FW Mod Czech Firmware

Joined
Aug 24, 2018
Messages
32
Likes
21
Points
8
Zkoušel někdo aktualizovat i přes Notify , jestli vše šlape taky v pohodě?
 
Last edited:

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Super práce funguje!!! Ale při zobrazení stopek a tichý (ten zvoneček) se mi nezobrazuje ta dolní čára jak se přesouvá View attachment 1877
Máš pravdu, také ji tam nemám... Teď je otázka, jestli je to jen nějaký bug, nebo se mi podařilo někdě něco přepsat, ale hledat se mi to nechce..., jen ještě zkrontroluji RES ;). Pokud někdo máte originální FW 1.8.0.0 od Xia (neupravený), můžete potvrdit nebo vyvrátit tento jev? THX :geek:
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Ahoj :) Chtěl bych se zeptat na aplikaci Mi Fit MF_3.5.2._CZEW_F. Nejde se mi do ní přihlásit, ani přes Xiaomi účet ani přes Google účet, zamrzne to na přihlašovací obrazovce. Telefon Samsung Galaxy A3, Oreo 8.0. Takže jedu na ofiko Mi Fit z GP, jen počasí na náramku mám v angličtině (shower, cloudy apod.). to jde počeštit? jinak díky, skvělá práce(y):)
Nedělej aktualizaci, ale musíš nepoužívanou MiFit odinstalovat a novou nainstalovat úplně znovu... Počeštit počasí jde... How to make weather notifications in Mi Band 3 in your language | Xiaomi Mi Band 3 | GeekDoing
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Mne co som upravoval na SK tak sa zobrazuje popis dole takze asi nejaka chybicka
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Mne co som upravoval na SK tak sa zobrazuje popis dole takze asi nejaka chybicka
Díky za reakci, tak se bude jednat jen o nějaký bug ... Bude brzo opravná verze ;):D. BTW - majsi - šikovná věc s těmi dny u počasí, doufám, že to zprovozní a co nejdříve upne, určitě se to hodí... a zase posun ve FW (s diakritikou a celé vypsané...). Šikovný kluk (y)
 
Joined
Aug 21, 2018
Messages
25
Likes
12
Points
8
Máš pravdu, také ji tam nemám... Teď je otázka, jestli je to jen nějaký bug, nebo se mi podařilo někdě něco přepsat, ale hledat se mi to nechce..., jen ještě zkrontroluji RES ;). Pokud někdo máte originální FW 1.8.0.0 od Xia (neupravený), můžete potvrdit nebo vyvrátit tento jev? THX :geek:

Mam nainstalované FW z dnesniho rana, stahováno z uloz.to v 7:00 a tu tečkovanou čárku co se posouvá tam mám, instaloval jsem 1.FW, 2.RES, 3.FONT
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Ahoj MRMR, nezkoušel jsi upravené soubory



Mam nainstalované FW z dnesniho rana, stahováno z uloz.to v 7:00 a tu čárku co se posouvá tam mám, instaloval jsem 1.FW, 2.RES, 3.FONT
Tak je to tím fontem :eek::)(y)(y)(y)(y)(y)(y)(y)(y)(y) Děkujeme za info :)
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
NZ, FONT se instaluje docela dlouho soubor má cca 1.5 MB a myslým že to trvalo cca 5min
Tak jsem nainstaloval ten FT, šílená doba... a čárka pod stopkama (ten posuvník nikde..., ani pod tou položkou Tichý, ani pod položkou zařízení...). Mám tu čárku jen na začátku u položky Více... :cry: Asi se s tím naučím žít :cool:
BTW - když posouvám položky STOPKY - TICHÝ - NAJÍT ..., tak se ta čárka ukáže a hned zmizí..., asi ji přepisuje ten běžící text...
 
Last edited:

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
tak tak ten text to prepise, som myslel že vám to nezobrazí vôbec, ale je zaujímavé že niekedy to ten text prepíše hneď a niekedy aj 3s dokedy sa pusti
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
tak tak ten text to prepise, som myslel že vám to nezobrazí vôbec, ale je zaujímavé že niekedy to ten text prepíše hneď a niekedy aj 3s dokedy sa pusti
Toto nechávám být, nemám na to nervy... Možná, kdyby nebyl ten text tak dlouhý...
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Thx, díky moc, už jsem to vyzkoušel (čistá a přehledná úprava FW ;):)) a upnul do hlavního příspěvku ke stažení. Ještě jednou THX (y)
 
Last edited:
Joined
Aug 24, 2018
Messages
32
Likes
21
Points
8
Ten text tu čárku přepíše, ale asi je to normální, protože to tak je i u předešlé verze.
 

JimmyFox

New member
Joined
Jul 19, 2018
Messages
2
Likes
3
Points
3
Ahoj, začínám bejt zoufalej.. Snažím se to zprovoznit manželce.. O prázdninách jsem jí na čínštinu nainstaloval českou verzi 1.2.0.8 a všechno k její spolehlivosti šlapalo. Tenhle týden za mnou přišla, že tam má čínštinu zpět.. Takže předpokládám, že se jí tam přes Mi Fit nacpala zpět..
Takže jsem nainstaloval nový GatgetBridge, po té jsem nainstaloval 1.5.0.2 (23.08.18) a v40 res a Mi Fit 3.4.6 All language. Ale pokud odstřelím GatgetBridge, Mi Fit náramek nevidí.. Stejný stav platí i pro Mi Fit 3.5.2 + Mili_Wuhan_1.8.0.0_CZ_FIN_v1.fw + Mili_wuhan. res (v42)..

Znamená to, že aby mi jel Mi Fit, musí jet i GatgetBridge? Bez něj to nejde?
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Funguje to vsetko aj bez GatgetBridge, ja osobne ho nepouzivam vobec, mal som s nim viac starosti, nez pomoci. Na flesovanie mam Notify... Niekedy stacilo odinstalovat Gadget, vymazat Data MiFit, restartovat telefon a skusit znovu sparovanie cez MiFit.
 
Joined
Aug 24, 2018
Messages
32
Likes
21
Points
8
Když flešneš přes Notify, tak je pak od náramku odpáruješ a nebo máš spuštěné obě aplikace?
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top