FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

Joined
Oct 9, 2018
Messages
29
Likes
21
Points
13
Kluci...zejména @MRMR @xpaulos2 @majsi @rendal @jenes ...fakt se divím že máte pořád sílu tady dokola odpovídat na dotazy (s prominutím) úplných kreténů kteří si nejsou schopni přečíst ani poslední 2 stránky anebo alespoň tu první!!!

... člověku co jej zajímá development tady pak chodí jedna notifikace za druhou a všechno nesmysly které tady byly zodpovězené milionkrát 🤬

...být na mě tak to všechno jako admin mažu a hotovo...protože nebýt takových duplicitních zbytečných dotazů vsadím se že vlákno má o 10 stránek méně....

Just saying..
 
Last edited:

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
V prvním příspěvku (#1) je ke stažení nová verze -
Mi Band 3 PL/mody - CZECH FW v2.2.0.14 +
CZECH Resourses v46 (DIGI, BOX, ITC, KW)

Velice děkuji @majsi a @be19 za aktivní podporu při sestavení této modifikace FW!!!!
Thank you very much to @majsi and @be19 for active support in building this FW modification!!!!
 

Komca

New member
Joined
Jul 24, 2018
Messages
8
Likes
6
Points
3
@MRMR Jaké rozdíly jsou v originálním a custrom fw (kromě překladu)? Je v originálním fw nahrazen Kalendář za O zařízení? Šlo by přidat O zařízení s CMID do fw?
 
Last edited:

Vendys

New member
Joined
Jan 11, 2019
Messages
1
Likes
0
Points
1
Mám dotaz. Funguje vám rozsvícení displeje když zdvihnete ruku? Mě to funguje, ale po čase to přestane fungovat. Musím jít do MI Fit aplikace a zapnout/vypnout tuto funkci a potom to zas chvíli jde. Máte nějaké řešení? Díky
 

Maco33

New member
Joined
Dec 24, 2018
Messages
6
Likes
0
Points
1
Po instalaci tohoto fw. Mili_wuhan_2-0-0-4_CZECH_DDdotMM_mb2-majsi_v6-PLmody.fw mi náramek píše:"Připojte k aplikaci pro aktualizaci" s obrázkem mobilu a naramku. Nějaký nápad co s tím? Mi fit em se nelze napojit.
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Po instalaci tohoto fw. Mili_wuhan_2-0-0-4_CZECH_DDdotMM_mb2-majsi_v6-PLmody.fw mi náramek píše:"Připojte k aplikaci pro aktualizaci" s obrázkem mobilu a naramku. Nějaký nápad co s tím? Mi fit em se nelze napojit.
Že by chybné RES? :eek: FW 2.0.0.4 lze použít pouze s Mi Band 3 PL/mody - CZECH Resourses v44.
 
Last edited:

Maco33

New member
Joined
Dec 24, 2018
Messages
6
Likes
0
Points
1
Tak se mi pres Mi band Master podarilo spustit aktualizaci na fw.2.2.0.14 Aktualizace probehne 100%, MB se resetuje, ale opet pise:"Připojte k aplikaci pro aktualizaci".
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Tak se mi pres Mi band Master podarilo spustit aktualizaci na fw.2.2.0.14 Aktualizace probehne 100%, MB se resetuje, ale opet pise:"Připojte k aplikaci pro aktualizaci".
Opět chybné RES. FW 2.2.0.14 lze použít pouze s Resourses v46.
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Tak doinstalovan odpovidajici res pro 2.2.0.14 a "stale kvoka" :-(
Opravdu byla instalace RES zcela dokončena? Někdy nahrávání selže. Na MB3 se musí zobrazit, že bylo úspěšně aktualizováno.
 

Maco33

New member
Joined
Dec 24, 2018
Messages
6
Likes
0
Points
1
No tak to tam nebylo, dojelo na 100% chvili tma, pak opet "Připojte k aplikaci pro aktualizaci" a nasledne reset, pak opet "Připojte k aplikaci pro aktualizaci".
 

Maco33

New member
Joined
Dec 24, 2018
Messages
6
Likes
0
Points
1
Juj, tak uz se povedlo. Chvilku chaoz a obavy, ale vse se v dobre obratilo ;-) Update fw. pres Mi bnad Master mi jede lip nez pres Gadgetbridge, ten se mi nejak nechyta.
 

Klindak

New member
Joined
Dec 28, 2018
Messages
2
Likes
1
Points
3
Please help. I installed some czech firmware but thre result is that only the clock and date on main screen is functioning. I cannot scroll to any page. The date is in czech. I cannot it to conect to gadget nor mifit. Can the band be saved?
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top