FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Toto nemyslím, pro přihlášení do MiFit používám Xiaomi účet. Myslím jak je v nastavení možnost připojení dalších účtů, jako wechat, QQ atd.
Ve verzi MiFit 3.5.5.1 je připojení na Google Fit.
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
2.06.32-130
ale pokavad si dobre vzpominam,tak bety z apkmirroru GFit nemely/cinska appka/
No já mám Mi Fit 3.5.5.1 a účet Google Fit tam mám. Nemáš v Google Fit povolený přístup pro Mi Fit. V nastavení Google Fit je spravovat propojené aplikace.
 
Joined
Sep 7, 2018
Messages
28
Likes
8
Points
8
mam a mel jsem vzdycky povoleno,vcil mi tam sviti disconnect
v mifitu jsi pres google nebo xiaomi ucet?ja xiaomi...ale v tom to nejspis nebude
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
mam a mel jsem vzdycky povoleno,vcil mi tam sviti disconnect
v mifitu jsi pres google nebo xiaomi ucet?ja xiaomi...ale v tom to nejspis nebude
No Mi Fit je přes Xiaomi účet a Google Fit přes Google účet :) No tak víc mě nenapadá :-(
 

MartyMark

New member
Joined
Dec 4, 2018
Messages
14
Likes
1
Points
3
Tak s Google fit to nefunguje :-( a origo app si teď stáhnout nemohu protože ji updatovali a zase bych měl EN náramek.
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Jo a ještě doplnění Mi Fit 3.5.5.1 používám tu modifikovanou z první stránky, která mě s Google Fit chodí.
 

jandysm15

New member
Joined
Jan 13, 2019
Messages
1
Likes
0
Points
1
Origo Mi Fit stahnout muzes. Naramek bude cesky, jen pocasi bude polsky. Ja to takhle pouzivam. Ani jedna neofiko app mi nepropisovala jednotlive chuze a behy do google fit, i kdyz se povedlo propojeni. Propisovaly se jen kroky, km a vaha, ale ne jednotlive aktivity.
 

MartyMark

New member
Joined
Dec 4, 2018
Messages
14
Likes
1
Points
3
Origo Mi Fit stahnout muzes. Naramek bude cesky, jen pocasi bude polsky. Ja to takhle pouzivam. Ani jedna neofiko app mi nepropisovala jednotlive chuze a behy do google fit, i kdyz se povedlo propojeni. Propisovaly se jen kroky, km a vaha, ale ne jednotlive aktivity.
O aktivity mi ani nejde, jen o kroky atd. Co se MiFit týče, tak tu někdo zmiňoval, že se mu aktualizoval jak app tak i náramek.
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
O aktivity mi ani nejde, jen o kroky atd. Co se MiFit týče, tak tu někdo zmiňoval, že se mu aktualizoval jak app tak i náramek.
Když nebude v MB3 starší verze FW, než co obsahuje dána verze Mi Fit kterou nainstaluješ, tak se MB3 nezaktualizuje. V Google Play je ale už teď novější FW než 2.2.0.14. Takže například originál Mi Fit z Google Play to teď MB3 přehraje na originál FW.
 

MartyMark

New member
Joined
Dec 4, 2018
Messages
14
Likes
1
Points
3
Když nebude v MB3 starší verze FW, než co obsahuje dána verze Mi Fit kterou nainstaluješ, tak se MB3 nezaktualizuje. V Google Play je ale už teď novější FW než 2.2.0.14. Takže například originál Mi Fit z Google Play to teď MB3 přehraje na originál FW.
Jj, to je mi jasný. Proto mě mrzí, že jsem origo starší MiFit přehrál upravenou. No nic, počkám si až kluci vydají nový FW.
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top