FW Mod Czech Firmware

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Tak jsem se auto aktualizoval na 2.2.0.42.... naramek je česky s diakritikou, ale počasí polsky ???
Používáš originál Mi Fit? Pokud ano, je počasí v polštině. Na fóru je ke stažení modifikovaná verze Mi Fit.
 
Joined
Jan 15, 2019
Messages
22
Likes
6
Points
8
Jj oficiální z GP.
Tak jsem ji dal a je český ;-)
Propojit miBand3 s Shealt aplikaci asi nejde že?
Resource pl módy mohu přehrávat jak chci nebo musím vždy fw-res-font?
 
Last edited:

pospixx

New member
Joined
Jul 27, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
zdravím, dělám něco špatně nebo po posledni aktualizaci přestal fungovat ID volajícího při příchozím hovoru?
díky za odpověď
 
Joined
Jan 23, 2019
Messages
1
Likes
0
Points
1
nemuzu se vůbec přihlasit k gadgetbridge už jsem delal cz na jiných mi bandech a ted mam ještě jedny a uz mi to nejde prihlasit nevite čím to je ?
 
Joined
Aug 27, 2018
Messages
22
Likes
3
Points
8
Dobrý den, mohl by mi někdo poradit s problémem? Po nainstalování češtiny (Mili_wuhan_2.2.0.14_CZ_DML_m3) náramek přestal reagovat. Ukazuje pouze čas, ale nejde se dostat do menu. Další pokus o instalaci jiné verze FW se nepíše "Nelze aktualizovat". Po připojení na oficiální aplikaci MiFit, se provedla aktualizace na "oficiální" verzi, ale ani potom se do menu náramku nedá dostat. Nemáte někdo podobou zkušenost, případně jak bych mohl náramek restartovat třeba do továrního nastavení? Moc díky za odpověď. JeyJey
Před zeptáním by sis nejdřív měl aspoň zběžně projít fórum.... Jinak musíš v nastavení zobrazení přehodit položky a uložit.
 
Joined
Sep 7, 2018
Messages
28
Likes
8
Points
8
Lidi ctete,ctete,ctete :( btw 1) uz je novejsi fw nez 2.2.0.14 a ten ma svoj novy thread btw 2).mozna by to chtelo forum prubezne promazavat od zbytecnych dotazu.
 

mefilipcz

New member
Joined
Mar 15, 2019
Messages
1
Likes
0
Points
1
Hello, I installed it right now and it's working but when someone send me message with Facebook messenger I can't read it on Mi band and need to read it on my phone. How can I fix it?
 
Joined
Apr 24, 2019
Messages
1
Likes
0
Points
1
I have the same problem ,,p ipojte k aplikaci pro aktualizaci,, like many people here, but nothing helped me. I can't connect mi band 3 to Mi Fit neither to Gadget bridge, so I don't know how to install to original software.
 

Kohoutak

New member
Joined
Jul 4, 2018
Messages
22
Likes
15
Points
3
I have the same problem ,,p ipojte k aplikaci pro aktualizaci,, like many people here, but nothing helped me. I can't connect mi band 3 to Mi Fit neither to Gadget bridge, so I don't know how to install to original software.
Use App Notify & Fitness for Mi Band instead of Gadget Bridge and you'll be quiet. I even have more info on the display
 

Attachments

Sitron

New member
Joined
May 7, 2019
Messages
1
Likes
0
Points
1
Lidi, nevite nekdo jestli se porad premysli o te svitilne? Nekdo tu rikal, ze by se na to zkusil mrknout, jestli by neco nevymyslel a pak to tu vysumelo. Bylo by to docela fajn.
 

Rektor

New member
Joined
Aug 3, 2018
Messages
7
Likes
3
Points
3
Před pár dny se mi zaktualizovala app MiFit na v 4.0, na náramku se ihned po spuštění appky zaktualizovaly zdroje a od té doby se na display rozsvítí jen "Připojte k aplikaci pro aktualizaci" a toď vše. Náramek lze s apkou odpárovat, následně spárovat, kroky se počítají ale to je vše, na display stále jen "Připojte..."
Nějaké řešení ? Děkuji.
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top