FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

code

New member
Joined
Dec 18, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
Protože jsem měl uložený svůj návod že to takto funguje, zkusím teda nejnovější verze. Teď jsem nahrál Mi_Fit_3.4.6_-_All_languages.apk mám telefon spráovaný funguje ale náramek je ve francoužštině.
 

Mikes0

New member
Joined
Jan 19, 2019
Messages
2
Likes
0
Points
1
Protože jsem měl uložený svůj návod že to takto funguje, zkusím teda nejnovější verze. Teď jsem nahrál Mi_Fit_3.4.6_-_All_languages.apk mám telefon spráovaný funguje ale náramek je ve francoužštině.
Nahraj do náramku FW i RES z první stránky tohoto fóra a musí to být cajk
 
Joined
Nov 9, 2018
Messages
9
Likes
1
Points
8
Nevím si rady postupuju takto

1) Mi_Fit_3.4.6_-_Czech.apk
2) Gadgetbridge 0.29.1.apk
3) Mili_wuhan_1.3.0.8_Czech_GeekDoing_10.08.18.fw
4) Mili_wuhan_37_GeekDoing.res

Po spárovaní náramku v Mi Fit 3.4.6 po mně chce obnovit tovární nastavení jinak mně neumožná náramek spárovat.
Kde dělám chybu?

Děkuji
1)Zapni viditelnost na mi bandu.
2)Zruš párování s mi fitem a mobilem pokud máš samostatně v bluetooth.
3) stáhni si aktuální firmware + odpovídající resources (viz první post) kde by mimo jiné měl být i návod. (Nezapomeň na rozdíl NFC a bez NFC verze)
4)Gadgetbridge spáruj s mi bandem
5) flashni *. FW (na chvilku zhasne displej)
6) flashni *.res
7) Zruš párování s Gadgetbridge
8) spáruj s místním/ upraveným mi fitem nebo mi bad master či jiné alternativy
9)hotovo..
 

code

New member
Joined
Dec 18, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
Díky, ještě k těm resources, jaké mám flashnout, když chci základní vzhled + počasí? (používám samozřejmě upravené apk Mi Fit 3.5.9)

Toto?
Combo_V46_cz.res odtud Webshare.cz

Díky
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Díky, ještě k těm resources, jaké mám flashnout, když chci základní vzhled + počasí? (používám samozřejmě upravené apk Mi Fit 3.5.9)

Toto?
Combo_V46_cz.res odtud Webshare.cz

Díky
Ak chceš original základní vzhľad tak Res sú v Changelog pri FW, v odkaze ktorý si dal majú Res upraveny vzhľad
 

plzenan

New member
Joined
Apr 3, 2019
Messages
6
Likes
4
Points
3
Taky jsem s toho trochu mimo, vše v pohodě, fw se nahraje, náramek je v češtině (i když čtvrtek to píše skratku čr), jen když chci spustit res soubor tak to vypíše: Chybí aplikace k otevření tohoto souboru.
Po napojení na upravenou MI FIT aplikaci (staženou odkazem zde na první stránce) se po spárovaní vykoná aktualizace a náramek je rázem v angličtině.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Musíš nahrat aktualnu češtinu, každy MiFit obsahuje FW verziu a ak je v MiBand staršia tak hu aktualizuje, pre CZ dni musíš nahrať RES, odporúčam inštalovať FW aj RES cez Notify & Fitness
 

Barosova

New member
Joined
Mar 30, 2019
Messages
3
Likes
0
Points
1
Prosím o radu, dostala jsem náramek mi band 3, bohužel po nabití ( byl úplně vyšťavený) hlásí připojte k aplikaci pro aktualizaci. Dotyčný se prý pokoušel nainstalovat češtinu ale neúspěšně. Myslíte že s tím půjde něco udělat? Podotýkám, že nejsem v tomto zrovna odborník.
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Prosím o radu, dostala jsem náramek mi band 3, bohužel po nabití ( byl úplně vyšťavený) hlásí připojte k aplikaci pro aktualizaci. Dotyčný se prý pokoušel nainstalovat češtinu ale neúspěšně. Myslíte že s tím půjde něco udělat? Podotýkám, že nejsem v tomto zrovna odborník.
To je běžný stav, může se objevit kdykoliv při aktualizací FW a s pokusy o češtinu to nesouvisí. Naopak čeština se podařila nahrát a je potřeba Mi Band 3 spárovat s modifikovanou Mi Fit aplikací, ke stažení je na první stránce tohoto vlákna. Pokud použijete Mi Fit z Google Play, čeština se smaže. Náramek se přehraje do továrního nastavení. Tak jako tak je potřeba Mi Band 3 spárovat s aplikací Mi Fit. Pokud bude po spárování náramek zobrazovat hlášku dále, je potřeba ještě dohrát Resources, také na první stránce.
 
Last edited:

Barosova

New member
Joined
Mar 30, 2019
Messages
3
Likes
0
Points
1
To je běžný stav, může se objevit kdykoliv při aktualizací FW a s pokusy o češtinu to nesouvisí. Naopak čeština se podařila nahrát a je potřeba Mi Band 3 spárovat s modifikovanou Mi Fit aplikací, ke stažení je na první stránce tohoto vlákna. Pokud použijete Mi Fit z Google Play, čeština se smaže. Náramek se přehraje do továrního nastavení. Tak jako tak je potřeba Mi Band 3 spárovat s aplikací Mi Fit. Pokud bude po spárování náramek zobrazovat hlášku dále, je potřeba ještě dohrát Resources, také na první stránce.
To je běžný stav, může se objevit kdykoliv při aktualizací FW a s pokusy o češtinu to nesouvisí. Naopak čeština se podařila nahrát a je potřeba Mi Band 3 spárovat s modifikovanou Mi Fit aplikací, ke stažení je na první stránce tohoto vlákna. Pokud použijete Mi Fit z Google Play, čeština se smaže. Náramek se přehraje do továrního nastavení. Tak jako tak je potřeba Mi Band 3 spárovat s aplikací Mi Fit. Pokud bude po spárování náramek zobrazovat hlášku dále, je potřeba ještě dohrát Resources, také na první stránce.
 

Barosova

New member
Joined
Mar 30, 2019
Messages
3
Likes
0
Points
1
Děkuji za radu, sice jediné co píše česky je že je oblačno, ale aspoň už to nějak funguje i když anglicky
 

Agilith

New member
Joined
Jul 20, 2018
Messages
6
Likes
0
Points
1
Zdravím,
mám trochu větší problém. Po aktualizaci náramku se mi to znovu nespárovalo a už mi Mi Fit a GadgetBridge nenajde náramek. A bohužel mi funguje jenom hlavní strana (obrazovka) náramku.
Nevím jak to mám restartovat a ani nevím jak si to spárovat.
Nic mi to nechce najít.
Nevíte někdo co s tím nebo to je na reklamaci? a nebo nejhůř na vyhazov. :D

díky moc
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Zdravím,
mám trochu větší problém. Po aktualizaci náramku se mi to znovu nespárovalo a už mi Mi Fit a GadgetBridge nenajde náramek. A bohužel mi funguje jenom hlavní strana (obrazovka) náramku.
Nevím jak to mám restartovat a ani nevím jak si to spárovat.
Nic mi to nechce najít.
Nevíte někdo co s tím nebo to je na reklamaci? a nebo nejhůř na vyhazov. :D

díky moc
Skus pozriet tu
 

Devr

New member
Joined
Mar 28, 2019
Messages
13
Likes
0
Points
1
Zdravím, doporučte mi prosím, který FW 2306 je nejlépe po zkušenostech použít.
1/ with battery indicator
2/ with battery indicator + notifications (main screen)
3/ with battery indicator + notifications (main screen) + calendar

a který RES přesně k tomu použít z první strany changelog, aby to na sebe pasovalo, mám v tom trochu guláš :).

Někdo říká, že kalendář není k přečtení, někdo zase, že obálka vadí při potvrzení...atd, pořídil jsem nyní band3 a tak nevím, který počeštěný FW je nej.
Díky
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,821
Latest member
pipipupu
Top