;)(pro někoho to asi bude hodně "easy"). V žádném případě nyní neotvírejte spoiler..., přípravíte se tak o nápovědu (indicie) a překvapení!
1) Nainstalujte Wuhan_1.8.0.0_CZ_BIN.res
2) Dokážete podle ciferníku určit, kolik je hodin? ...

2 minuty na přemýšlení, poté si otevřete spoiler "INDICIE 1"
Dvojková soustava / binární... ;)
2 minuty na přemýšlení, poté si otevřete spoiler "INDICIE 2"
Pokud ani nyní nejste schopni přečíst čas na MB3, nainstalujte zpět Vaše předešlé RES a to, co jste před tím viděli, hoďte za hlavu :geek:.
tak teď si mi dal sakra zabrat:ROFLMAO:, nemoh sem se v tom nejdřív zorientovat odkud se začíná počítat
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
#28
Já už na tom jedu od soboty a je to v pohodě, zvykl jsem si a když to někdo na MB3 vidí, tak jen kroutí hlavou a nechápou :D
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
#34
Přeloženo FW 2.0.0.4 do CZ + Res v44 (upraveno pro CZ) a také vše odzkoušeno ;), podpora diakritiky opět funkční... a CZ v plném rozsahu, teď jen počkat, jestli @majsi aplikuje své vychytávky...
Ale nic zásadního na té nové verzi vidět nění..., snad jen panáček u položky cvičení se trochu jinak protahuje... Nevšiml jsem si žádné nové položky... :geek:
 

peetman

New member
Joined
Sep 6, 2018
Messages
29
Likes
3
Points
3
#35
To je rychlost. Teď už si to ta nahraju hned. Ne jako posledně, že po dvou dnech číňan udělá aktualizaci a jsme zas na angličtině.
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
#36
@MRMR Je to uz jednoduchsie prekladat nove verzie fw, ak uz mas prelozene starsie ? Ci pri kazdej verzii to musite robit "odznova" ?
 
Joined
Oct 28, 2018
Messages
40
Likes
21
Points
8
#37
Dáme hru s novými RES;)(pro někoho to asi bude hodně "easy"). V žádném případě nyní neotvírejte spoiler..., přípravíte se tak o nápovědu (indicie) a překvapení!
1) Nainstalujte Wuhan_1.8.0.0_CZ_BIN.res
2) Dokážete podle ciferníku určit, kolik je hodin? ...

2 minuty na přemýšlení, poté si otevřete spoiler "INDICIE 1"
Dvojková soustava / binární... ;)
2 minuty na přemýšlení, poté si otevřete spoiler "INDICIE 2"
Pokud ani nyní nejste schopni přečíst čas na MB3, nainstalujte zpět Vaše předešlé RES a to, co jste před tím viděli, hoďte za hlavu :geek:.
Ty kráso to pecka! Sice taky nějaký čas ze školy, ale oč se jedná mi došlo hned, jen přijít na to odkud...škoda, že nejde tohle nastavit samostatně pro jeden ze screenu MB3. Dva by byly s normálním ciferníkem a jeden takto.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
#38
Ty kráso to pecka! Sice taky nějaký čas ze školy, ale oč se jedná mi došlo hned, jen přijít na to odkud...škoda, že nejde tohle nastavit samostatně pro jeden ze screenu MB3. Dva by byly s normálním ciferníkem a jeden takto.
Takto nastavit samozřejmě lze ;):). Stačí upravit vhodně RES... :geek:
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
#39
@MRMR Je to uz jednoduchsie prekladat nove verzie fw, ak uz mas prelozene starsie ? Ci pri kazdej verzii to musite robit "odznova" ?
Udělal jsem si pomůcku, ale cca 4h na tom strávím (včera jsem začínal, když v TV běžela "Ulice" a hotovo jsem měl kolem půl jedné, dnes mi jdou oči do smyku, asi to ve škole prospím :(), dělám to opatrně, abych neudělal chybu... Ale určitě jsem rychlejší, než při prvním překladu a určitě je přeloženo více stringů než po prvním překladu verze 1.6.0.0 ;):)
 
Joined
Oct 28, 2018
Messages
40
Likes
21
Points
8
#40
Takto nastavit samozřejmě lze ;):). Stačí upravit vhodně RES... :geek:
Koukal jsem, že pod všemi třemi screeny je to v binárním kódu trochu jinak, pak tedy pro každý screen je v RES sólo sada obrázků? Láká mě zkusit upravit RES.
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,531
Members
211,842
Latest member
mays999
Top