FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

Looki97

New member
Joined
Jul 23, 2018
Messages
24
Likes
5
Points
3
R.i.p. my miband3.
I have flashed latest fw and now I can't see anything but clock.
Can't connect to phone, mifit, gadget bridge even notify app.
I have tried to totally discharge it and charge it but it still don't work. Only clock.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
R.i.p. my miband3.
I have flashed latest fw and now I can't see anything but clock.
Can't connect to phone, mifit, gadget bridge even notify app.
I have tried to totally discharge it and charge it but it still don't work. Only clock.
odparovať z gadgebridge, uninstall, odparovať z MIfit a znova sparovať potom v MIFit zmenit poradie zobrazených položiek a uložiť potom môžeš vrátiť spať

PS. všetkým odporúčam inštalovať FW a RES cez Notify & Fitness potom nevznikajú takéto problémy
 

Looki97

New member
Joined
Jul 23, 2018
Messages
24
Likes
5
Points
3
odparovať z gadgebridge, uninstall, odparovať z MIfit a znova sparovať potom v MIFit zmenit poradie zobrazených položiek a uložiť potom môžeš vrátiť spať

PS. všetkým odporúčam inštalovať FW a RES cez Notify & Fitness potom nevznikajú takéto problémy
Nejde. Nevidí to náramek
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
But spoiler for 2.3.0.6 and rrsources link:
Wuhan_CZ_v46_SBS_m3.res (CZ days + pedometer - section + calendar)
Links to file 2.2.0.14 or something like that... Is that ok?
2.2.0.14 - 2.3.0.6 použivaju rovnake res
 
Joined
Mar 17, 2019
Messages
2
Likes
0
Points
1
Zdravím,

Přečetl jsem si návod na hlavní stránce, zkouknul videa na youtube. Ještě než nahraji upravený firmware, potřebuji si ujasnit pár věcí.

Na youtube bylo video, kde nahraje pouze a jen firmware (verze.fw) přes aplikaci gadgebridge na operačním systému Android. A tím vlastně skončí, poté už nenahraje ani file.RES a font také ne.

Zde na foru je návod na použití stejné aplikace gadgebridge, kde je uveden chronologicky co nahrát, tedy:
1. Firmware .fw
2. file.res (custom skin)
3. Font

Proto se tedy ptám, zda-li stačí nahrát jen firmware (aktuálně verze 2.3.0.6) + nainstalovat upravenou verzi Mi Fit.apk nebo je nutné nahrát také zbytek, tedy "file.res" a fonty ?

Nikde jsem nenašel info, jak nahrát "soubor.res" a fonty. Také pomocí aplikace gadgebridge ?

Nakonce zde na foru je doporučeno ještě před nahrátím firmware vypnout spárování s orginální aplikací Mi FIT, než dojde k nahrátí upraveného firmwaru pomocí aplikace gadgebridge. Předtím je samozřejmě zapnuta viditelnost zařízení. Je to z důvodů menšího rizika bricku. Tedy po nahrátí upraveného firmwaru nedojde automaticky k aktualizace zpět na anglickou verzi, chápu to dobře ?

A nakonec jeden z uživatelů doporučuje použít raději aplikaci Notify_Fitness.apk....tak kdo má pravdu ?
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Zdravím,

Přečetl jsem si návod na hlavní stránce, zkouknul videa na youtube. Ještě než nahraji upravený firmware, potřebuji si ujasnit pár věcí.

Na youtube bylo video, kde nahraje pouze a jen firmware (verze.fw) přes aplikaci gadgebridge na operačním systému Android. A tím vlastně skončí, poté už nenahraje ani file.RES a font také ne.

Zde na foru je návod na použití stejné aplikace gadgebridge, kde je uveden chronologicky co nahrát, tedy:
1. Firmware .fw
2. file.res (custom skin)
3. Font

Proto se tedy ptám, zda-li stačí nahrát jen firmware (aktuálně verze 2.3.0.6) + nainstalovat upravenou verzi Mi Fit.apk nebo je nutné nahrát také zbytek, tedy "file.res" a fonty ?

Nikde jsem nenašel info, jak nahrát "soubor.res" a fonty. Také pomocí aplikace gadgebridge ?

Nakonce zde na foru je doporučeno ještě před nahrátím firmware vypnout spárování s orginální aplikací Mi FIT, než dojde k nahrátí upraveného firmwaru pomocí aplikace gadgebridge. Předtím je samozřejmě zapnuta viditelnost zařízení. Je to z důvodů menšího rizika bricku. Tedy po nahrátí upraveného firmwaru nedojde automaticky k aktualizace zpět na anglickou verzi, chápu to dobře ?
Ja odporúčam inštalovať cez Notify & Fitness, je to jednoduchsie a vzniká menej problémov, pre CZ musíš nainštalovať FW a aj Res, font sa nemusí inštalovať.
Návod na N&F, FW a Res sa inštalujes rovnakým sposobom. Odporúčam odinstalovat mifit potom nainstalovat N&F potom FW a Res odinstalovat N&F a nainstalovat MiFit a sparovat
 
Joined
Mar 17, 2019
Messages
2
Likes
0
Points
1
Ja odporúčam inštalovať cez Notify & Fitness, je to jednoduchsie a vzniká menej problémov, pre CZ musíš nainštalovať FW a aj Res, font sa nemusí inštalovať.
Návod na N&F, FW a Res sa inštalujes rovnakým sposobom. Odporúčam odinstalovat mifit potom nainstalovat N&F potom FW a Res odinstalovat N&F a nainstalovat MiFit a sparovat
OK. Nainstalováno pomocí doporučované N&F aplikace. Vše běží. Firmware FW_MB3_2_3_0_6_CZ_Mod_v2.fw + Mili_wuhan_v46_CZ_SBS.res
Ještě jedna otázka, můžu si nyní po nainstalování firmware nahrát jakýkoliv soubor RES, tedy například pl skin Mili_wuhan_CZ_v46_DIGI_v6-PLmody_simple-day_m3.res ? Tedy mohu nyní nahrávat jakýkoliv skin, aniž bych musel znova nahrát firmware a pak RES skin ?
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
OK. Nainstalováno pomocí doporučované N&F aplikace. Vše běží. Firmware FW_MB3_2_3_0_6_CZ_Mod_v2.fw + Mili_wuhan_v46_CZ_SBS.res
Ještě jedna otázka, můžu si nyní po nainstalování firmware nahrát jakýkoliv soubor RES, tedy například pl skin Mili_wuhan_CZ_v46_DIGI_v6-PLmody_simple-day_m3.res ? Tedy mohu nyní nahrávat jakýkoliv skin, aniž bych musel znova nahrát firmware a pak RES skin ?
Res môže nahrať aké chceš len musíš davat pozor ak používaš modifikovany FW s kalendarom alebo ikonou Notifikacie tak aby ich obsahovalo aj ten Res. A samozrejme aby tam boli dní v CZ
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ale teraz som si všimol ze si písal Res pre PL-Módy tam ale potrebuješ aj FW ktorý obsahuje PlMod pretože obsahuje obrázky z inými veľkosťami tak aby správne zobrazovalo
 
Joined
Nov 8, 2018
Messages
6
Likes
3
Points
3
jakou verzi upraveneho mifitu mám používat, pokud chci používat pl mod?když jsem používal upravený mifit nejnovejsi verze, tak mi to mi band vždy přehrálo i když by nemělo?(firmware má už v sobě)
podotýkám, že různé verze od @majsi & @xpaulos2 mi fungují bezproblému.

1)mel jsem nainstalované jen notify
2)nahral firmware,res(fonty jsem mel už z predchozích "firmwarů a bezproblému)
3)smazal notify, nahral aktualni upravený mifit a začalo to rovnou nahravat vlastni firwmare

myslím si,že musím používat nějakou starší verzi mifitu, má někdo odzkoušenou verzi,co fičí s pl modem(tím nejčerstvějším), co sama neupdatuje?
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
jakou verzi upraveneho mifitu mám používat, pokud chci používat pl mod?když jsem používal upravený mifit nejnovejsi verze, tak mi to mi band vždy přehrálo i když by nemělo?(firmware má už v sobě)
podotýkám, že různé verze od @majsi & @xpaulos2 mi fungují bezproblému.

1)mel jsem nainstalované jen notify
2)nahral firmware,res(fonty jsem mel už z predchozích "firmwarů a bezproblému)
3)smazal notify, nahral aktualni upravený mifit a začalo to rovnou nahravat vlastni firwmare

myslím si,že musím používat nějakou starší verzi mifitu, má někdo odzkoušenou verzi, co sama neupdatuje?
MiFit 3.5.5 je k 2.2.0.14. FW ti vždy aktualizuje na novší ak použiješ MiFit s novším FW. Myslene je že sa ti neaktualizuje MiFit a nie FW
 

code

New member
Joined
Dec 18, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
Nevím si rady postupuju takto

1) Mi_Fit_3.4.6_-_Czech.apk
2) Gadgetbridge 0.29.1.apk
3) Mili_wuhan_1.3.0.8_Czech_GeekDoing_10.08.18.fw
4) Mili_wuhan_37_GeekDoing.res

Po spárovaní náramku v Mi Fit 3.4.6 po mně chce obnovit tovární nastavení jinak mně neumožná náramek spárovat.
Kde dělám chybu?

Děkuji
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Nevím si rady postupuju takto

1) Mi_Fit_3.4.6_-_Czech.apk
2) Gadgetbridge 0.29.1.apk
3) Mili_wuhan_1.3.0.8_Czech_GeekDoing_10.08.18.fw
4) Mili_wuhan_37_GeekDoing.res

Po spárovaní náramku v Mi Fit 3.4.6 po mně chce obnovit tovární nastavení jinak mně neumožná náramek spárovat.
Kde dělám chybu?

Děkuji
Preco inštalujes staré verzie? V prvom príspevku sú najnovsie
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top