FW Mod Czech Firmware

MartinK79

New member
Joined
Oct 8, 2018
Messages
4
Likes
1
Points
3
Dobre odpoledne preji,
omlouvam se, ze rusim, ale po) otreboval bych pomoci.
Kdybychom zkrátili, tak v Mi Bandu 3 jsem firmver (1.5.1.2.). Po nahrání firmwaru zamrzne pouze na přílohu "Připojit k aplikaci pro aktualizaci" - dokonce na displeji píše písmeno "Ř". Tak jsem přehral tím firmverem aktualizovat zdroje V35jak se pise nahoře v diskuzi a opet to same ...


Na naramku je pouze informativní "Připojte se k aplikaci pro aktualizace" - a nevím, co mám dělat.

Prosim poradte mi jak konečně dokončit cestu v narame ... delam to jiz vice jak 2 hodin ....

Diky !!! Martin
 

rety

New member
Joined
Nov 14, 2018
Messages
3
Likes
1
Points
3
Ono to jaksi v návodu trošku chybí že se instalují 2 věci a ne jedna. Prvně se istaluje firmware s koncovkou .fw a potom se stejným způsobem nahrají reources/zdroje pro tuhle verzi. Pro tuto konkrétně verze 40. chce to líp číst. Potom to půjde
 

MartinK79

New member
Joined
Oct 8, 2018
Messages
4
Likes
1
Points
3
Dobry den,
Ja se fakt omlouvam, ale jsem zcela bezradny. Prisel mi Mi Band 3 z Ciny. Dle dostupnych ibformaci a rad jsem si stahl aplikaci Gadgetbtidge a postupoval dale...jako laik...a snad i velmi obstojne, diky vsem zde uvedenym radam.
Ale...!!!
Po nahrani Firmveru 1.5.0.2. a dale _V40 jsem stale a to iz vice jak 3 dny v situaci, ze muj telefon Samsung Galaxy Note 3 a muj Mi Band 3 se nespoji, nevidi se, na Mi Band 3 mi na display bezi stale dokola "P ipojte k aplikaci pro aktualizaci" jednak chybi pismeno "ř" a dale se proste nikam dale neposunu, nedostanu... Prosiiiim pooomoc.
Ani Mi Fit ani Gadgetbridge se nechce pripojit k MiBand 3...hlasi to stale Bluetooth se zastavila a pada to a pada..
A ja jsem totalne brzradny...
Muzu prosim kohokoliv pozadat o radu/y ktere jako laik vudu rozumet???
Moooc Dekuji!! MARTIN
 
Joined
Nov 12, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
2ks Mi Band 3 v global verzi /AJ/ . Dle zde návodů přehrán jeden do ČJ během chvilky. S druhým mám problémy.. horší na připojení, když už se mi to podaří připojit do Gadgetbridge, a přes něj chci dát český firm /2.0.0.4/, tak mi na displeji náramku jen naskočí křížek a nápis "Couldn´t update" a zasekne se to na tom, že pak nemůžu přepnout displej nikam... nějaká rada ? snažil jsem to udělat přes dva telefony a nic, taktéž odpárování, znovuspárování... díky
 

fiiila

New member
Joined
Oct 17, 2018
Messages
9
Likes
4
Points
3
Hledám špatně, nebo tu ještě není česká verze 1.5.0.2. NFC?
jinak @majsi: testování se nebráním ;)
a námět: nestálo by za to založit nové vlákno pro nás s NFC verzí?
 

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
Hledám špatně, nebo tu ještě není česká verze 1.5.0.2. NFC?
jinak @majsi: testování se nebráním ;)
a námět: nestálo by za to založit nové vlákno pro nás s NFC verzí?
ak by to bolo bezpečné testovanie tak ani ja :) . ale pri týchto zmenách sa môže stať že sa náramok zničí :( ak si ochotný podstúpiť takéto riziko tak môžem niečo pripraviť ;)
 

jancip

New member
Joined
Nov 28, 2018
Messages
4
Likes
2
Points
3
Caute..vie mi niekto poradit? Akykolvek fw nainstalujem, stale mi nefunguje dotykovka. Predtym v pohode a zrazu nic..po stlaceni tlacidla sa hodiny zatrasu, ale nejde mi na nich nic prehadzovat
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Caute..vie mi niekto poradit? Akykolvek fw nainstalujem, stale mi nefunguje dotykovka. Predtym v pohode a zrazu nic..po stlaceni tlacidla sa hodiny zatrasu, ale nejde mi na nich nic prehadzovat
Stačí v MiFit alebo notify poprehadzovat rozmiestnenie položiek MB3 a potom to môžeš vrátiť
 
Joined
Oct 28, 2018
Messages
40
Likes
21
Points
8
Caute..vie mi niekto poradit? Akykolvek fw nainstalujem, stale mi nefunguje dotykovka. Predtym v pohode a zrazu nic..po stlaceni tlacidla sa hodiny zatrasu, ale nejde mi na nich nic prehadzovat
Spáruj s MF, stačí přehodit jednu položku menu, uložit, vrátit, uložit a bude to fungovat.
Jinak pokračujeme v novém vlákně s novějším FW: Aktuální CZ FW 2.0.0.4 pro MB3
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,531
Members
211,842
Latest member
mays999
Top