FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

Luka3

New member
Joined
Nov 11, 2018
Messages
18
Likes
2
Points
3
Zkusil jsem ty PL mody, a musím říct, že velikost dobrá, jenom se mi překrývají čísla.
 

tomuzik

New member
Joined
Dec 7, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
zdravím, hoši mám problém s tím, že když pustím časovač v tlf. , tak místo toho aby to upozornilo po uplynutí nastavený doby, tak to upozorňuje každou minutu, tlf - Honor 8, andr.8 ,fw 2.0.0.4, res V44, Mi Fit 3.5.5.1
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
zdravím, hoši mám problém s tím, že když pustím časovač v tlf. , tak místo toho aby to upozornilo po uplynutí nastavený doby, tak to upozorňuje každou minutu, tlf - Honor 8, andr.8 ,fw 2.0.0.4, res V44, Mi Fit 3.5.5.1
Když něco nechodí, tak jako první by se měl použít nejnovější Firmware a pak dál bádat, proč něco případně dál nechodí.
 

tomuzik

New member
Joined
Dec 7, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
Dobrá rada nad zlato ;) díky. Nefungovalo to v žádné verzi fw a nikdy se to tu neprobíralo,tak jsem dal dotaz.
Samozřejmě že nová verze fw vyzkoušena a problém je stejný.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Dobrá rada nad zlato ;) díky. Nefungovalo to v žádné verzi fw a nikdy se to tu neprobíralo,tak jsem dal dotaz.
Samozřejmě že nová verze fw vyzkoušena a problém je stejný.
Teraz som to od skúšal a mne to upozorni až po uplynutí času ale ma xiaomi mi 8 a keďže ti to robí na všetkých verziach tak to vidím na tvoj časovač v Honore skus ci aj iný z Google play to bude robit
 
Joined
Dec 24, 2018
Messages
14
Likes
5
Points
8
Ahooj, tak se ráno probudím a náramek v angličtině. Tak koukám co se děje a zjistil jsem, že se mi přes noc aktulizoval Mi Fit a i náramek. (iOS) A koukám, že je nová verze firmwaru 😃 Takže budu muset jenom čekat 😂

 
Joined
Aug 15, 2018
Messages
23
Likes
22
Points
3
Ahooj, tak se ráno probudím a náramek v angličtině. Tak koukám co se děje a zjistil jsem, že se mi přes noc aktulizoval Mi Fit a i náramek. (iOS) A koukám, že je nová verze firmwaru 😃 Takže budu muset jenom čekat 😂
Místo čekání můžeš flashnout zpátky počeštěnou 2.2.0.14 a nainstalovat MiFit 3.5.6 z apk mirroru a zakázat mu aktualizace
 
Joined
Dec 24, 2018
Messages
14
Likes
5
Points
8
No právě to nejde, a vůbec mi nefunguje zakázat aktulizaci Mi Fit v AppStoru :-D Takže prostě mohu jenom čekat až kluci udělají novou verzi :)
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
A toto přesně vystihuje, proč je jsou všechna zařízení od Apple špatně. Nemůžeš (nesmíš) si to sám opravit. :))
Tak Android o dob vzniku také zavádí větší a větší restrikce. Zase kdo si myslí, že tomu rozumí, tak si to aspoň u Apple nepodělá. Je to věc pohledu, každé má své výhody pro jinou skupinu lidí. Já bych si ale Apple nekoupil, patřím do jiné skupiny :) A bez rootu se neobejdu.
 
Joined
Aug 2, 2018
Messages
12
Likes
13
Points
8
No právě to nejde, a vůbec mi nefunguje zakázat aktulizaci Mi Fit v AppStoru :-D Takže prostě mohu jenom čekat až kluci udělají novou verzi :)
Nastavení - iTunes a App store - vypnout automatické stahování aktualizací pro Aplikace i Appstore
 

MartyMark

New member
Joined
Dec 4, 2018
Messages
14
Likes
1
Points
3
Ahoj lidi, moc díky za vaši práci. Chtěl bych se zeptat zda by bylo možné do vaší verze MiFit přidat možnost připojení k Google fit? Když tak díky za odpověď.
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top