FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Aha, zblbnul jsem. Ale gadgebridge jsem i přes vypnutou viditelnost připojil a aktualizoval fw i res. Tak jdu hledat,jak postupovat když nejde spárovat MiFit a náramek. To jsem vlastně v předchozím příspěvku neuvedl. Diky
odparovat z gadgebridge, uninstall, odparovať z MIfit a znova sparovať
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Kouzelník @xpaulos2 nám vykouzlil další modifikovanou ferzi FW pro MB3 s NFC (ver. FW 1.7.0.4). Tato verze obsahuje indikátor baterie a notifikace (obálku) na hlavním screenu. Moooooc děkujeme za kouzlo (y).
FW opět testoval @dertas :).


Vše naleznete v tomto příspěvku: #1,051
 
Joined
Aug 3, 2018
Messages
8
Likes
2
Points
8
Děkuji moc za novou verzi naramku bez NFC. Šlo by misto kalendáře, který je prilis malý něco na nem delat dát tam volbu zobrazeni spanku? Ma to Honor Band 4 a tady mi to chybí, že to na náramku ukáže čas spánku předchozího nejen na aplikaci. Nebo to je už moc velký zásah? Děkuji.
 

navras

New member
Joined
Aug 4, 2018
Messages
19
Likes
3
Points
3
Poprosím o pomoc. Instalace FW v IOS. Viditelnost v mifitu zapnutá, ale amaztool hodinky nenajde. Ani po odpatovani mifitu, restartu bluetooth, nic. Nějaký fígl?
Díky moc.
 
Joined
Oct 28, 2018
Messages
40
Likes
21
Points
8
Ahoj, jestli myslíš svítilnu z postu #377 tak tu si můžeš přehodit místo kalendáře sám, na první straně máš spoiler: "How to" a tam nalezneš co a jak, je to celkem dost jednoduché. Jinak samotnou svítilnu jsem testoval. Je sice samozřejmě o něco jasnější jako například základní screen MB, ale vzhledem k tomu, že zatím nebyl nalezen způsob jak prodloužit její interval aby se hned nevypnula (zhasnutí displeje po cca 5s) tak se stává i nepoužitelnou (pro mě), než se proklikáš ke svítilně tak mi zatím vždy vystačil přísvit základního screenu.
 

Luka3

New member
Joined
Nov 11, 2018
Messages
18
Likes
2
Points
3
Poslední firmware mám 2.2.0.14. Je v tomhle novějším(2.3.0.6) něco výrazně jiné, lepší, aby mělo cenu aktualizovat? Děkuji.
 

PETAN1

New member
Joined
Sep 26, 2018
Messages
9
Likes
0
Points
1
Zdravím. Do teď jsem používal verzi Mili_wuhan_2.0.0.4_CZ_m3_DMT a teď jsem aktualizoval náramek na FW_MB3_2_3_0_6_CZ_Mod_v3 a Mi Fit 3.5.8. Buď něco dělám špatně nebo mám pár chybiček. Náramek klidně 10x za den zahlásí Náramek připojen (v roletce telefonu), nefunguje mi počasí na náramku, když pustím nabídku kalendář tak tam jsou informace o náramku a na úvodní obrazovce mám v názvu dne polštinu, dnes je den Czw. Co s tím??
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Zdravím. Do teď jsem používal verzi Mili_wuhan_2.0.0.4_CZ_m3_DMT a teď jsem aktualizoval náramek na FW_MB3_2_3_0_6_CZ_Mod_v3 a Mi Fit 3.5.8. Buď něco dělám špatně nebo mám pár chybiček. Náramek klidně 10x za den zahlásí Náramek připojen (v roletce telefonu), nefunguje mi počasí na náramku, když pustím nabídku kalendář tak tam jsou informace o náramku a na úvodní obrazovce mám v názvu dne polštinu, dnes je den Czw. Co s tím??
nainštalovať RES ktoré sú v spoileru k tomu FW
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top