FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Zdravím, doporučte mi prosím, který FW 2306 je nejlépe po zkušenostech použít.
1/ with battery indicator
2/ with battery indicator + notifications (main screen)
3/ with battery indicator + notifications (main screen) + calendar

a který RES přesně k tomu použít z první strany changelog, aby to na sebe pasovalo, mám v tom trochu guláš :).

Někdo říká, že kalendář není k přečtení, někdo zase, že obálka vadí při potvrzení...atd, pořídil jsem nyní band3 a tak nevím, který počeštěný FW je nej.
Díky
Není problém vše vyzkoušet. To je nejlepší možnost, jak se přesvědčit co ti vyhovuje a vybrat si.
 
Last edited:

MobiLLion

New member
Joined
Apr 16, 2019
Messages
1
Likes
0
Points
1
...
Ad 2) Když někdo volá a MB3 ti tancuje na zápěstí, tak jedním krátkým dotykem vyzvánění neukončís, ale bude pouze ztlumené. Když někdo volá a MB3 ti tancuje na zápěstí, tak jedním dlouhým dotykem vyzvánění ukončís - stejně, jako by jsi hovor "típnul".

Takto je to nastavené při používání Mi Fit (platí pro oba dva body) ;):). Pokud pužíváš Notify, tak
tam je hromada nastavení a ještě jsem se s tím úplně nezžíl (mám ji zakoupenou od včerejšího večera, ale nebyl čas na prozkoumání...).
Do teď jsem si myslel, že to ztišení vyzvánění po krátkém dotyku je bug, servis mi na základě toho dokonce dobropisoval 3 ks náramků. Dnes jsem zakoupil další a ten se chová stejně.

Nerozumím tomu, kdo takovou nešikovnou funkci dobrovolně vymyslel. Už jsem takto zmeškal pár hovorů, protože vyzvánění se vesele ztiší o při pohybu zápěstím (a jakémkoliv mírném pohybu i na boky náramaku).

Nepřišel někdo na to, jak tuto "vlastnost" vypnout?
 
Joined
Oct 20, 2018
Messages
11
Likes
2
Points
3
Ahojte všichni,

skromný dotaz - flashoval jsem MiBand3 jen jednou a to snad o vánocích, když teď přehraji firmware na poslední verzi, musím přepárovat s MT a stáhnou novou apku nebo to pojede dál, je to syna náramek a měl jsem problémy spojit jeho Samsung J5 s náramkem, tak se mi do toho nechce, díky všem za případnou odpověd :)
 

Tomofas

New member
Joined
Apr 18, 2019
Messages
1
Likes
0
Points
1
Zdravím, postupuji dle návodu. Firmware mám stažený v tel. Zkusil jsem instalovat všechny verze CZ firmwaru, ale žádný nelze spustit. Apk gatebridge mi vždy napíše "Instalátor FW/APP - element cannot be installed.
Tel Samsung S5mini. Android 6.0.1
Náramek je spárován v GateB a párování zrušeno v MiFitu.
Netuší někdo, čím by to mohlo být?
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Zdravím, postupuji dle návodu. Firmware mám stažený v tel. Zkusil jsem instalovat všechny verze CZ firmwaru, ale žádný nelze spustit. Apk gatebridge mi vždy napíše "Instalátor FW/APP - element cannot be installed.
Tel Samsung S5mini. Android 6.0.1
Náramek je spárován v GateB a párování zrušeno v MiFitu.
Netuší někdo, čím by to mohlo být?
Netuším ale ako som písal už viackrát najlepšie je inštalovať cez Notify&Fitness
 

Devr

New member
Joined
Mar 28, 2019
Messages
13
Likes
0
Points
1
Zdravím, našel jsem v Mi Fit možnost přidat další profil. Znamená to , že mohu používat dva náramky MB3 s jednou aplikací? To jde napárovat dva náramky a z každého se budou načítat data pod svoje profily po přblížení se k danému mobilu?
 
Joined
Mar 7, 2019
Messages
2
Likes
0
Points
1

Zdravím mám otázku poslední dobou mám stále odpojen náramek, musím zapnout mi fit a připojit chvilku drzi pak zase odpojen, tím pádem mi nechodí notifikace. A ještě otázku vůbec mi nechodí notifikace na SMS a ty SMS mám uz od MB2 ☹️
 
Joined
Apr 23, 2019
Messages
1
Likes
0
Points
1
Jak nahrát CZ firmware pomocí Gadgedbridge v 10-ti krocích:
Po aktualizaci aplikace Mi Fit na na novější verzi než máte se nahraje i nejnovější firmware který je součástí aplikace a pokud máte čínskou verzi náramku tak se nahraje automaticky čínský firmware a potřebné resources.

Pro správnou funkci češtiny je třeba mít upravenou Mifit CZ aplikaci, český firmware a správné resources v CZ verzi.

1) Zapněte viditelnost náramku v Mifit aplikaci, na hlavní aplikace vpravo dole profil ->Moje zařízení Mi Band 3 a zatrhout Viditelný.

View attachment 2005

2) Na stejné obrazovce dole -> Odpárujte náramek, předejdete bricknutí/zničení náramku při nahrávání FW. MRMR by mohl vyprávět.

View attachment 2006

3) Spárujte náramek v aplikaci Gadgedbridge kliknutím na +

View attachment 2007

4) Gadgetbridge by měl náramek najít pokud jste provedli správně předchozí kroky

View attachment 2008

5) Stačí dát šipku zpět

View attachment 2014

6) A máte Mi band 3 připojen! :)

View attachment 2009

7) Teď stačí otevřít vybrat soubor, který chcete aktualizovat v kterémkoliv prohlížeči souborů. Postupujte v tomto pořadí:
  • Firmware
  • Resources
  • Font - největší soubor, nahrávání trvá cca 5 minut
Mějte náramek co jejblíž telefonu.

Já používám Dropbox, synchronizuji složku s telefonem skrz wifi, nebo data, stačí když to nakopíruji do svého Dropboxu v PC, sesynchronizuje se to a tak nemusím kopírovat soubory do telefonu skrz kabel. Doporučuji.

View attachment 2010

8) Dáme instalovat....

View attachment 2011

9) Odpárovat

View attachment 2012

10) A na konec ukončit. A stačí spárovat znovu v Mifit

View attachment 2013
Postupuju přesně podle návodů ,už jsem zkoušel snad 100 verzí a vždycky to skončí buď "Connect to app to update" a nebo že nejde přednést metadata, aktualizace se mi vždycky nedokončí a náramek se restartuje ještě před dokončením... Nevím vůbec co s tím mám dělat.
 

plzenan

New member
Joined
Apr 3, 2019
Messages
6
Likes
4
Points
3
Postupuju přesně podle návodů ,už jsem zkoušel snad 100 verzí a vždycky to skončí buď "Connect to app to update" a nebo že nejde přednést metadata, aktualizace se mi vždycky nedokončí a náramek se restartuje ještě před dokončením... Nevím vůbec co s tím mám dělat.
Gadgetbridge je nanic, použij aplikaci Notify & Fitness přímo z Google play a přes ní aktualizuj svůj náramek.
 

mara5740

New member
Joined
Dec 7, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
Ahoj, mám dotaz, při příchozím hovoru se jméno volajícího zobrazí až po určité době. Zpoždění zobrazení mám v nastavení Mi Fit vypnuto. Nevíte kde může být zakopaný pes? Díky Firmware 2.3.0.6, Mi fit 3.5.8.
 

pesan

New member
Joined
Apr 27, 2019
Messages
6
Likes
0
Points
1
Díky za vz fimware. .instalováno pres apk. kterou pouzivam misto mi fitu.. "mi band master" otevreno pomoci ex file manageru a bomba vse jak ma byt.
 
Last edited:

plzenan

New member
Joined
Apr 3, 2019
Messages
6
Likes
4
Points
3
Ahojte, ví někdo jakej firmware pro Mi Band 3 je v Mi Fit 3.6.0? Je tam taky 2.3.0.6 nebo již novější? Rád bych aktualizoval, ale po aktualizaci již není cesta zpět. Použití appky mimo Google Play nechci, jelikož do ní se nelze přihlásit Google účtem čím bych ztratil všechny mnou nasbírané data za poslední měsíce a spojení Mi účtu s Google účtem jsem nenašel.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ahojte, ví někdo jakej firmware pro Mi Band 3 je v Mi Fit 3.6.0? Je tam taky 2.3.0.6 nebo již novější? Rád bych aktualizoval, ale po aktualizaci již není cesta zpět. Použití appky mimo Google Play nechci, jelikož do ní se nelze přihlásit Google účtem čím bych ztratil všechny mnou nasbírané data za poslední měsíce a spojení Mi účtu s Google účtem jsem nenašel.
je tam ten isty 2.3.0.6 a su tu aj navody na prihlasenie google uctom v modifikovanej app
 

Kukys

New member
Joined
Apr 12, 2019
Messages
1
Likes
0
Points
1
lidi, po přečtení úvodního příspěvku a lehkého pročtění fóra, stačil jeden večer a vše maká jak má. Díky moc!
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,534
Members
211,844
Latest member
kratoz29
Top