RES Czech Resources Official supported MB4

Resources Version
88
Joined
Jul 24, 2019
Messages
15
Likes
1
Points
8
To vieš keď máš 58 rokov, život ťa čosi naučí 😁. Každopádne som rád, že som mohol pomôcť, aj mne to urobilo deň krajším
 

Tarkin

New member
Joined
Aug 14, 2019
Messages
8
Likes
0
Points
1
Ahoj, jsem tu nový člen.
Dostal jsem od přítelkyně MiBand 4. V rámci levnější ceny to je čínská verze. No... je to trošku opruz.

Zkoušel jsem telefon přepnout do angličtiny. Náramek se přepne, všechno funguje. Problém je v tom, že používám českou lokalizaci pro články v goohle cards, chrome atd... o všechno tímhle přijde, respektive jsem nepřišel na to, jak to zachovat s angličtibnou (nastavení ČJ, CR lokalizace nepomáhá).

Zkusil jsem druhou možnost, využít tento návod. Ten selže v moment, kdy se chci přihlásit do upravené Appky. Přes fb to nejde, přes google se tam neustále točí "Ještě chvilku..."

Třetí možnost je využití placené appky. Z návodu jsem nepochopil, jestli appka umí jen přeložit diakritiku, nebo převede celý náramek do ČJ.

EDIT: Dá se nějak převést Čínský miband na international na pořád?

Můžete mi prosím poradit?
 
Last edited:

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ahoj, jsem tu nový člen.
Dostal jsem od přítelkyně MiBand 4. V rámci levnější ceny to je čínská verze. No... je to trošku opruz.

Zkoušel jsem telefon přepnout do angličtiny. Náramek se přepne, všechno funguje. Problém je v tom, že používám českou lokalizaci pro články v goohle cards, chrome atd... o všechno tímhle přijde, respektive jsem nepřišel na to, jak to zachovat s angličtibnou (nastavení ČJ, CR lokalizace nepomáhá).

Zkusil jsem druhou možnost, využít tento návod. Ten selže v moment, kdy se chci přihlásit do upravené Appky. Přes fb to nejde, přes google se tam neustále točí "Ještě chvilku..."

Třetí možnost je využití placené appky. Z návodu jsem nepochopil, jestli appka umí jen přeložit diakritiku, nebo převede celý náramek do ČJ.

EDIT: Dá se nějak převést Čínský miband na international na pořád?

Můžete mi prosím poradit?
tu je navod na google ale ak si novy v MiFit je lepsie prihlasovat sa cez Xiaomi ucet je stym menej problemov v modifikovanych verziach
 

Tarkin

New member
Joined
Aug 14, 2019
Messages
8
Likes
0
Points
1
Nejsem nový v Mi fit, měl jsem už Mi band 3, ve svým učtě mám tedy spoustu věcí, přátel a nerad bych o něj přišel.

Dokážeš mi odpovědět na moje dotazy?
1, Dá se nějak převést Čínský miband na international na pořád?
2, Jak přepnout telefon do angličtiny s tím, aby zůstala česká lokalizace, české hledání v aplikacích atd... je to vůbec možné?

EDIT: Přihlášení přes google není možné, i když je email stejný jako pro facebook přihlášení, účet tam není. Tzn cesta je jen přihlášení přes facebook, u které to vždy hodí chybu.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Nejsem nový v Mi fit, měl jsem už Mi band 3, ve svým učtě mám tedy spoustu věcí, přátel a nerad bych o něj přišel.

Dokážeš mi odpovědět na moje dotazy?
1, Dá se nějak převést Čínský miband na international na pořád?
2, Jak přepnout telefon do angličtiny s tím, aby zůstala česká lokalizace, české hledání v aplikacích atd... je to vůbec možné?
1. neda
2. len ak mas root vies si nastavit aby sa aplikacia MIfit spustala v ENG na predchadzajucish stranach bol navod

ale podla mna je najlepsie pouzit modifikovanu app a upravene res odtialto alebo ak chces ENG tak res ENG UTF8 budes mat aspon podporu diakritiky v notifikaciach
 

Tarkin

New member
Joined
Aug 14, 2019
Messages
8
Likes
0
Points
1
Problém je s účtem. Při přihlášení přes google, je účet jiný, i když je stejná email adresa jak na facebook.

Facebook přihlášení zase hodí chybu. :(

Jediná šance je založit nový účet a zkusit jiné přihlášení a nebo zkusit přes support převedení účtu?
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
a aku chybu hodi Facebook lebo na minulich verziach chalanom chodilo prihlasenie
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
"Chyba při přihlášení: Došlo k chybě při přihlašování do aplikace. Zkuste to znovu později."


Lze použít i pro češtinu? Platí pak nastavit Polština?
Nebo jen agličtina?
pri tejto musis jazyk MB4 nastavit cez Notify&Fitness
 

Tarkin

New member
Joined
Aug 14, 2019
Messages
8
Likes
0
Points
1
Asi jsem to vyřešil. Stačilo odinstalovat facebook a přihlásit se přes facebook přes externí web okno.
Tzn přihlásil jsem se přes fb do CZ upravený Mi Fit appky.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Asi jsem to vyřešil. Stačilo odinstalovat facebook a přihlásit se přes facebook přes externí web okno.
Tzn přihlásil jsem se přes fb do CZ upravený Mi Fit appky.
dobre vediet aspon budem vediet poradit inym
 

Tarkin

New member
Joined
Aug 14, 2019
Messages
8
Likes
0
Points
1
Udělal jsem vše podle tohohle návodu v tomhle topicu.

Co teď bude s custom appkou?
"stop auto update from Xiaomi and start auto update custom resources "
Znamená to, že appka se bude sama aktualizovat? Jak? Přes google play? A pouze na CZ?
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Udělal jsem vše podle tohohle návodu v tomhle topicu.

Co teď bude s custom appkou?
"stop auto update from Xiaomi and start auto update custom resources "
Znamená to, že appka se bude sama aktualizovat? Jak? Přes google play? A pouze na CZ?
nie aktualizciu app musis stiahnut odtialto, hento znamena za sa bude automaticky aktualizovat FW a RES v Mi Band 4 iba na CZ
 

Tarkin

New member
Joined
Aug 14, 2019
Messages
8
Likes
0
Points
1
OK díky moc, náramek funguje podle návodu s češtinou :)

Možná jen menší OT, jde nějak nastavít předpověď počasí na více dní?
 

Tarkin

New member
Joined
Aug 14, 2019
Messages
8
Likes
0
Points
1
Ještě poslední dotaz. V moment, kdy vyjde v Mi Fit aktualizace FW pro neupravené Mi band, za jak dlouho se aktualizuje můj upravený Mi band? Respektive jak tohle funguje?
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ještě poslední dotaz. V moment, kdy vyjde v Mi Fit aktualizace FW pro neupravené Mi band, za jak dlouho se aktualizuje můj upravený Mi band? Respektive jak tohle funguje?
To este netusim bude zalezat kedy decompiluje Resources Kindyear
 

tomini

Active member
Joined
Jul 11, 2018
Messages
150
Likes
34
Points
38
Zdravím @xpaulos2
Trošku jsem nepochopil...
Mám 10.0.5.55 verzi, ale teď co? Chci mít mobil v CZ a nemám ho rootnutý. MB4 jsou GLOBAL/International...
...takže mohu jen nainstalovat tvou custom MiFit aplikaci a nahrát resource skrz GadgetBridge aplikaci?
Nebo lze flashnout jen res a ponechat si MiFit od MagicalUnicorna?
Díky moc, mám teď málo času protože se zaobírám Raspberríčkem a myš mi chcípá, tak se jí snažím opravit <3
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Zdravím @xpaulos2
Trošku jsem nepochopil...
Mám 10.0.5.55 verzi, ale teď co? Chci mít mobil v CZ a nemám ho rootnutý. MB4 jsou GLOBAL/International...
...takže mohu jen nainstalovat tvou custom MiFit aplikaci a nahrát resource skrz GadgetBridge aplikaci?
Nebo lze flashnout jen res a ponechat si MiFit od MagicalUnicorna?
Díky moc, mám teď málo času protože se zaobírám Raspberríčkem a myš mi chcípá, tak se jí snažím opravit <3
Tak nainštalovať moju MiFit a cez Notify&Fitness nahrať resources, (gadgetbridge ešte nepodporuje MB4), ak použiješ MiFit od MagicalUnicorn potom musíš používať ešte ďalšiu app ktorá meni jazyk MB4
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top