FW Mod Czech Firmware

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Včera jsem flashnul nový FW a i dnes mám u počasí aktuální teplotu tak nevím. Akorát tam mám to Ýtery
Ráno jsem jí měl také..., nyní mam místo počasí obláček a prý to nemá připojení, nedokáže tam dát počasí ani Notify (žádný zdroj počasí)... Hledám problém...
 
Joined
Sep 13, 2018
Messages
59
Likes
44
Points
23
Ráno jsem jí měl také..., nyní mam místo počasí obláček a prý to nemá připojení, nedokáže tam dát počasí ani Notify (žádný zdroj počasí)... Hledám problém...
Jen úvaha mám Notify a stále mám aktuální předpověď zobrazenou.Pokud ale odpojím data nebo Wi-Fi tak nevím po jakém časovém úseku...se také objeví obláček atd.Možná to má přímou souvislost s připojením k internetu a aktualizaci počasí...:unsure: Následně po připojení k netu udělám sychronizaci a aktualizaci počasí a hned to naskočí...:eek:
 
Last edited:

jenes

Active member
Joined
Aug 15, 2018
Messages
57
Likes
75
Points
28
mě funguje normálně, jedu na notify (openweather jako poskytovatel), ale je pravda, že sem pripojenej k netu nonstop a aktualizaci pocasi po 3h ......zkusil sem i rucne aktualizovat pocasi a v poradku.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Už jsem to objevil... ŠPATNĚ SE MI SYNCHRONIZOVAL ČAS V MOBILU, MUSEL JSEM V TLF NASTAVIT RUČNÍ SYCHRONIZACI ČASU A NASTAVIL JSEM STARÝ ČAS..., PŘED POSUNUTÍM... OBJEVILO SE POČASÍ... Tak ještě trochu poladit... :)

Stihl jsem udělat 5x flash FW, tak jdu všechno vracet zpět... :cry:
Na starý čas funguje počasí bez problémů... a při posunutí na aktuální nám to nefrčí... :rolleyes:
 
Last edited:

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Ahojte. Ráno jsem aktualní počasí neměl také jako jiní...........a ted už ho tam mám....( Mi Fit)
Pls, můžeš popsat, co jsi s tím udělal? Ráno jsi měl napsáno připojte k aplikaci pro aktualizaci a obláček? Ještě mne napadá... - jakou máš verzi androidu?
 
Joined
Jul 20, 2018
Messages
28
Likes
10
Points
8
Android 8. MIUI 10.2 .......je pravda odpojil a zapl BT, a v počasí Mi fit zapnul a vypnul Push vystrahy....

edit ...a teď jsem kontroloval znova a aktualní počasí už zase není...

edit 2.... ne připojte k aktualizaci jsem tam neměl...
 
Last edited:

Rajce

New member
Joined
Aug 25, 2018
Messages
5
Likes
2
Points
3
U mě vše OK.

EDIT: Ráno jsem měl ještě letní čas, počasí se zobrazovalo normálně. Po připojení BT a a synchronizaci v MiFit se čas aktualizoval a počasí tam je pořád.

Android 9.0 (Čistý)
 
Last edited:
Joined
Oct 28, 2018
Messages
40
Likes
21
Points
8
Ahojte,
zírám co se vše událo od doby vydání MB3, takže tímto díky všem...
Používám MB3 zakoupený v CZ s origo Aj, mobil mám na androidu 8.1 CZ.
Dnes se mi nepřehodil čas a po připojení k MF se zaktualizoval FW na 1.8.0.0. a RES, přitom jsem si řekl, že už do toho musím nacpat CZ. Takže nechci moc zatěžovat, jen dotaz, postahoval jsem vše ze str. 35 co potřebuji k aktualizaci a poslední návod krokově jsem našel na str. 20 kde se aktualizuje na 1.6.0.16. Mohu tento návod použít? A pokud jo, dělá se tam vše včetně přepnutí tlf do ENG atd, nebo již se v něčem návod liší? Nezlobte se za hloupé otázky, ale tento náramek jsem nikdy neflashoval a zde na fóru jak si zaspal dobu.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Ahojte,
zírám co se vše událo od doby vydání MB3, takže tímto díky všem...
Používám MB3 zakoupený v CZ s origo Aj, mobil mám na androidu 8.1 CZ.
Dnes se mi nepřehodil čas a po připojení k MF se zaktualizoval FW na 1.8.0.0. a RES, přitom jsem si řekl, že už do toho musím nacpat CZ. Takže nechci moc zatěžovat, jen dotaz, postahoval jsem vše ze str. 35 co potřebuji k aktualizaci a poslední návod krokově jsem našel na str. 20 kde se aktualizuje na 1.6.0.16. Mohu tento návod použít? A pokud jo, dělá se tam vše včetně přepnutí tlf do ENG atd, nebo již se v něčem návod liší? Nezlobte se za hloupé otázky, ale tento náramek jsem nikdy neflashoval a zde na fóru jak si zaspal dobu.
Vydrž, hodím tam aktualizovaný FW, aby ti to nepsalo Ýterý, ale Úterý..., mám to připravené, moment...
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Opravil jsem název dne... na správný tvar Úterý, tak můžete stahovat (viz. příspěvek #698). Stačí flashnout pouze FW, pokud už jste používali předchozí verzi z tohoto příspěvku... (= pokud máte zdroje RESv42).
 
Joined
Aug 24, 2018
Messages
32
Likes
21
Points
8
Tak počasí mi to ukazuje jen přes poskytovatele Yohoo, ale je to dost nepřesný. Teplota se liší asi o 10 stupňů. Ostatní poskytovatelé ( Dark Sky, ECMWF) nejdou. Jedu přes Notify.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Podľa mňa to aktuálni závisí na synchronizácii, ak sú dáta počasia staršie dá tam dnes a ak sú aktualizovane dá tam aktuálni. Mne napríklad po prechode z 1.6 na 1.8 aktualizovalo počasie až po 2 hodínach, a keď som bol dlhšie bez netu tak hodilo dnes. Momentálne nemám MB tak neviem to potvrdiť.
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Skusal som dnes synchronizovat aspon 10x a stale mam "Dnesne" Akoze nejako zvlast ma to netrapi, ved pozriem z okna a vidim "Aktualne". :)
 

Faldicek

New member
Joined
Oct 5, 2018
Messages
17
Likes
3
Points
3
Prosím o radu, mám problém, nainstaloval jsem firmware a zdroje, fungovalo to, chtěl jsem ještě nainstalovat fonty, ale vyhodilo mi to chybu někde cca v půlce a od té doby stále svítí connect to app... Zkoušel jsem i starší ofiko FW a poté aktualizovat přes mifit na nový, ale stejně stále to samé. Jak z toho ven?
Tak vyřešeno, stáhl jsem znovu soubor s fonty, předešlý se asi nějak špatně stáhl, nebo nevím, flashnul jsem tedy znovu fonty, tentokráte to doběhlo do 100% a vše funguje... Předtím jsem zkoušel vše možné, starší FW a nechat přepsat oficiálním, nic nepomohlo, prostě se museli ty fonty doinstalovat...
Jen mě mrzí, že upravená aplikace nespolupracuje s google, nelze se přihlásit a nefunguje ani export do google fit...
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top