RES Czech Resources Official supported MB4

Resources Version
88

Fozderman

New member
Joined
May 17, 2019
Messages
6
Likes
0
Points
1
Ahoj. Taky mi přišla CN verze. Podle mě je nejlepší cestou zbavit náramek závislosti na mi fit a pak rovnou flashovat zdroje přes mi band master. Zůstane už česky a mi fit ho nebude házet zase do china jazyku.
 
Joined
Jul 12, 2019
Messages
31
Likes
0
Points
6
Ahoj. Brzy mi přijde poštou MiB4 NFC Global. Najde se tu už nějaký návod co s náramkem? Mám nyní v mobilu spojený MiB3 - MiFit upravené verze a Gadgetbridge ze zdejších stránek MiB3 + RES. MiB3 zobrazuje česky. Až mi přijde čtyřka, tak stačí "jen" napárovat s tím stejným MiFit a s tím stejným Gadgetbridge? Vím, asi to češtinu takhle neřeší, ale aspoň anglicky to takhle pojede, než se najde čeština....? Omlouvám se za laický a hloupý dotaz, ale jsem už pán v letech a najsem tak zdatný v odbornostech, jen jsem nakloněn novinkám.... Mohl by tedy, prosím, dát zde někdo návod pro trotly, jako jsem já, co vše musím mít v mobilu (samsung s7) nainstalováno, aby MiB4 global NFC "mluvil" s telefonem?....pokud možno česky.... Díky a omlouvám se....
 
Joined
Jul 14, 2018
Messages
30
Likes
8
Points
8
AHoj, mam EN verzi.... je nějaké řešení jak dostat CZ znaky a fungovat na iPhonu ? Díky
 
Joined
Jul 17, 2019
Messages
32
Likes
6
Points
8
Ahoj. Brzy mi přijde poštou MiB4 NFC Global. Najde se tu už nějaký návod co s náramkem? Mám nyní v mobilu spojený MiB3 - MiFit upravené verze a Gadgetbridge ze zdejších stránek MiB3 + RES. MiB3 zobrazuje česky. Až mi přijde čtyřka, tak stačí "jen" napárovat s tím stejným MiFit a s tím stejným Gadgetbridge? Vím, asi to češtinu takhle neřeší, ale aspoň anglicky to takhle pojede, než se najde čeština....? Omlouvám se za laický a hloupý dotaz, ale jsem už pán v letech a najsem tak zdatný v odbornostech, jen jsem nakloněn novinkám.... Mohl by tedy, prosím, dát zde někdo návod pro trotly, jako jsem já, co vše musím mít v mobilu (samsung s7) nainstalováno, aby MiB4 global NFC "mluvil" s telefonem?....pokud možno česky.... Díky a omlouvám se....
Global verze s NFC snad neexistuje. Aspoň dle tohoto ODKAZU. Každopádně pokud vám stačí angličtina, tak na zobrazení nezmršených notifikací postačí aplikace zdarma Mi Bandage, která ořeže diakritiku. Já si teda koupil omylem Mi Band Tools, chtěl jsem Notify Fitness, ale postačuje mi to :).
 

xHarry

New member
Joined
Jul 26, 2019
Messages
13
Likes
2
Points
3
Když do náramku nahraju 1.0.5.22 a následně češtinu, tak se mi nezobrazují smajlíci. Verze 1.0.5.48 některé smajlíky zobrazuje, myslíte, že je to firmwarem nebo Notify?

edit: vyšel pro CN verzi nový update 1.0.5.55, prej obsahuje Polštinu.
 
Last edited:
Joined
Jul 4, 2019
Messages
14
Likes
4
Points
8
Tak manželka má čínskou verzi náramku a opravdu polština tam teď je, já to teď zkusil na global a také tam je..
 
Last edited:

hobca

New member
Joined
Aug 1, 2019
Messages
1
Likes
0
Points
1
Se zvolenou polštinou skrz amaztools(iphone) diakritika funguje “žluťoučký kůň”
FW 1.0.5.55
 
Joined
Jul 17, 2019
Messages
32
Likes
6
Points
8
Fakt že jo! I město u počasí s diakritikou :). A menší font u notifikací se mi zdá. Teď už by tam tu češtinu mohli docpat...
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Fakt že jo! I město u počasí s diakritikou :). A menší font u notifikací se mi zdá. Teď už by tam tu češtinu mohli docpat...
Ale ved to fungovalo aj predtym s Španielčinou, Francúzštinou,...
 
Joined
Jul 17, 2019
Messages
32
Likes
6
Points
8
To jsem nevěděl :-D. Štve mě, že mi nefunguje applocale v xposed v magisku, dal bych si MiFit do Polštiny a měl bych pokoj... Přehrávat zase celý telefon na jinou ROM se mi moc nechce.
 
Joined
Jul 17, 2019
Messages
32
Likes
6
Points
8
Jasný, ale nějak mi nefungoval xposed v Magisku. Teď jsem to rozjel. Bohužel funguje jen změna na angličtinu, polština sice aplikaci změní, ale náramek je pořád v angličtině. Do polštiny ho přepne jedině jazyk telefonu. No aspoň už můžu mít telefon v češtině..
 

Vepris

New member
Joined
Oct 15, 2018
Messages
6
Likes
0
Points
1
Odkaz na apku mi fit je fajn ale po instalaci se nepřihlásím.Čekejte prosím a do nekonečna.A ručně přes notify po instalaci MB4 a nastavení francouštiny mám francouštinu a navíc na náramku obrazek telefonu se zelenou šipkou a nic nejde.Nechápu že to něklomu jde.
 

maramasa

New member
Joined
Aug 8, 2018
Messages
11
Likes
4
Points
3
A máš tam správnou verzi firmwaru? Podle toho, co píšeš, bych řekl, že tam máš novější verzi. Pokud si tam dáš správnou verzi firmwaru, vše by mělo fungovat.
 

duchman

New member
Joined
Jul 21, 2019
Messages
2
Likes
0
Points
1
Precetl jsem cele vlakno a chtel bych se zeptat jestli jsem to pochopil spravne:
Mam miband4 global, ktery je momentalne na verzi 1.0.5.55
Da se do naramku nahrat cestina podle postupu v prvnim postu? Nenasel jsem tam info do jake verze postup funguje.
Podle toho co jsem pochopil tak do teto verze fw naramku cestina zatim nelze nahrat, je to tak?
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,534
Members
211,844
Latest member
kratoz29
Top