FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

Luka3

New member
Joined
Nov 11, 2018
Messages
18
Likes
2
Points
3
Zkusil jsem ty PL mody, a musím říct, že velikost dobrá, jenom se mi překrývají čísla.
 

tomuzik

New member
Joined
Dec 7, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
zdravím, hoši mám problém s tím, že když pustím časovač v tlf. , tak místo toho aby to upozornilo po uplynutí nastavený doby, tak to upozorňuje každou minutu, tlf - Honor 8, andr.8 ,fw 2.0.0.4, res V44, Mi Fit 3.5.5.1
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
zdravím, hoši mám problém s tím, že když pustím časovač v tlf. , tak místo toho aby to upozornilo po uplynutí nastavený doby, tak to upozorňuje každou minutu, tlf - Honor 8, andr.8 ,fw 2.0.0.4, res V44, Mi Fit 3.5.5.1
Když něco nechodí, tak jako první by se měl použít nejnovější Firmware a pak dál bádat, proč něco případně dál nechodí.
 

tomuzik

New member
Joined
Dec 7, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
Dobrá rada nad zlato ;) díky. Nefungovalo to v žádné verzi fw a nikdy se to tu neprobíralo,tak jsem dal dotaz.
Samozřejmě že nová verze fw vyzkoušena a problém je stejný.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Dobrá rada nad zlato ;) díky. Nefungovalo to v žádné verzi fw a nikdy se to tu neprobíralo,tak jsem dal dotaz.
Samozřejmě že nová verze fw vyzkoušena a problém je stejný.
Teraz som to od skúšal a mne to upozorni až po uplynutí času ale ma xiaomi mi 8 a keďže ti to robí na všetkých verziach tak to vidím na tvoj časovač v Honore skus ci aj iný z Google play to bude robit
 
Joined
Dec 24, 2018
Messages
14
Likes
5
Points
8
Ahooj, tak se ráno probudím a náramek v angličtině. Tak koukám co se děje a zjistil jsem, že se mi přes noc aktulizoval Mi Fit a i náramek. (iOS) A koukám, že je nová verze firmwaru 😃 Takže budu muset jenom čekat 😂

 
Joined
Aug 15, 2018
Messages
23
Likes
22
Points
3
Ahooj, tak se ráno probudím a náramek v angličtině. Tak koukám co se děje a zjistil jsem, že se mi přes noc aktulizoval Mi Fit a i náramek. (iOS) A koukám, že je nová verze firmwaru 😃 Takže budu muset jenom čekat 😂
Místo čekání můžeš flashnout zpátky počeštěnou 2.2.0.14 a nainstalovat MiFit 3.5.6 z apk mirroru a zakázat mu aktualizace
 
Joined
Dec 24, 2018
Messages
14
Likes
5
Points
8
No právě to nejde, a vůbec mi nefunguje zakázat aktulizaci Mi Fit v AppStoru :-D Takže prostě mohu jenom čekat až kluci udělají novou verzi :)
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
A toto přesně vystihuje, proč je jsou všechna zařízení od Apple špatně. Nemůžeš (nesmíš) si to sám opravit. :))
Tak Android o dob vzniku také zavádí větší a větší restrikce. Zase kdo si myslí, že tomu rozumí, tak si to aspoň u Apple nepodělá. Je to věc pohledu, každé má své výhody pro jinou skupinu lidí. Já bych si ale Apple nekoupil, patřím do jiné skupiny :) A bez rootu se neobejdu.
 
Joined
Aug 2, 2018
Messages
12
Likes
13
Points
8
No právě to nejde, a vůbec mi nefunguje zakázat aktulizaci Mi Fit v AppStoru :-D Takže prostě mohu jenom čekat až kluci udělají novou verzi :)
Nastavení - iTunes a App store - vypnout automatické stahování aktualizací pro Aplikace i Appstore
 

MartyMark

New member
Joined
Dec 4, 2018
Messages
14
Likes
1
Points
3
Ahoj lidi, moc díky za vaši práci. Chtěl bych se zeptat zda by bylo možné do vaší verze MiFit přidat možnost připojení k Google fit? Když tak díky za odpověď.
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top