FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Mám Mi Fit i Notify a Fitness. Aplikace mám nastavené v upozornění aplikací. Notifikace přijde ale text se neukáže, jen že mám např. 2 oznámení. Před instalací češtiny se text na zobrazoval. Zkusím se v tom ještě pošťourat :) Moc děkuju za rychlou odpověď
V GadgetBridge si můžeš poslat na náramek testovací oznámení, nezávisle na jakýchkoliv nastavení. Tedy zpráva se musí zobrazit.
 
Last edited:

Grast

New member
Joined
Sep 21, 2020
Messages
7
Likes
1
Points
3
V GadgetBridge si můžeš poslat na náramek testovací oznámení, nezávisle na jakýchkoliv nastavení. Tedy zpráva se musí zobrazit.
Tak už jsem to rozchodil, na náramku dal tovární nastavení a znovu stáhl MiFit app a jede to. Gadgebridge už mi z nějakého důvodu náramek nenajde, nevím čím to je, možná starý android. Každopádně se v tom už hrabat asi nebudu, naposledy sem měl problém se s ním jakkoliv spojit. Děkuji za rady, ať se daří.
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Tak už jsem to rozchodil, na náramku dal tovární nastavení a znovu stáhl MiFit app a jede to. Gadgebridge už mi z nějakého důvodu náramek nenajde, nevím čím to je, možná starý android. Každopádně se v tom už hrabat asi nebudu, naposledy sem měl problém se s ním jakkoliv spojit. Děkuji za rady, ať se daří.
Jen pro info, GadgeBridge náramek nenajde, pokud není zaplá GPS (na některých verzí Android) a pak také, pokud je náramek již párovan v Bluetooth nastavení v systémovém nastavení Bluetooth daného telefonu.
 

Grast

New member
Joined
Sep 21, 2020
Messages
7
Likes
1
Points
3
Jen pro info, GadgeBridge náramek nenajde, pokud není zaplá GPS (na některých verzí Android) a pak také, pokud je náramek již párovan v Bluetooth nastavení v systémovém nastavení Bluetooth daného telefonu.
Ok, tak tím je to vysvětleno. Díky
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Prosím. Vše jsem udělala dle návodu, pořád chce po mě aktualizaci. Co je špatně. Dekuji
Můžeš prosím shrnout, jaké soubory jsi nahrával, konkrétně? Firmware, Resources případně Fonts? Pokud jsi nenahrával Fonts, zkus je také nahrát "Fonts_stock_v1_ft.zip", repektive je tím obnovíš na tovární verzi (Fonts).
 

Devr

New member
Joined
Mar 28, 2019
Messages
13
Likes
0
Points
1
Ahoj, omlouvám se předem, že můj dotaz není o Mi Band, ale snad mi třeba někdo poradí, nebo alespoň nasměruje. Koupil jsem holce hodinky AmazFit Bip S, které mají předepsanou aplikaci Zepp.
Celkem vše funguje, ale je problém s notifikacemi, přesto , že jsou všechny zaplé, tak funkuje jen když někdo volá, ale SMS, WhatsApp, mesenger ani ťuk:( Mobil má Iphone 8 plus, ios 14. Třeba je někdo používáte a poradíte.
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Ahoj, omlouvám se předem, že můj dotaz není o Mi Band, ale snad mi třeba někdo poradí, nebo alespoň nasměruje. Koupil jsem holce hodinky AmazFit Bip S, které mají předepsanou aplikaci Zepp.
Celkem vše funguje, ale je problém s notifikacemi, přesto , že jsou všechny zaplé, tak funkuje jen když někdo volá, ale SMS, WhatsApp, mesenger ani ťuk:( Mobil má Iphone 8 plus, ios 14. Třeba je někdo používáte a poradíte.
Ahoj, aplikace se v Zepp musí definovat, ze kterých chceš dostávat upozornění na hodinky. Tedy nevím, zda tím to bylo myšleno "problém s notifikacemi, přesto , že jsou všechny zaplé". Také může být problém, že Zeep nemá potřebná oprávnění.
 

Devr

New member
Joined
Mar 28, 2019
Messages
13
Likes
0
Points
1
Ano v aplikaci jsou zaplá upozornění, která potřebuji SMS, příchozí hovor a 3 strany WhatsApp, Mesenger, Skype, jenže funguje jen, když někdo volá a to u všech zmíněných, na zprávy bohužel hodinky nezareagují. :( Asi ios s tím má problém, možná firmware v hodinkách. Zkusil jsem Mi Band 3 co mám a kupodivu vše funguje, ale mám v nich modifikovaný firmware zde z vlákna a app Mi Fit.
 
Last edited:

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Ano v aplikaci jsou zaplá upozornění, která potřebuji SMS, příchozí hovor a 3 strany WhatsApp, Mesenger, Skype, jenže funguje jen, když někdo volá a to u všech zmíněných, na zprávy bohužel hodinky nezareagují. :( Asi ios s tím má problém, možná firmware v hodinkách. Zkusil jsem Mi Band 3 co mám a kupodivu vše funguje, ale mám v nich modifikovaný firmware zde z vlákna a app Mi Fit.
No tak s iOS zkušenosti nemám. Pro Android by byl problém ještě oprávnění pro Zepp. Ty se také pro notifikace musí povolit, ale nato by se měl Zepp zeptat sám.
 

Standey

New member
Joined
Nov 17, 2020
Messages
6
Likes
0
Points
1
Prosím vás udělal vše tak jak bylo napsané a vše mám v cz jen počasí mi to místo oblačno píše polsky nevíte někdo v čem sem udělal chybu ? Jinak kalendář a vše mám a vše funguje jak má děkuji
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Prosím vás udělal vše tak jak bylo napsané a vše mám v cz jen počasí mi to místo oblačno píše polsky nevíte někdo v čem sem udělal chybu ? Jinak kalendář a vše mám a vše funguje jak má děkuji
Musíš používat modifikovanou Mi Fit, která přináší i další funkce, nejen počasí v češtině.
 

Standey

New member
Joined
Nov 17, 2020
Messages
6
Likes
0
Points
1
Originální sem smazal to mi je jasné tu sem měl před tím teď jsem stáhl tu modifikovanou a píše mi to že nelze spárovat že mám náramek restartovat ale tím vymažu přeci to co sem udělal tím mysl tu českou lokalizaci
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Originální sem smazal to mi je jasné tu sem měl před tím teď jsem stáhl tu modifikovanou a píše mi to že nelze spárovat že mám náramek restartovat ale tím vymažu přeci to co sem udělal tím mysl tu českou lokalizaci
Nevymaže.
 

Standey

New member
Joined
Nov 17, 2020
Messages
6
Likes
0
Points
1
Dobré zkusím to ale jak ho mám restartovat když se na něj nemůžu připojit to musím v náramku dát do tovarka?
 

Standey

New member
Joined
Nov 17, 2020
Messages
6
Likes
0
Points
1
Prosím tě konečně sem se spojil přes tu modifikovanou app ale teď mi zase pro změnu píše počasí že se mám spojit s aplikací pro aktualizaci co s tím to už bylo lepší tamto protože aspoň nějak fungovalo
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Prosím tě konečně sem se spojil přes tu modifikovanou app ale teď mi zase pro změnu píše počasí že se mám spojit s aplikací pro aktualizaci co s tím to už bylo lepší tamto protože aspoň nějak fungovalo
Počasí a to i v originál Mi Fit se stahuje v dlouhých intervalech. Urychliš třeba i restartem telefonu. Je možné také, že nemáš počasí v Mi Fit správně nastavené a potřebná oprávnění.
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top