FW Mod Czech Firmware

Vesik

New member
Joined
Dec 18, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Prosím o radu. Po přehřátí firmware s češtinou se mi po zapnutí aplikace Mi fit okamžitě stáhne do náramku firmware s čínskými znaky. Děkuji
 

KCHARL

New member
Joined
Jul 27, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
Udelal jsem asi neco spatne. Driv mi naramek neukazoval kdo vola, ale zobrazoval SMS a ted to mam naopak. Jinak diky za CZ, dobrá práce!
 
Joined
Oct 28, 2018
Messages
40
Likes
21
Points
8
cus věnuje se nekdo cestine na verzi s NFC nikde to tu nevidim :)
Pár listů zpět prolistuj, tam někde se tím zabývali, jelikož nikdo z místních co tvoří překlady a vychytávky nemá náramek s NFC tak není na čem testovat a tedy se tím nikdo primárně nezabývá. Jak říkám pár listů zpět byla přeložena jedna z verzí, ale samozřejmě je to FW podstatně starší než je nynější aktuální. Pokud si ho tam budeš chtít nahrát až ho najdeš tak nezapomeň na odpovídající verzi modifikované MiFit zde z fóra. S vyšší verzí by se ti opět přehrál automaticky FW.
 

Partlik

New member
Joined
Dec 7, 2018
Messages
2
Likes
1
Points
3

m4t35

New member
Joined
Dec 25, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
a kdyz je naramek pouzivany s iphonem?
na svem telefonu jsem naramek uspesne aktualizoval na cesky firmware, ale je to naramek pritelkyne ktera ma iphone, takze po pripojeni nejspis dojde k aktualizaci na anglickou verzi... znamena to tedy ze ma smulu a muze naramek pouzivat jen s anglickym firmwarem?
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
a kdyz je naramek pouzivany s iphonem?
na svem telefonu jsem naramek uspesne aktualizoval na cesky firmware, ale je to naramek pritelkyne ktera ma iphone, takze po pripojeni nejspis dojde k aktualizaci na anglickou verzi... znamena to tedy ze ma smulu a muze naramek pouzivat jen s anglickym firmwarem?
Ak na inštalujes najnovšiu verziu tak budeš mat češtinu pokiaľ sa ti neaktualizuje mifit s novším fw
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Hello, can I install this firmware on mi band 3 NFC?
Thanks

Martin Zezulka
Tento FW je pre MiBand bez Nfc, pre nfc bola jedna verzia ale musíš si jú nájsť tu v príspevkoch alebo v príspevkoch k novšiemu FW Czech 2.0.0.4, alebo ak ti nevadí slovenčina tak tam je najnovší FW asi dve strany od konca na SK vlakne
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top