FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
No hledal jsem hledal,ale jen tady na tomhle vlákně. Zkusil jsem vzít 4.0.11 ale ta to nebyla,hned mi to přehrálo FW na 2.4.0.32 ale zatím to vypadá že všechno funguje co potřebuju,tak to zatím nechám. Přinejhorším tam narvu všechno nejnovější jak říkáš. 😉
A jenom kdybych tam musel nacpat to nejnovějším tak ta fake verze je že se mi nebude aktualizovat FW v náramku nebo v tom je ještě něco jaký jiný rozdíl?🙂
Jo fake verze zafixuje firmware a nepřehraje ho ani originální Mi Fit.
 

amper2

New member
Joined
Sep 22, 2018
Messages
2
Likes
1
Points
3
Hmmm... divné. Když odkaz otevřu přes stisknutí kolečka myši (nebo Ctrl+levá myš), nabíne se mi stažení souboru. Pokud kliknu přímo (jen levá myš), tak se jakoby otevře nové okno, vzápětí se zavře a žádný soubor se nestáhne. Nicméně mám stáhnuto. Win7 + Firefox.

amper.
 

Yamaha

New member
Joined
Nov 19, 2018
Messages
27
Likes
10
Points
3
Zdravím, mám menší problém. Můžete mi poradit nějakou modifikovanou Mi Fit která funguje? Zkoušel jsem nějaký verze a buď mi nefunguje ukazování jména volajícího. A nebo druhý příklad je že po nějaký aktivitě se mi nevypne GPS a brutálně to žere baterku. Musím aplikaci zakázat GPS a pak zase povolit jen během používání. Teď mám nejnovější z úvodní obrazovky 4.2 a FW 2.4.0.32 a mám problém s tou GPS :-(
Předem dik za jakýkoliv návrhy
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Zdravím, mám menší problém. Můžete mi poradit nějakou modifikovanou Mi Fit která funguje? Zkoušel jsem nějaký verze a buď mi nefunguje ukazování jména volajícího. A nebo druhý příklad je že po nějaký aktivitě se mi nevypne GPS a brutálně to žere baterku. Musím aplikaci zakázat GPS a pak zase povolit jen během používání. Teď mám nejnovější z úvodní obrazovky 4.2 a FW 2.4.0.32 a mám problém s tou GPS :-(
Předem dik za jakýkoliv návrhy
Vyzkoušejte nejnovější Modified Mi Fit 4.5.0 - All in One | GeekDoing
 

Devr

New member
Joined
Mar 28, 2019
Messages
13
Likes
0
Points
1
Zdravím, chtěl bych prodat MI Band 3 a když jsem je resetl a použil origo aplikaci z Gplay tak se do náramku nahrál příslušný firmware v anglickém jazyce. Já měl custom aplikaci a custom firmware, ale nováček by si s tím asi neporadil.

Asi neexistuje(bez použití custom app a custom firmware) počeštění mi band 3, tak aby se dala používat volně dostupná aplikace z Gplay a přitom náramek zůstal v češtině?
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Zdravím, chtěl bych prodat MI Band 3 a když jsem je resetl a použil origo aplikaci z Gplay tak se do náramku nahrál příslušný firmware v anglickém jazyce. Já měl custom aplikaci a custom firmware, ale nováček by si s tím asi neporadil.

Asi neexistuje(bez použití custom app a custom firmware) počeštění mi band 3, tak aby se dala používat volně dostupná aplikace z Gplay a přitom náramek zůstal v češtině?
Existuje, musíš použít Fake verzi, ale náramek respektivě Firmware se logicky nebude už nikdy automaticky aktualizovat, pokud bude vydána novější verze Firmware.
 

Devr

New member
Joined
Mar 28, 2019
Messages
13
Likes
0
Points
1
Takže do hodinek počeštěnou fake verzi a apka muže být z gplay.
A pokud je prodám s tou fake verzí a novej majitel si nainstaluje mi Fit z gplay, tak spáruje a funguje. Chápu to dobře? Měl jsem za to , že i MiFit app musí byt poladěná, aby neaktualizovala hodinky do AN.
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Takže do hodinek počeštěnou fake verzi a apka muže být z gplay.
A pokud je prodám s tou fake verzí a novej majitel si nainstaluje mi Fit z gplay, tak spáruje a funguje. Chápu to dobře? Měl jsem za to , že i MiFit app musí byt poladěná, aby neaktualizovala hodinky do AN.
Chápeš to správně.
 
Last edited:

Devr

New member
Joined
Mar 28, 2019
Messages
13
Likes
0
Points
1
Nahrál jsem z první strany CZ nejnovější firmware pomocí Notify & Fitness
Mili_wuhan:
⤳ Firmware:
FW_Mili_wuhan_V2_4_0_32_CZ_Mod-V02_Fake-V9_9_9_99.fw
ale hodinky čekají ještě asi na resources? píšou "Spojte s aplikací pro aktualizaci"
Nevyznám se jaké resources mám použít pro FW_Mili_wuhan_V2_4_0_32_CZ:(
prosím o radu:)
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Nahrál jsem z první strany CZ nejnovější firmware pomocí Notify & Fitness
Mili_wuhan:
⤳ Firmware:
FW_Mili_wuhan_V2_4_0_32_CZ_Mod-V02_Fake-V9_9_9_99.fw
ale hodinky čekají ještě asi na resources? píšou "Spojte s aplikací pro aktualizaci"
Nevyznám se jaké resources mám použít pro FW_Mili_wuhan_V2_4_0_32_CZ:(
prosím o radu:)
Ano, čekají na Resources, odkaz na Resources je na první stránce ( CZ - Resources v49 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC | GeekDoing ). Jinak konkrétně tento: https://geekdoing.com/attachments/r...s.9171/?hash=954698e7a6277749ce597693593afc2f
 

Devr

New member
Joined
Mar 28, 2019
Messages
13
Likes
0
Points
1
Díky
rendal
vše šlape, ještě dotaz....jde přímo na hodinkách spustit jízda na kole? Abych nemusel do aplikace MiFit? Na hodinkách je v sekci cvičení jen možnost spuštění běžecký pás :( asi ne co?
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Díky
rendal
vše šlape, ještě dotaz....jde přímo na hodinkách spustit jízda na kole? Abych nemusel do aplikace MiFit? Na hodinkách je v sekci cvičení jen možnost spuštění běžecký pás :( asi ne co?
No na náramku jsou dostupné dvě cvičení, které lze spouštět přímo na náramku "Cvičení" a "Běžecký pás". Další cvičení jako je "Chůze", "Běh" a "Jízda na kole" se spouští z aplikace Mi Fit. Další měření aktivity v aplikaci jsou dostupné v sekci "Profil", oddíl "Více", položka "Značení chování".
 

Grast

New member
Joined
Sep 21, 2020
Messages
7
Likes
1
Points
3
Ahoj, můžu se prosím zeptat. Asi jsem někde udělal chybu. Udělal jsem vše stejně jako Devr :
Devr said:
Nahrál jsem z první strany CZ nejnovější firmware pomocí Notify & Fitness
Mili_wuhan:
⤳ Firmware:
FW_Mili_wuhan_V2_4_0_32_CZ_Mod-V02_Fake-V9_9_9_99.fw
ale hodinky čekají ještě asi na resources? píšou "Spojte s aplikací pro aktualizaci" následně jsem stáhl Resources https://geekdoing.com/attachments/r...s.9171/?hash=954698e7a6277749ce597693593afc2f a tady končím. Když je chci otevřít otevře se aplikace Gadgetbridge a ta mi píše Vyčkejte na zjištění stavu instalace a nic se už dál neděje. Doufám, že jsem to nepokazil tak že už náramek nepůjde obnovit :-( ? Předem moc děkuji za radu
 

Grast

New member
Joined
Sep 21, 2020
Messages
7
Likes
1
Points
3
Ahoj, můžu se prosím zeptat. Asi jsem někde udělal chybu. Udělal jsem vše stejně jako Devr :
Devr said:
Nahrál jsem z první strany CZ nejnovější firmware pomocí Notify & Fitness
Mili_wuhan:
⤳ Firmware:
FW_Mili_wuhan_V2_4_0_32_CZ_Mod-V02_Fake-V9_9_9_99.fw
ale hodinky čekají ještě asi na resources? píšou "Spojte s aplikací pro aktualizaci" následně jsem stáhl Resources https://geekdoing.com/attachments/r...s.9171/?hash=954698e7a6277749ce597693593afc2f a tady končím. Když je chci otevřít otevře se aplikace Gadgetbridge a ta mi píše Vyčkejte na zjištění stavu instalace a nic se už dál neděje. Doufám, že jsem to nepokazil tak že už náramek nepůjde obnovit :-( ? Předem moc děkuji za radu
Ještě tedy jsem nahrál ten Firmware pomocí Gadgetbridge, následně jsem instaloval přes stejnou aplikaci Resources ale jen jeden soubor dál jakoby se náramek odpojil a píše jen Spojte s aplikací pro aktualizaci"
 

Grast

New member
Joined
Sep 21, 2020
Messages
7
Likes
1
Points
3
Ještě tedy jsem nahrál ten Firmware pomocí Gadgetbridge, následně jsem instaloval přes stejnou aplikaci Resources ale jen jeden soubor dál jakoby se náramek odpojil a píše jen Spojte s aplikací pro aktualizaci"
Tak jsem to nakonec rozchodil pomocí Notify a fitness. A teď mám ještě jeden dotaz, když mi přijde zpráva třeba na WhatsApp, tak mi náramek oznámí že mi přišla zpráva a mám si ji v telefonu přečíst ale v neukáže se text zprávy v náramku. Nevíte proč?
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Tak jsem to nakonec rozchodil pomocí Notify a fitness. A teď mám ještě jeden dotaz, když mi přijde zpráva třeba na WhatsApp, tak mi náramek oznámí že mi přišla zpráva a mám si ji v telefonu přečíst ale v neukáže se text zprávy v náramku. Nevíte proč?
Nevím jako používáš aplikaci, ale pro Mi Fit je třeba nastavit v "Úpozornění aplikací" danou aplikaci, ze které chceš zobrazovat zprávy na náramku. Také může být problém s opravněními pro Mi Fit.
 

Grast

New member
Joined
Sep 21, 2020
Messages
7
Likes
1
Points
3
Mám Mi Fit i Notify a Fitness. Aplikace mám nastavené v upozornění aplikací. Notifikace přijde ale text se neukáže, jen že mám např. 2 oznámení. Před instalací češtiny se text zobrazoval. Zkusím se v tom ještě pošťourat :) Moc děkuju za rychlou odpověď
 
Last edited:

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top