FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Tak na mnoha telefonech dochází k pádu modifikované aplikace Mi Fit V4.0.11 po spuštění a je jedno od jakého autora, respektive kým je Mi Fit modifikován. Originální Mi Fit v4.0.11 nepadá. Modifikovaný Mi Fit v4.0.11 padá jak od @Michellincz a také od @MagicalUnicorn
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Tak na mnoha telefonech dochází k pádu modifikované aplikace Mi Fit V4.0.11 po spuštění a je jedno od jakého autora, respektive kým je Mi Fit modifikován. Originální Mi Fit v4.0.11 nepadá. Modifikovaný Mi Fit v4.0.11 padá jak od @Michellincz a také od @MagicalUnicorn
MagicalUnicorn:
All Modified Mi Fit are reuploaded. Application crash is now fixed :)
 

Pepsa

New member
Joined
Mar 15, 2019
Messages
15
Likes
0
Points
1
Mám dotaz Mi Band 3 používám delší dobu ale ted se mi stává že info na SMS vůbec nedostanu prostě žádná notifikace upozornění nejde. Po nabití náramku musím udělat v app najít náramek aby mi to ukazovalo notifikace. verze FW v naramku to ukazuje 9.9.9.99 což nevím proč APP v tel je 4.0.11 něco tady je špatně i mojí ženě se toto děje a má to samé v telefonu na FW použito na APPLE IPHONE XR a 5S. Děkuji za rady.
 

Luka3

New member
Joined
Nov 11, 2018
Messages
18
Likes
2
Points
3
To jste si tam Pepso i se ženou nahráli verzi Firmware: fake-V9_9_9_99.fw, že jo? To se pak nemůžete divit, že máte verzi 9.9.9.99.
 

Pepsa

New member
Joined
Mar 15, 2019
Messages
15
Likes
0
Points
1
Právě že ne měli jsme tam originalni verzi tu ze predni strany to samo se dalo na ty 9tky jen nevim proc a hlavne kdy se to pretocilo.
 

pedavid

New member
Joined
Oct 27, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
Ahoj, asi už to tady bylo, ale nemůžu to najít. Nechce mi najít náramek v aplikaci Gadgetbridge. Už jsem to kdysi dělal a teď to nejde. Nechápu proč. Můžete mi poradit?
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Ahoj, asi už to tady bylo, ale nemůžu to najít. Nechce mi najít náramek v aplikaci Gadgetbridge. Už jsem to kdysi dělal a teď to nejde. Nechápu proč. Můžete mi poradit?
Náramek nesmí být spárován v nastavení Bluetooth v nastavení v telefonu, jinak ho GadgetBridge nenajde.
 

pedavid

New member
Joined
Oct 27, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
Díky za odpověď, na to jsem zapomněl. Udělal jsem to a nic. Pak mě napadlo vymazat Cache v telefonu a to už pomohlo.
 
Last edited:

Pepsa

New member
Joined
Mar 15, 2019
Messages
15
Likes
0
Points
1
Zdravím ještě jednou nahrál jsem do náramku verzi FW 2.4.0.32 ale mám problém náramek je spárovaný ale hodně často se mi stává že prostě notifikace mi to nezobrazí neupozorní na hovor a další... musím vždy odpárovat a znovu spárovat dělá to někomu taky tak? Používano s iPhone XR. Děkuji za odpovědi a radu.
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Zdravím ještě jednou nahrál jsem do náramku verzi FW 2.4.0.32 ale mám problém náramek je spárovaný ale hodně často se mi stává že prostě notifikace mi to nezobrazí neupozorní na hovor a další... musím vždy odpárovat a znovu spárovat dělá to někomu taky tak? Používano s iPhone XR. Děkuji za odpovědi a radu.
Já používám náramek pouze s modifikovanou verzi Mi Fit (náramek není párován s žádnou další aplikací) a vše chodí bez výpadku. To samé doporučuji používat i na iOS, tedy používat jen jednu aplikaci, pokud jsou problémy.
 

Pepsa

New member
Joined
Mar 15, 2019
Messages
15
Likes
0
Points
1
Já používám náramek pouze s modifikovanou verzi Mi Fit (náramek není párován s žádnou další aplikací) a vše chodí bez výpadku. To samé doporučuji používat i na iOS, tedy používat jen jednu aplikaci, pokud jsou problémy.
Používám také jen aplikaci Mi Fit jinak veškeré notifikace mám zapnuté jen pomocí této aplikace a dělá to chyby což předtím nedělalo až jsem vyměnil telefon tak to začalo ale také jsem měl i předtím iOS
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Používám také jen aplikaci Mi Fit jinak veškeré notifikace mám zapnuté jen pomocí této aplikace a dělá to chyby což předtím nedělalo až jsem vyměnil telefon tak to začalo ale také jsem měl i předtím iOS
Bohužel iOS nemám, tak nemohu posoudit, ale na Android pokud nejsou všechna oprávnění dané App povolená (například běh na pozadí a běh při uspání telefonu), tak to muže zlobit. Také Mi Fit vyžaduje povolenou GPS (na Androidu), jinak přestane s náramkem komunikovat, přes Bluetooth.
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Nějaké výraznější změny v novém firmwaru? Má cenu měnit když teď mám 2.4.0.20.
Uživatelské prostředí a funkce se nezměnily, jedná se o opravu chyb a stability firmware.
 
Last edited:

ROlda78

New member
Joined
Dec 26, 2019
Messages
1
Likes
0
Points
1
zdravím, neudělá nějaký šikula res s kalendářem, který míří více do r. 2020 (ideálně už bez 2019)?
a plánuje se modif. Mi Fit V4.0.14?
 
Last edited:
Joined
Dec 27, 2019
Messages
4
Likes
1
Points
3
Ahojte,

Na Vianoce som dostal MB3 a snazim sa zatial neuspesne do neho natiahnut SK/CZ. Mam iOS a skusil som uz viacero verzii FW vzdy s rovnakym vysledkom. Ked sa ich snazim nainstalovat cez AmazTools, jazyk nainstaluje v poriadku, ale ked instalujem FW, cely proces prebehne ok, az pokial sa dostane na 100%, kde vyhodi chybu:
Generic error ( 0x10 ). Please contact the developer. Neviete poradit, kde moze byt pes zakopany? Momentalne mam verziu FW 2.4.0.32. Dik.
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Ahojte,

Na Vianoce som dostal MB3 a snazim sa zatial neuspesne do neho natiahnut SK/CZ. Mam iOS a skusil som uz viacero verzii FW vzdy s rovnakym vysledkom. Ked sa ich snazim nainstalovat cez AmazTools, jazyk nainstaluje v poriadku, ale ked instalujem FW, cely proces prebehne ok, az pokial sa dostane na 100%, kde vyhodi chybu:
Generic error ( 0x10 ). Please contact the developer. Neviete poradit, kde moze byt pes zakopany? Momentalne mam verziu FW 2.4.0.32. Dik.
Zřejmě instalujete Firmware, který není určený pro vaši hardwarovou verzi MB3. Více zde: How to check Hardware Variants (Mili_wuhan / Mili_hankou / Mili_chongqing) of the Mi Band 3 | Xiaomi Mi Band 3 | GeekDoing
 

teldah

New member
Joined
Dec 24, 2018
Messages
3
Likes
1
Points
3
Ahoj
Tak jsem chtěl nahrát češtinu a stale píše připojte aplikaci pro aktualizaci.
většina metod aktualizace nejde přes žádný program i když vypadá že je spárovaný.
Nějakíá rada jak postupovat ?
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Ahoj
Tak jsem chtěl nahrát češtinu a stale píše připojte aplikaci pro aktualizaci.
většina metod aktualizace nejde přes žádný program i když vypadá že je spárovaný.
Nějakíá rada jak postupovat ?
Chybná verze Resources oproti verzi Firmware. Pro daný Firmware, musí být odpovídající verze Resources.
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top