RES Czech Resources Official supported MB4

Resources Version
88

JFFK

New member
Joined
Aug 23, 2018
Messages
8
Likes
2
Points
3
Návod na www.freemyband.com je podrobný a ma i instruktažni video.Po provedeni uprav dáš teprve sparovat jako nový naramek.Dneska jsem jenom přes Notifi prsknul češtinu a šlape to pefektně i s počasim.Práce komunity kolem Notifi je skvělá a o mistní partičce ani nemluvim Ti jsou milionovi.Moc jim děkuji za jejich aktivitu
 
Joined
Jul 12, 2019
Messages
31
Likes
0
Points
6
....já jsem z MiFit nic neodpároval, prostě jsem ho natvrdo odinstaloval. V Notify jsem nic znovu nepároval, jen jsem jej spustil a dal synchronizaci. Dokonce mi tam zmizel u nastavení jazyka náramku červený trojúhelníček, který tam byl asi proto, jak to hlásilo, že polština není podporovaná.
 

JFFK

New member
Joined
Aug 23, 2018
Messages
8
Likes
2
Points
3
Ja udělal to samé ale na druhý den ráno nešla synchronizace.Tak jsem zjistil že až tak snadné to není a začal patrat kde je chyba.
 
Last edited:
Joined
Jul 12, 2019
Messages
31
Likes
0
Points
6
Ja udělalmto samé ale na druhý den ráno nešla synchronizace.Tak jsem zjistil že až tak snadné to není a začal patrat kde je chyba.
Tak musím ti dát za pravdu.... Když jsem otevřel už večer app Notify, chtěla po mně tvrdě přítomnost nainstalované app MiFit!!! To je naprd, mít tam obě, když na vše důležité koukám jen v Notify. Nedá se nic dělat.... Někdo tady výše psal, že k nojnovější Notify již není MiFit třeba a to není pravda....
 

JFFK

New member
Joined
Aug 23, 2018
Messages
8
Likes
2
Points
3
To jsem psal ja.Je to pravda ale musiš udělat harakiri popsané na freemyband.com a potom náramek připojit jako nový mi band.Pak se mužeš Mi fit zbavit.Přes Notifi tam vrazíš češtinu a máš vystaráno.Všechno potom šlape jak má.Maká mi to bez klopytnutí už 48 hodin.
 

Fozderman

New member
Joined
May 17, 2019
Messages
6
Likes
0
Points
1
Já jsem na to šel jinak. Používám mi band master. Je k dispozici upraveny mifit, který předá klíč a pak se může odinstalovat. Flashování zdrojů, ciferníků a fw pak už přes master. Čeština samozdřejmě zůstane.
 
Joined
Sep 7, 2018
Messages
9
Likes
7
Points
8
Čau, jen dotaz, mám mi body composition scale 2, umí s tim notify pracovat?? Jde v tý aplikací spárovat?
 
Joined
Jul 17, 2019
Messages
32
Likes
6
Points
8
Já jsem na to šel jinak. Používám mi band master. Je k dispozici upraveny mifit, který předá klíč a pak se může odinstalovat. Flashování zdrojů, ciferníků a fw pak už přes master. Čeština samozdřejmě zůstane.
Však toto je popsáno na tom freemyband.com. Dnes to asi zkusím po obědě. Tak doufám že to pojede a nerozšlapu to :-D.
Jinak s Notify&Fitness maximální spokojenost, vyřešil jsem i problém, že jsem nikde neviděl ve webovým rozhraní podrobně trasu s tepem. Exportuju si to teď do Runkeeperu. Za ty peníze super aplikace. Jen ty smajlíky nevím jak se někomu povedly rozchodit...
 
Joined
Nov 7, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
6
Fozderman:mám asi blbej dotaz, ale za boha nemůžu zprovoznit mibandmaster bez mifit.urcite nekde delam chybu. Nechápu to předání klíče,protože mi to nejde.
 

Fozderman

New member
Joined
May 17, 2019
Messages
6
Likes
0
Points
1
Loser1985: Master spustíš, dáš vlastní autorizaci, a náramek píše error. Nainstaluješ upravenou mifit(odkaz je ve FAQ), a v ní náramek spáruješ. Master si načte klíč a automatisky se autorizuje. Mifit můžeš odinstalovat a frčí to. Je to polopatě ale snad ti to půjde.
 

nickdoomi

New member
Joined
Nov 11, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
MB4CZ.res.bin pro iOS funguje.

Návod:
1)
synchronizovat náramek s Mi Fit appkou a nastavit stav na zjistitelný
2) stáhnout si AmazTools z Appstore
3) propojit náramek v AmazTools
4)
stáhnout si do iCloudu MB4CZ.res.bin
5) v AmazTools -> More -> Install Custom Firmware -> vybrat firmware z iCloudu
6) nainstalováno
7) Watch Language v AmazTools změnit na Polish
8) Hotovo, náramek by měl být v češtině

Protože na iOS nejsou upravené Mi Fit aplikace, při každé aktualizaci Mi Fit se updatuje i náramek a změní se zpět na angličtinu.
 

TomasCZ

New member
Joined
Feb 21, 2019
Messages
12
Likes
3
Points
3
Ahoj, trochu jsem experimentoval a přes Notify se mi povedlo nainstalovat do MB4 nějaký jiný písmo - byl tu příspěvek, že pak se budou zobrazovat smajlíci ... Ti se nezobrazují a výsledek je takový, že mám teď texty notifikací nějaké malé a blbě se mi to čte ... :(

Hledal jsem někde origo, ale nebyl jsem úspěšný. Zkoušel jsem i nějaký hard reset a taky nic.

Aktuálně mám poslední FW, místní CZ RES (56) a asi nějaké to jiné písmo. A oficiální Mi Fit.

Nevíte někdo, jak to dostat zpět na všechen oficiální SW? Zatím mě jen napadá počkat na nějaký další ofiko update přes Mi Fit, ale nevím, jestli při tom vrátí i ten větší font.

Díky.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
MB4CZ.res.bin pro iOS funguje.

Návod:
1)
synchronizovat náramek s Mi Fit appkou a nastavit stav na zjistitelný
2) stáhnout si AmazTools z Appstore
3) propojit náramek v AmazTools
4)
stáhnout si do iCloudu MB4CZ.res.bin
5) v AmazTools -> More -> Install Custom Firmware -> vybrat firmware z iCloudu
6) nainstalováno
7) Watch Language v AmazTools změnit na Polish
8) Hotovo, náramek by měl být v češtině

Protože na iOS nejsou upravené Mi Fit aplikace, při každé aktualizaci Mi Fit se updatuje i náramek a změní se zpět na angličtinu.
Len doplním že MB4 sa aktualizuje cez OTA, tak to môže byt hocikedy nie len pri novej app
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ahoj, trochu jsem experimentoval a přes Notify se mi povedlo nainstalovat do MB4 nějaký jiný písmo - byl tu příspěvek, že pak se budou zobrazovat smajlíci ... Ti se nezobrazují a výsledek je takový, že mám teď texty notifikací nějaké malé a blbě se mi to čte ... :(

Hledal jsem někde origo, ale nebyl jsem úspěšný. Zkoušel jsem i nějaký hard reset a taky nic.

Aktuálně mám poslední FW, místní CZ RES (56) a asi nějaké to jiné písmo. A oficiální Mi Fit.

Nevíte někdo, jak to dostat zpět na všechen oficiální SW? Zatím mě jen napadá počkat na nějaký další ofiko update přes Mi Fit, ale nevím, jestli při tom vrátí i ten větší font.

Díky.
Original font je tu
 
Joined
Nov 7, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
6
Fozderman: tak bohužel mi to nejde,udělal jsem to jak si popsal a master pise ze autorizace neproběhla.
 

Fozderman

New member
Joined
May 17, 2019
Messages
6
Likes
0
Points
1
Loser1985: toto je v pořádku. V týto fázi musíš autorizovat v upraveném mifit. Máš ten správný mifit z mibandmaster FAQ?
 

niasis

New member
Joined
Mar 15, 2019
Messages
3
Likes
0
Points
1
Rozumím tomu tak, že je čeština i s diaktitikou s sms+notifikace a vše plně v českém jazyce?
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Rozumím tomu tak, že je čeština i s diaktitikou s sms+notifikace a vše plně v českém jazyce?
Ano presne tak, akurát je tam par slov v menu náramku kde je miesto veľkého písmena s diakritikou použité malé,pretože nieje podporovane (v notifikáciach su podporované všetky písmena) a Vety ako aktualizácia, Synchronizácia, Najprv spárujte a pod. ktoré su v FW a nie v RES su v Poľštine
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top