FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

Joined
Oct 28, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
6
Já to mám úplně stejné. Vážně nevím kde jsem udělal chybu. Asi v tom, že jsem aktualizoval i když vše fungovalo dobře. Zkusím návrat. Snad to pomůže.

EDIT: tak potom co jsem nahrál starý firmware to funguje.
Udělal jsem to samé, vše ok. mifit 3.6.0 + fw 2.3.0.6
 

Barbar

New member
Joined
May 13, 2019
Messages
2
Likes
0
Points
1
#1,373
Ahoj,tak můj náramek je asi začarovanej. Už druhý den se snažím nahrát Cz Fw, vždy po 99% aktualizace spadne. Aktualizoval jsem přes Notifi i přes Gadget a pořád stejná písnička. Přitom aktualizace Res i Font proběhne korektně.Náramek mám v Aj a Fw 2.3.0.6.Zkoušej jsem i jiný tlf-pořád stejné. 99%-aktualizace se nezdařila, přenos metadat se nezdařil. Nějaký nápad?
Ahoj, mám stejný problém a hned 2x :( - koupil jsem dceři a manželce (v xm.cz) nové Mi Band 3 (náhrada za "vysvícené" dvojky) a ať dělám, co dělám, měním způsoby instalace, telefony a verze fw, jsou pořád v EN.
Pokud nahrávám fw přes Gadget, tak skončím (po 99%) na chybě přenosu metadat.
Pokud přes Notify, tak tam zkouším i alternativní metody instalace, ale vždy to končí hláškou na hodinkách "Couldn't update".
Ze zoufalství jsem zkusil i slovenský upravený Mi Fit 4.0.0 s automatickou instalací upraveného SK firmware - náramek se aktualizoval, ale zůstává v EN.
Už jsem tím strávil tři večery a vzdávám to...
 
Joined
May 12, 2019
Messages
9
Likes
1
Points
8
Hele dnes jsem musel znuvu nahrát češtinu.Modifikovaná mi fit mi jí přepsala.Postup byl .Nejprve jsem si stáhnul mod.mi fit 3.6 nainstaloval ho.Spároval s mi band.Povolil viditelnost třetích stran.Zrušil párování.Odinstaloval mi fit.Nainstaloval jsem Notify Fitness.Spároval ho s mi band.Vyhledal jsem v mobilu přes totalcmd předem stažený cz firmwer.Rozkliknul jsem notify automaticky zkontrolovalo firm.Dal jsem aktualizaci .Po aktualizaci jsem odinstaloval notify.Nainstaloval Z Google play beta verzi GadgetBridde.Spustil a spároval jsem ho s mi band.Poté znovu otevřel totalcmd našel v mobilu wuhan.res a aktualizoval .Odpároval jsem Gadget.Odinstaloval ho.Znovunainstaloval modifikovaný mi fit 3.6 spároval.Tenhle postup mi fungoval jako jediný po více různých pokusech.Otesováno 3x 😀😂😄
 

thorazgard

Active member
Joined
Aug 8, 2018
Messages
124
Likes
90
Points
38
Tak jsem po delsi dobe aktualizoval na CZ 2.3.0.28
Je to jednoduche jak facka :cool:

stáhnout upravenou mi fit 3.6.0, odinstalovat stary, nainstalovat novy... nechat si tam nahrant cinstinu a cinske resources ... zapnout viditelnost tretich stran a pak nahrant fw a resources skrz gatgetbridge ... vse na prvni pokus s cestinou pocasim se vsim ... nechapu kde mate porad problem ;)

Diky moc za vasi praci s FW!!!

PS: tesim se na Mi band 4 .. konecne barevny display ...
 
Last edited:
Joined
May 12, 2019
Messages
9
Likes
1
Points
8
Ahoj, mám stejný problém a hned 2x :( - koupil jsem dceři a manželce (v xm.cz) nové Mi Band 3 (náhrada za "vysvícené" dvojky) a ať dělám, co dělám, měním způsoby instalace, telefony a verze fw, jsou pořád v EN.
Pokud nahrávám fw přes Gadget, tak skončím (po 99%) na chybě přenosu metadat.
Pokud přes Notify, tak tam zkouším i alternativní metody instalace, ale vždy to končí hláškou na hodinkách "Couldn't update".
Ze zoufalství jsem zkusil i slovenský upravený Mi Fit 4.0.0 s automatickou instalací upraveného SK firmware - náramek se aktualizoval, ale zůstává v EN.
Už jsem tím strávil tři večery a vzdávám to...
 
Joined
May 12, 2019
Messages
9
Likes
1
Points
8
Skus to podle mého příspěvku.Já měl stejný problém.Ono to múže být i chovánim mobilu.Já mám xiaomi.Pokusů bylo několik než jsem to vychytal.:unsure:
 

Barbar

New member
Joined
May 13, 2019
Messages
2
Likes
0
Points
1
Skus to podle mého příspěvku.Já měl stejný problém.Ono to múže být i chovánim mobilu.Já mám xiaomi.Pokusů bylo několik než jsem to vychytal.:unsure:
Jdu na to, dám vědět... Tak opět se nepovedlo "Couldn't update"
 
Last edited:

Luka3

New member
Joined
Nov 11, 2018
Messages
18
Likes
2
Points
3
To já mám teď zase problém, že se nedokážu spárovat s aplikací Gadgetbridge. S mifit v pohodě, ale gadget nic. Náramek vidí ten i zavibruje, ale potom se jen čeká a čeká...
 

Brbla

New member
Joined
May 2, 2019
Messages
13
Likes
4
Points
3
ahoj, mám stejný problém, že update proběhne až na 99%, ale pak update error.... jel jsem podle tohoto návodu - Instalace českého/slovenského jazyka pomocí IOS zařízení - isix.cz
RES_47_CZ Calendar.res - Update complete
FW_Mili_wuhan_2_3_0_28_CZ.fw - Update error
iPhone SE, náramek MiBand3.
Pomůžete někdo prosím?
Ten samý problém, zkoušel jsem to přes AmazTools – autor teď vydal rychle po sobě 2 updaty a ani s jedním to nefunguje. Zkoušel jsem i Android a tam různé SW nástroje zde ve fóru doporučované – vždy to dojede na 99 % a pak ohlásí chybu.

Řešení nevím – možná je v mém náramku jiný typ chipu a tak není náramek jako náramek, i když se navenek jmenuje řada MiBand3? Jinak mne nic nenapadá. Přítelkyni jsem dal svůj první počeštěný (prošlo na první dobrou) a nechal si anglický s tím, že to časem snad půjde. Zatím stále nic.
 

TyKej

New member
Joined
Jan 15, 2019
Messages
1
Likes
0
Points
1
Cau. Prijde mi že nejsem uplne blbej a už to prehrávám poněkolikáté :) ale pokažde když si mám stahnout vsechno nove tak se vtom prvnim přispěvku vubec nevyznám :)
Tim nechci řict že je to spatne uděláné! Jen jsem na jine vlně asi :D
Každopádně zatím se vždycky povedlo vše :)
 

Looki97

New member
Joined
Jul 23, 2018
Messages
24
Likes
5
Points
3
Tak jsem po 2 měsících konečně rozchodil znovu Mi Band 3. Po aktualizaci na předchozí verzi mi nešel vůbec připojit, ani nebyl vidět v bluetooth. Vybití náramku nepomohlo. Tak jsem zkusil hard reset a funguje! Stačí tahle součástka ze zapalovače a zmáčknout ji několikrát na pravém pinu. Náramek se hned restartuje a nabídne připojení k mifit.
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top