FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

thorazgard

Active member
Joined
Aug 8, 2018
Messages
124
Likes
90
Points
38
Nikdo mi na to neodpoví? :-\
nepřestává mě fascinovat kolik lidí není schopno nebo je líných si přečíst první příspěvek v tomto vlákně a ptají se tady pořád dokola

čemu z tohoto nerozumíš? může to vypadat složitě ale je to jednoduché ... s idikátorem baterie nebo baterie a notofikace (obálka)

WITHOUT NFC!
Firmware 2.3.0.6 by @majsi & @xpaulos2

FW_MB3_2_3_0_6_CZ_Mod.fw
with battery indicator
(last ver. - 27.2.2019 21:20)

FW_MB3_2_3_0_6_CZ_Mod_v2.fw
with battery indicator + notifications (main screen)
(last ver. - 28.2.2019 10:10)
 
Joined
Feb 4, 2019
Messages
9
Likes
1
Points
8
Thorazgard ale já si to četl ale ty asi nečetl můj dotaz... Takovou odpověď si můžeš klidně nechat....
 
Joined
Feb 4, 2019
Messages
9
Likes
1
Points
8
Takže mne zajímá zda ve firmware zůstaly původní věci (například počasí, kroky, vzdálenost atd.) plus ty věci zmiňované v changelogu.... Děkuji
 

jenes

Active member
Joined
Aug 15, 2018
Messages
57
Likes
75
Points
28
ano, základ zůstává vždy stejný (jedině že by něco daly pryč přímo v xiaomi), kluci tu fw pouze překládají a dodávají pár detailů, jako je vyšší počet uložených oznámení, baterie na hlavní obrazovce atd. stačí takto?
P.S. : může se stát, že se po přehrati fw vymaže počet ušlých kroků pro aktuální den.
 

thorazgard

Active member
Joined
Aug 8, 2018
Messages
124
Likes
90
Points
38
To jako že by v xiaomi odebrali počítaní kroků, spánku a zobrazování času? :D Na takovou blbost se tady ještě nikdo neptal :D
 
Joined
Feb 4, 2019
Messages
9
Likes
1
Points
8
Ještě jsi od Xiaomi asi moc nezažil... Já to na founech zažil docela často...
A nechápu proč do mne zase startuješ...
 

jenes

Active member
Joined
Aug 15, 2018
Messages
57
Likes
75
Points
28
nechte toho, jinak z toho bude diskuze jak na idnesu, odpověď jsi dostal, ale byla to s prominutim hloupá otázka, měl sem i MB2 a nikdy sem nezažil, že by výrobce nějaké funkce odebral, u telefonů se to stává, ale co vím, tak jen při přechodu na vyšší verzi androidu a to je poněkud složitější problematika a hlavne sem vůbec nepatří.
P.S.: i kdyby se ti něco na novém fw nelíbilo, kdykoli můžeš nahrát starší, u MB to není žádný problém.
 
Joined
Sep 7, 2018
Messages
28
Likes
8
Points
8
No zastanu se Stira - u MiFit z dob MB2 byl primo XIAOMI odebran dost zasadni chytry budik ... ale ted uz vazne dost debaty,stacilo napsat hned napoprve ze vse zustalo jak bylo :) pripadne to Stirovi napsat SZ a nezasirat thread.
 
Joined
Nov 30, 2018
Messages
10
Likes
3
Points
8
P.S. : může se stát, že se po přehrati fw vymaže počet ušlých kroků pro aktuální den.
Napsal to zcela dobře a korektně. Když se přehráva FW tak již ušlé kroky pro daný den se smažou. Začne se počítat od 0..

Nemyslel tím že ta funkce zmizí.. ale i to je možné ale u tak zásadní funkce k tomu určitě nedojde ;)
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Dobrý večer Všem, v prvním příspěvku najdete novou modifikaci FW_MB3_2_3_0_6_CZ_Mod_v3.fw, která obsahuje kalendář, ale musíte nainstalovat správné RES, které najdete ve spoileru... Verzi nám připravil @xpaulos2, kterému za všechny moc děkuji (y)(y)(y) (nyní FW 2.3.0.6 obsahuje všechna vylepšení z předešlých verzí... a navíc zůstala volba "Tovární nastavení"!!!). FW odzkoušen na MB3 CN i GLOBAL verze a běží bez problému, včetně ztišení vyzvánění při volání nebo úplné odmítnutí hovoru (zavěšení telefonu).
 
Last edited:

Faldicek

New member
Joined
Oct 5, 2018
Messages
17
Likes
3
Points
3
Nějaká chybička se vloudila, mám počasí v polštině. Pochmurno, Mžawka do Pochmurno. Jinak vše v pohodě... :)
 

Faldicek

New member
Joined
Oct 5, 2018
Messages
17
Likes
3
Points
3
Aha, mám 3.5.8 už delší dobu a nevšiml jsem si toho, možná to tam nějak skočilo když jsem to pároval s notify, předtím jsem si toho nevšiml... Uvidíme po další aktualizaci počasí...
 
Joined
Dec 25, 2018
Messages
6
Likes
0
Points
6
Ahoj, dnes jsem aktualizoval fw a res. Vše se povedlo, vše jede v pohodě, dělal jsem už několikrát. Bohužel jsem ale neudělal základní věc, nezapnul v MiFit viditelnost... na fóru jsem o tomto nic nenašel, možná jsem přehlédl, tak bych prosil o radu, jak viditelnost náramku znovu zapnout. Dekuji
 
Joined
Feb 10, 2019
Messages
6
Likes
2
Points
8
hi, version 2.3.0.6 has an interesting changelog. Is it possible to bring the FW into other languages, such as Italian or English?
However, thanks a lot and congratulations for the splendid work done.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ahoj, dnes jsem aktualizoval fw a res. Vše se povedlo, vše jede v pohodě, dělal jsem už několikrát. Bohužel jsem ale neudělal základní věc, nezapnul v MiFit viditelnost... na fóru jsem o tomto nic nenašel, možná jsem přehlédl, tak bych prosil o radu, jak viditelnost náramku znovu zapnout. Dekuji
A načo potrebuješ zapnúť viditeľnosť? jedine kde ju bolo treba bolo sparovanie z gadgebridge. ale MiFit alebo Notify & fitness ju nepotrebujú mať zapnutú
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
hi, version 2.3.0.6 has an interesting changelog. Is it possible to bring the FW into other languages, such as Italian or English?
However, thanks a lot and congratulations for the splendid work done.
Maybe later, we tested only Polish language. Battery need 24h format because is instead AM/PM indicator, Notifications should be work on all language, other must updated for every language
 
Joined
Dec 25, 2018
Messages
6
Likes
0
Points
6
Aha, zblbnul jsem. Ale gadgebridge jsem i přes vypnutou viditelnost připojil a aktualizoval fw i res. Tak jdu hledat,jak postupovat když nejde spárovat MiFit a náramek. To jsem vlastně v předchozím příspěvku neuvedl. Diky
 
Last edited:

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top