FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Fakt je, ze ani mne sa 4.0.0 moc nepaci, zda sa mi horsie citatelna, su tam chybicky, ale uz to necham tak, nech si zvykam na dalsie verzie. :)
 
Joined
Dec 28, 2018
Messages
5
Likes
1
Points
8
4.0.0 je sice krok stranou, ale za mě oceňuji minimální spotřebu baterie, na rozdíl od předešlých verzí.
 

Hallys

New member
Joined
May 14, 2019
Messages
3
Likes
0
Points
1
Ahoj, dneska jsem dostal Mi Band 3 s čínštinou a pokoušel jsem se tam nahrát FW první starší a teď jsem našel návod v tomto příspěvku. Nainstaloval jsme MiFit 4.0.0, nahrál FW MB3 2.3.0.6 CZ Mod v3, na náramku mi to píše "připojte pro aktualizaci" a k MiFit se to nechce ani připojit, píše "resetujte a zkuste znovu". Nevíte co s tím? Děkuji
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ahoj, dneska jsem dostal Mi Band 3 s čínštinou a pokoušel jsem se tam nahrát FW první starší a teď jsem našel návod v tomto příspěvku. Nainstaloval jsme MiFit 4.0.0, nahrál FW MB3 2.3.0.6 CZ Mod v3, na náramku mi to píše "připojte pro aktualizaci" a k MiFit se to nechce ani připojit, píše "resetujte a zkuste znovu". Nevíte co s tím? Děkuji
Musis nainstalovat aj spravne res k FW su v Spoileri Changelog a pre Mifit 4.0.0 musis pouzit 2.3.0.28 FW
 
Joined
Oct 20, 2018
Messages
11
Likes
2
Points
3
Ahojte všichni,

mám ten samý problém co výše píše kolega ("resetujte a zkuste znovu" ), zkoušel jsem flashovat poslední 3 firmware i Mi Fit verze k tomu, použil jsem Gadget i Notifi jak se píše tu v návodech odebral odinstaloval přeflashoval, já už nevím co všechno, v aplikacích Gadget i Notifi náramek jede v Mi fit už prostě nevím kudy dál, nechce se to párovat, má tu jěště někdo nějaký nápad? popř díky za podporu :)
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Ahojte všichni,

mám ten samý problém co výše píše kolega ("resetujte a zkuste znovu" ), zkoušel jsem flashovat poslední 3 firmware i Mi Fit verze k tomu, použil jsem Gadget i Notifi jak se píše tu v návodech odebral odinstaloval přeflashoval, já už nevím co všechno, v aplikacích Gadget i Notifi náramek jede v Mi fit už prostě nevím kudy dál, nechce se to párovat, má tu jěště někdo nějaký nápad? popř díky za podporu :)
Neprocházel jsem to tu moc, není na to čas, ale zkoušeli jste tovární reset přímo na náramku, pro vyřešení problémů s párováním v Mi Fit?
 
Joined
Oct 20, 2018
Messages
11
Likes
2
Points
3
Neprocházel jsem to tu moc, není na to čas, ale zkoušeli jste tovární reset přímo na náramku, pro vyřešení problémů s párováním v Mi Fit?
Teď to vyzkouším a dám vědět. Zatím díky za reakci.

si borec, factory pomohl, Mi Fit se hned naparoval, diky moc za pomoc :)
 
Last edited:

Pepsa

New member
Joined
Mar 15, 2019
Messages
15
Likes
0
Points
1
Díky za FW a RES jen se zeptám toto stačí nahrát a nic víc ja jen že jsem předtím nahrál jen FW ale neděle byla psana Ndz takže to bylo asik tím že nebylo nahráno RES? Jinak dííkyyy za nový FW MRMR :) palec nahoru i těm kdo se na tom podílel... Díkyy
 

Pepsa

New member
Joined
Mar 15, 2019
Messages
15
Likes
0
Points
1
Jen se Vás všech ještě zeptám nahrál jsem FW a poté RES po načtení náramku mi info počasí jede tak napůl česky je to možné nebo je někde chyba? Díky
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Jen se Vás všech ještě zeptám nahrál jsem FW a poté RES po načtení náramku mi info počasí jede tak napůl česky je to možné nebo je někde chyba? Díky
Informacie o pocasi idu z Aplikacie, tak zrejme nemas modifikovanu MiFit, (ak si instaloval teraz tak niekedy synchronizacia trva aj par hodin)
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top