RES Czech Resources Official supported MB4

Resources Version
88

tomini

Active member
Joined
Jul 11, 2018
Messages
150
Likes
34
Points
38
Tak nainštalovať moju MiFit a cez Notify&Fitness nahrať resources, (gadgetbridge ešte nepodporuje MB4), ak použiješ MiFit od MagicalUnicorn potom musíš používať ešte ďalšiu app ktorá meni jazyk MB4
Nebo mohu nadále používat tu tvou? Říkal jsi že je předělaná od něho.
Gadgetbridge podporuje MB4.
Takže ani tvůj MiFit, ani MiFit od MagicalUnicorna nemění jazyk... :-/ Takže zase budu mít jak dosud aplikaci navíc...
Tools & MiBand umí měnit jazyk?
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Nebo mohu nadále používat tu tvou? Říkal jsi že je předělaná od něho.
Gadgetbridge podporuje MB4. View attachment 6820
Takže ani tvůj MiFit, ani MiFit od MagicalUnicorna nemění jazyk... :-/ Takže zase budu mít jak dosud aplikaci navíc...
Tools & MiBand umí měnit jazyk?
Však práve vtom je rozdiel že moja ten jazyk mení automaticky
Gadgebridge som nevedel ze uz podporuje
 

Pitozko

New member
Joined
Jul 7, 2019
Messages
6
Likes
0
Points
1
Po poslednom update na upravenej MiFit apke zatial vsetko v cestine vcetne pocasia. A stale drzi aj mimo dosah telefonu.
 

Pitozko

New member
Joined
Jul 7, 2019
Messages
6
Likes
0
Points
1
Mne sa aktualizovalo poloautomaticky- MiFit oznamil nove aktualizace a stacilo dat aktualizovat v MiFit
 
Joined
Jul 12, 2019
Messages
31
Likes
0
Points
6
Měl bych dotaz. Upravil jsem svůj náramek MiB4 Global dle návodu na www.freemyband.com . Tedy použil jsem modifikovaný MiFit a Notify, které si "načetlo" aktivační kod z MiFit a po nainstalování RES jsem MiFit odinstaloval. To bylo na verzi náramku 1.0.5.55. Včera mi Notify nabídlo aktualizaci na 8.12.3. Udělal jsem ji. Náramek mám stále v češtině a vše je v pořádku. Jen jak se tak dívám do toho fora, tak vyšel upgrade náramku na xxxx66. No a teď jsem asi namydlenej, protože aktualizaci dělá MiFit, který já už nemám..... Co tedy teď? To zas musím MiFit nainstalovat a mít tedy pořád dvě aplikace, z níž jednu (miFit) nepotřebuji...?? Díky.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Vidím, že jsi udělal nový v60...aktualizuje se mi to same? Otevřel jsem tvou modifikovanou MiFit na WiFi a nic :-/ :D
Takže manuálně?
instaluje sa automaticky ale free server ktory pouzivam uz dosahuje limity a vecsinu dna je nedostupny
 
Joined
Aug 24, 2018
Messages
11
Likes
9
Points
8
Měl bych dotaz. Upravil jsem svůj náramek MiB4 Global dle návodu na www.freemyband.com . Tedy použil jsem modifikovaný MiFit a Notify, které si "načetlo" aktivační kod z MiFit a po nainstalování RES jsem MiFit odinstaloval. To bylo na verzi náramku 1.0.5.55. Včera mi Notify nabídlo aktualizaci na 8.12.3. Udělal jsem ji. Náramek mám stále v češtině a vše je v pořádku. Jen jak se tak dívám do toho fora, tak vyšel upgrade náramku na xxxx66. No a teď jsem asi namydlenej, protože aktualizaci dělá MiFit, který já už nemám..... Co tedy teď? To zas musím MiFit nainstalovat a mít tedy pořád dvě aplikace, z níž jednu (miFit) nepotřebuji...?? Díky.
FW se da aktualizovat primo z Notify (Nastaveni > Zakladni > skrolovat dolu a tam je tlacitko Aktualizace) , neni potreba se kvuli tomu vracet na MiFit - jedu komplet bez nej jiz nekolik dni...
Ja jsem vcera aktualizoval FW z 1.0.5.55 na 1.0.5.66 (odkaz na stazeni tady ) a pak RES na verzi 60 z prvniho prispevku . Musi se zaktualizovat postupne obe dve veci jinak naramek nic neukaze... (hlavne nepanikarit ;) )
Ale drobne upozorneni z me strany. Ja jsem nejdriv taky aktualizoval Notify na posledni betu 8.12.3, jenze potom vlastni aktualizace FW trvala extreme dlouho a padala (1% trvalo cca 5-8 minut), takze po nekolika neuspesnych pokusech jsem se musel nejdriv vratit na predchozi beta verzi Notify - 8.11.3 (z menu aplikace pres polozku "Predchozi verze") a potom teprve provest upgrade FW a RES. Pak jsem opet zaktualizoval Notify do posledni bety 8.12.3...
 
Joined
Jul 17, 2019
Messages
32
Likes
6
Points
8
Nevěřil jsem a zkusil update ve verzi 8.12.3 :-D. Musel jsem natvrdo odpojit BT, naštěstí se nic nestalo...
 

xHarry

New member
Joined
Jul 26, 2019
Messages
13
Likes
2
Points
3
Máte taky po nahrání češtiny res v60 do 1.0.5.66 napsané na hlavním ciferníku místo ÚT -> ÚTO?
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,534
Members
211,844
Latest member
kratoz29
Top