FW Mod Czech Firmware

MartinK79

New member
Joined
Oct 8, 2018
Messages
4
Likes
1
Points
3
Dobre odpoledne preji,
omlouvam se, ze rusim, ale po) otreboval bych pomoci.
Kdybychom zkrátili, tak v Mi Bandu 3 jsem firmver (1.5.1.2.). Po nahrání firmwaru zamrzne pouze na přílohu "Připojit k aplikaci pro aktualizaci" - dokonce na displeji píše písmeno "Ř". Tak jsem přehral tím firmverem aktualizovat zdroje V35jak se pise nahoře v diskuzi a opet to same ...


Na naramku je pouze informativní "Připojte se k aplikaci pro aktualizace" - a nevím, co mám dělat.

Prosim poradte mi jak konečně dokončit cestu v narame ... delam to jiz vice jak 2 hodin ....

Diky !!! Martin
 

rety

New member
Joined
Nov 14, 2018
Messages
3
Likes
1
Points
3
Ono to jaksi v návodu trošku chybí že se instalují 2 věci a ne jedna. Prvně se istaluje firmware s koncovkou .fw a potom se stejným způsobem nahrají reources/zdroje pro tuhle verzi. Pro tuto konkrétně verze 40. chce to líp číst. Potom to půjde
 

MartinK79

New member
Joined
Oct 8, 2018
Messages
4
Likes
1
Points
3
Dobry den,
Ja se fakt omlouvam, ale jsem zcela bezradny. Prisel mi Mi Band 3 z Ciny. Dle dostupnych ibformaci a rad jsem si stahl aplikaci Gadgetbtidge a postupoval dale...jako laik...a snad i velmi obstojne, diky vsem zde uvedenym radam.
Ale...!!!
Po nahrani Firmveru 1.5.0.2. a dale _V40 jsem stale a to iz vice jak 3 dny v situaci, ze muj telefon Samsung Galaxy Note 3 a muj Mi Band 3 se nespoji, nevidi se, na Mi Band 3 mi na display bezi stale dokola "P ipojte k aplikaci pro aktualizaci" jednak chybi pismeno "ř" a dale se proste nikam dale neposunu, nedostanu... Prosiiiim pooomoc.
Ani Mi Fit ani Gadgetbridge se nechce pripojit k MiBand 3...hlasi to stale Bluetooth se zastavila a pada to a pada..
A ja jsem totalne brzradny...
Muzu prosim kohokoliv pozadat o radu/y ktere jako laik vudu rozumet???
Moooc Dekuji!! MARTIN
 
Joined
Nov 12, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
2ks Mi Band 3 v global verzi /AJ/ . Dle zde návodů přehrán jeden do ČJ během chvilky. S druhým mám problémy.. horší na připojení, když už se mi to podaří připojit do Gadgetbridge, a přes něj chci dát český firm /2.0.0.4/, tak mi na displeji náramku jen naskočí křížek a nápis "Couldn´t update" a zasekne se to na tom, že pak nemůžu přepnout displej nikam... nějaká rada ? snažil jsem to udělat přes dva telefony a nic, taktéž odpárování, znovuspárování... díky
 

fiiila

New member
Joined
Oct 17, 2018
Messages
9
Likes
4
Points
3
Hledám špatně, nebo tu ještě není česká verze 1.5.0.2. NFC?
jinak @majsi: testování se nebráním ;)
a námět: nestálo by za to založit nové vlákno pro nás s NFC verzí?
 

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
Hledám špatně, nebo tu ještě není česká verze 1.5.0.2. NFC?
jinak @majsi: testování se nebráním ;)
a námět: nestálo by za to založit nové vlákno pro nás s NFC verzí?
ak by to bolo bezpečné testovanie tak ani ja :) . ale pri týchto zmenách sa môže stať že sa náramok zničí :( ak si ochotný podstúpiť takéto riziko tak môžem niečo pripraviť ;)
 

jancip

New member
Joined
Nov 28, 2018
Messages
4
Likes
2
Points
3
Caute..vie mi niekto poradit? Akykolvek fw nainstalujem, stale mi nefunguje dotykovka. Predtym v pohode a zrazu nic..po stlaceni tlacidla sa hodiny zatrasu, ale nejde mi na nich nic prehadzovat
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Caute..vie mi niekto poradit? Akykolvek fw nainstalujem, stale mi nefunguje dotykovka. Predtym v pohode a zrazu nic..po stlaceni tlacidla sa hodiny zatrasu, ale nejde mi na nich nic prehadzovat
Stačí v MiFit alebo notify poprehadzovat rozmiestnenie položiek MB3 a potom to môžeš vrátiť
 
Joined
Oct 28, 2018
Messages
40
Likes
21
Points
8
Caute..vie mi niekto poradit? Akykolvek fw nainstalujem, stale mi nefunguje dotykovka. Predtym v pohode a zrazu nic..po stlaceni tlacidla sa hodiny zatrasu, ale nejde mi na nich nic prehadzovat
Spáruj s MF, stačí přehodit jednu položku menu, uložit, vrátit, uložit a bude to fungovat.
Jinak pokračujeme v novém vlákně s novějším FW: Aktuální CZ FW 2.0.0.4 pro MB3
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top