FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

jenes

Active member
Joined
Aug 15, 2018
Messages
57
Likes
75
Points
28
tak tak, kazda upravena verze mifit je jen k jedne verzi fw, nebo druhá možnost je nepoužívat mifit, ale apku treti strany napr. notify
 

Withzerai

New member
Joined
Feb 4, 2019
Messages
2
Likes
0
Points
1
Zdravím, pánové.
Nutně potřebuju vaší pomoc. Dneska jsem si stáhl appku Notify, nabídla mi aktualizaci na CZ jazyk. Aktualizace ale proběhla asi jen do 28%, pak už se to ani nepohlo. Od tý doby mám náramek naprosto nefunkční, neustále píše "Connect to app to update". Zkoušel jsem opět přes Notify stáhnout origo firmware, ale aktualizace se zastaví vždycky na 8%. Zkoušel jsem teda flashnout CZ firmware podle návodu přes GadgetBridge, ale v prohlížeči souborů mi nevyskočí možnost soubor s firmware otevřít a nainstalovat, pokaždý jen vyskočí hláška, že formát souboru není podporován. Když otevřu origo MiFit, nestáhne se znova původní firmware, jak se tu udává. Takže mi zůstal nefunkční náramek a absolutně netuším, jak ho zas uvést do provozu.
Předem díky za odpovědi.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Zdravím, pánové.
Nutně potřebuju vaší pomoc. Dneska jsem si stáhl appku Notify, nabídla mi aktualizaci na CZ jazyk. Aktualizace ale proběhla asi jen do 28%, pak už se to ani nepohlo. Od tý doby mám náramek naprosto nefunkční, neustále píše "Connect to app to update". Zkoušel jsem opět přes Notify stáhnout origo firmware, ale aktualizace se zastaví vždycky na 8%. Zkoušel jsem teda flashnout CZ firmware podle návodu přes GadgetBridge, ale v prohlížeči souborů mi nevyskočí možnost soubor s firmware otevřít a nainstalovat, pokaždý jen vyskočí hláška, že formát souboru není podporován. Když otevřu origo MiFit, nestáhne se znova původní firmware, jak se tu udává. Takže mi zůstal nefunkční náramek a absolutně netuším, jak ho zas uvést do provozu.
Předem díky za odpovědi.
tak si stiahni iny prehladac suborov ja pouzivam Total Commander,
 

Withzerai

New member
Joined
Feb 4, 2019
Messages
2
Likes
0
Points
1
Stáhl jsem Amaze a náramek už funguje, akorát ukazuje jen ciferník s časem, datumem a dnem, nic jinýho nefunguje.
EDIT: Zprovoznil jsem už i to. :) Díky xpaulos2 za radu. :)
 

Faldicek

New member
Joined
Oct 5, 2018
Messages
17
Likes
3
Points
3
Tak dnes dorazil Mi Band z reklamace, odmítal se spárovat, výměna základní desky. Tak teď zase zpět češtinu...
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Bohužel aktuální odkaz na MiFit 3.5.8 nefunguje. Můžu poprosit o reupload ? Díky
V prvním příspěvku jsem odkaz aktualizoval (původní přestal fungovat, protože byla vydána nová verze) :)
 

jimmycek

New member
Joined
Jan 13, 2019
Messages
6
Likes
1
Points
1
promiň, ale tohle je problém židle-klávesnice, když dělám aktualizaci na nový fw tak jedu: firmware, pak resources (samozřejmě odpovídající verze k danému fw), font se už měsíce neměnil, takže ten neinstaluju. práce i se stažením a instalací cca 5 minut (je pravda že přes notify je to jednodušší, přes gadgebridge to je pár minut navíc. prostě jsi ale něco přehlédl ;), začni v klidu znova a nakonec to projde.
Já netvrdím že nedělám něco špatně já jen sháním radu jak na to. Každopádně hodinky fungují jak mají, ale na hodinkách je stále ta stejná hláška připojte k zařízeni pro aktualizaci a promiňte že nejsem genius co to zvládne vždy dokonale jako vy :)
já už ale fakt nwm co jsem přehlédl nainstaloval jsem FW dal jsem tam i podle vaší rady ten res soubor a furt to samé ...
zeptám se naposled snad poradíte když ne co nadělám: můžete mi sem vypsat odpovídající soubory co k sobě patří zkusím to podle toho pak už to nechám být. V 50 se to už učí hůř :D
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Já netvrdím že nedělám něco špatně já jen sháním radu jak na to. Každopádně hodinky fungují jak mají, ale na hodinkách je stále ta stejná hláška připojte k zařízeni pro aktualizaci a promiňte že nejsem genius co to zvládne vždy dokonale jako vy :)
já už ale fakt nwm co jsem přehlédl nainstaloval jsem FW dal jsem tam i podle vaší rady ten res soubor a furt to samé ...
zeptám se naposled snad poradíte když ne co nadělám: můžete mi sem vypsat odpovídající soubory co k sobě patří zkusím to podle toho pak už to nechám být. V 50 se to už učí hůř :D
A skusil si aj ten font ako som pisal ze 1% ludi to pomohlo, ale netusim preco kedze font je stale ten isty.
subory:
FW
RES
Font (rozbal instaluje sa ten *.ft subor)
 

jenes

Active member
Joined
Aug 15, 2018
Messages
57
Likes
75
Points
28
myslím že na to jdeme ze špatného konce, můžete sem napsat jaké přesně soubory jste použil? jejich celý název, od toho by jsme se mohly odstrcit
 

cz4ra

New member
Joined
Nov 12, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
Ahoj, já mám čerstvě špatnou zkušenost s novým FW 2.3.0.2 a Mi Fit aplikací.
Pokud jsem dal nový firmware Notify se s náramken spojila, ale Mi Fit aplikace nikoliv (zkoušeny verze 3.5.7 a 3.5.8). Když jsem se vrátil k Mili_wuhan_CZ_2_2_0_42_FALSE.fw Mi Fit (zkoušeny verze 3.5.7 a 3.5.8) se s náramkem opět dokázal spojit.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ahoj, já mám čerstvě špatnou zkušenost s novým FW 2.3.0.2 a Mi Fit aplikací.
Pokud jsem dal nový firmware Notify se s náramken spojila, ale Mi Fit aplikace nikoliv (zkoušeny verze 3.5.7 a 3.5.8). Když jsem se vrátil k Mili_wuhan_CZ_2_2_0_42_FALSE.fw Mi Fit (zkoušeny verze 3.5.7 a 3.5.8) se s náramkem opět dokázal spojit.
Malo by pomoct odparovat MiBand z MiFit a znova sparovat.
Aspon ja pri testovani idem v poradi
Odparujem Miband z MiFit -> odinstalujem MiFit -> instalujem Notify -> sparujem a nainstalujem FW, RES -> odinstalujem Notify -> instalujem MiFit a sparujem
Je to dlhsietrvajuci postup ale zatial vzdy fungoval
 

cz4ra

New member
Joined
Nov 12, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
Odpárování a spárování jsem prováděl, ale s novým FW k tomu spárování už nedošlo, zavibroval náramek, potvrdil jsem to tlačítkem a na telefonu se jen točilo kolečko a ke spárování už nedošlo.
 
Joined
Feb 4, 2019
Messages
9
Likes
1
Points
8
Zdravím. Já si v pondělí pořídil MI BAND 3 (Na dvojce po dvou a půl letech odešla baterka). Jelikož jsem trošku starší hledal jsem na miuios.cz pomoc. Je fakt, že tam jeden měl se mnou svatou trpělivost, ale nakonec jsem pomocí Notify nahrál češtinu a pak i sparoval náramek s MiFit...
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top