FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

pepiqqq

New member
Joined
Dec 31, 2018
Messages
9
Likes
0
Points
1
V novom neje ešte Kalendár, obálka notifikácii na hlavnej obrazovke
díky, no dle mě je ten kalendář stejně nanic a notifikace se zahltí během chvíle a bez promazávání to ztrácí po chvíli smysl ale je zajímavé si vyzkoušet co to dokáže :)
 

coolman13

New member
Joined
Nov 15, 2018
Messages
6
Likes
0
Points
1
díky, no dle mě je ten kalendář stejně nanic a notifikace se zahltí během chvíle a bez promazávání to ztrácí po chvíli smysl ale je zajímavé si vyzkoušet co to dokáže :)
Měl jsem kalendář a ani jednou se na něj nepodíval takže za mě zbytečnost a obálka není tak důležitá...
 
Joined
Jan 15, 2019
Messages
22
Likes
6
Points
8

pepiqqq

New member
Joined
Dec 31, 2018
Messages
9
Likes
0
Points
1
můžete mě pls někdo odkázat na vlákno zabývající se úpravou FW? chtěl bych si trochu zmenšit písmo a pohrát s abecedou, např. aby se nezobrazovaly znaky, které zobrazit neumí a klidně nahradit diakritiku znaky bez diakritiky...nebo se to někomu chce udělat? :)
 
Joined
Jan 23, 2019
Messages
3
Likes
0
Points
6
Zdravím, měl bych prosím nějaké dotazy na FW náramku:
  • lze nějak udělat/naprogramovat/přemapovat nějakou funkci na použití uzávěrky fotoaparátu přímo z náramku?
  • jde do režimů náramku přidat/změnit volbu cvičení (aktuálně pouze běžecký pás a cvičení), nebo se musí počkat na oficiální FW, který by to řešil?
  • U počasí v náramku se střídá nepravidelně Aktuální / Dnes. Pokud jsem tam správně našel jeden příspěvek, je to chyba jenom MiFit?
Jinak všem tady moc děkuji. Sice jsem vlákna četl asi dva dny, ale vše naprosto skvěle vysvětleno a popsáno. Nahození počeštělé verze PL na první dobru a čísla jsou skvěle čitelná. Uvidíme, zda pomůže při slunečných dnech;)

Jenom mě zlobí notifikace z e-mailu Huawei, v bříšku se zobrazí správně text, ale ukazuje číslo 2, 4, 6 ... (prostě počet e-mailů x2). Přikládám se ke zřejmě nějaké chybě MiFit nebo aplikace e-mailu.

Kdyby mě ještě něco napadlo, s dovolením bych se ozval : hihňat se:
 

rabbizon

New member
Joined
Dec 10, 2018
Messages
2
Likes
2
Points
3
Velmi jednoduše: ne, ne a třetí bod nevím (nesouvisí to nějak s denní dobou - dopoledne zobrazuje dnes a odpoledne aktuální?).
Aplikaci vyvíjí Xiaomi, tady se provozuje pouze nějaký druh dekompilace a nahrazení textu (obrázků a fontu). Maximálně nějaká drobná úprava jako je lomítko nebo tečka v datu.

To zdvojení zpráv jsem měl u předchozích firmware u .42 se mi to nestává.
 

Trooll

New member
Joined
Jan 19, 2019
Messages
1
Likes
0
Points
1
INFORMACE! VYZKOUŠENO NA ANDROID I iOs!
Pokud chcete použít aplikaci Mi Fit 3.5.7 ve které je implementován FW 2.2.0.42 a vy chcete zůstat na FW 2.2.0.14, tak si do MB3 instalujte tento FW (máte na výběr):
Mili_wuhan_2.2.0.14__42_FALSE_CZ_DMT.fw
Mili_wuhan_2.2.0.14_42_FALSE_CZ_DML.fw
Mili_wuhan_2.2.0.14_42_FALSE_CZ_MDT.fw
Mili_wuhan_2.2.0.14_42_FALSE_CZ_MDL.fw

Jedná se o upravený 2.2.0.14, který se "tváří a hlásí" jako 2.2.0.42, takže ho aplikace Mi Fit 3.5.7 nepřepíše. Odzkoušeno na Android (iOs jsem neměl možnost testovat, PLS - vyzkoušejte a dejte vědět, jestli to funguje). Samozřejmě musíte použít i příslušné CZ RES (jsou stejné jako v prvním příspěvku tohoto vlákna):
Wuhan_2.2.0.14_CZ_v46_m3.res (CZ dny + NEdělený krokoměr)
Wuhan_2.2.0.14_CZ_v46_SBS_m3.res (CZ dny + dělený krokoměr)
Mohu se prosim zeptat na vyznam tech zkratek u FW? DMR,DML,MDT,MDL. Mám Mi band 3 asi druhy den a rad bych tam dostal obalku na notifikace, ale poslefni .42 mi to prave nedela, tak bych chtel pouzit tento FW, jen nevim jaky. Dekuji
 
Joined
Jul 14, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
6
Mohu se prosim zeptat na vyznam tech zkratek u FW? DMR,DML,MDT,MDL. Mám Mi band 3 asi druhy den a rad bych tam dostal obalku na notifikace, ale poslefni .42 mi to prave nedela, tak bych chtel pouzit tento FW, jen nevim jaky. Dekuji
Den
Měsíc
Lomítko
Tečka
 
Joined
Jan 23, 2019
Messages
3
Likes
0
Points
6
Velmi jednoduše: ne, ne a třetí bod nevím (nesouvisí to nějak s denní dobou - dopoledne zobrazuje dnes a odpoledne aktuální?).
Aplikaci vyvíjí Xiaomi, tady se provozuje pouze nějaký druh dekompilace a nahrazení textu (obrázků a fontu). Maximálně nějaká drobná úprava jako je lomítko nebo tečka v datu.

To zdvojení zpráv jsem měl u předchozích firmware u .42 se mi to nestává.
Díky. U toho počasí, Aktuální zobrazuje i aktuální teplotu, Dnes pouze max. a min. teplotu pro o den.

ED: Tak nyní zobrazuje aktuální teplotu. V podezření je tedy asi export dat z MiFit do náramku.
 
Last edited:

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
910
Likes
763
Points
103
Díky. U toho počasí, Aktuální zobrazuje i aktuální teplotu, Dnes pouze max. a min. teplotu pro o den.

ED: Tak nyní zobrazuje aktuální teplotu. V podezření je tedy asi export dat z MiFit do náramku.
Zdravím, Aktuální teplotu u aplikace Mi Fit neřešte, data pro Mi Fit jsou poskytována nepravidelně pro daná města. A pro daná města jsou data dostupná různě, pro některá vůbec. Tak se prostě zobrazí, jen když jsou data dostupná a to v intervalech aktualizace daného údaje o teplotě třeba i 5 hodin, tedy název Aktuální teplota je zavádějící.
 
Joined
Jan 23, 2019
Messages
3
Likes
0
Points
6
Zdravím, Aktuální teplotu u aplikace Mi Fit neřešte, data pro Mi Fit jsou poskytována nepravidelně pro daná města. A pro daná města jsou data dostupná různě, pro některá vůbec. Tak se prostě zobrazí, jen když jsou data dostupná a to v intervalech aktualizace daného údaje o teplotě třeba i 5 hodin, tedy název Aktuální teplota je zavádějící.
Jasné, díky, chápu. Zatím když tam byla aktuální teplota, kupodivu to +-2°C odpovídalo... Škoda že to nefachá stále, třeba se to časem zlepší :)
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,531
Members
211,840
Latest member
PoP92
Top