RES Czech Resources Official supported MB4

Resources Version
88

xHarry

New member
Joined
Jul 26, 2019
Messages
13
Likes
2
Points
3
Asi bych vypustil v češtině od troj-znakových zkratek dnů. Navíc úterý a středa je v překladu špatně ÚTO - ÚT(E), STR - ST(Ř)

 

Jandy

New member
Joined
Aug 31, 2018
Messages
5
Likes
6
Points
3
FW se da aktualizovat primo z Notify (Nastaveni > Zakladni > skrolovat dolu a tam je tlacitko Aktualizace) , neni potreba se kvuli tomu vracet na MiFit - jedu komplet bez nej jiz nekolik dni...
Ja jsem vcera aktualizoval FW z 1.0.5.55 na 1.0.5.66 (odkaz na stazeni tady ) a pak RES na verzi 60 z prvniho prispevku . Musi se zaktualizovat postupne obe dve veci jinak naramek nic neukaze... (hlavne nepanikarit ;) )
Ale drobne upozorneni z me strany. Ja jsem nejdriv taky aktualizoval Notify na posledni betu 8.12.3, jenze potom vlastni aktualizace FW trvala extreme dlouho a padala (1% trvalo cca 5-8 minut), takze po nekolika neuspesnych pokusech jsem se musel nejdriv vratit na predchozi beta verzi Notify - 8.11.3 (z menu aplikace pres polozku "Predchozi verze") a potom teprve provest upgrade FW a RES. Pak jsem opet zaktualizoval Notify do posledni bety 8.12.3...
Děkuji Ti moc!! Já s tím tak zápasil. 1 náramek šel na tel. xiaomi hned do češtiny a druhý do hnujweje s problémem. ANO , taková blbost a za vše může nová verze Notify!! Teď to bylo cca za minutku hotové. Obě mi 4 - ky zakoupené v CZC
 
Joined
Jul 12, 2019
Messages
31
Likes
0
Points
6
CRAALCZ
Taky se připojuji s díky za rady. Teď náramek nabíjím, už jsem se "vrátil" o verzi níž v Notify, stáhl jsem si soubor s novým fw xxx66 i RES z první strany a po nabití náramku se do toho pustím. Díky moc, jste tu super!!
 
Joined
Jul 12, 2019
Messages
31
Likes
0
Points
6
Tak potvrzuji postup popsaný
CRAALCZ
Je opravdu nutné vrátit předchozí verzi Notify a pak provést aktualizaci fw na ...66, aktualizovat RES z první strany. Teď jsem to dodělal. Za minutku, jak to tu někdo psal, to teda nebylo, ale výsledek dobrý. Moc, moc díky!!!
 

Kubajdi

New member
Joined
Sep 17, 2018
Messages
15
Likes
2
Points
3
Ahojte, rád bych se zeptal, zda je zdejší čeština nahrát přes mi band master na mi band 4 ? Mám ho již běžící bez mi fit samostatně...
Dřív na mi band 3 jsem klikl na soubor a dal aktualizaci přes mi band master....
Nerad bych si to briknul...

Předem děkuji za odpověď
 

Kubajdi

New member
Joined
Sep 17, 2018
Messages
15
Likes
2
Points
3
Ještě bych se rád zeptal... Včera se mi to podařilo aktualizovat přes notify a fitness, jak se píše c prvním článku., akorát mám náramek stále v angličtině. Nevím, kde dělám chybu.

Předem děkuji za odpověď
 

xHarry

New member
Joined
Jul 26, 2019
Messages
13
Likes
2
Points
3
Máte firmware 1.0.5.66? Nahrál jste potom CZresV60 a následně v Notify přepl jazyk Mi Bandu na Polštinu?
 

Kubajdi

New member
Joined
Sep 17, 2018
Messages
15
Likes
2
Points
3
Máte firmware 1.0.5.66? Nahrál jste potom CZresV60 a následně v Notify přepl jazyk Mi Bandu na Polštinu?
Ahaaa, to přepnutí na polštinu jsem neudělal. Už to mám v češtině. Moc díky!
Ještě bych měl jeden dotaz: můžu další verze, aktualizace dělat již přes mi band master??? S m8 band 3 jsem to tak delaval....

Předem děkuji za odpověď
 

Paryn

New member
Joined
Jul 29, 2019
Messages
1
Likes
0
Points
1
Mám problém s instalací MB4CZ.res.bin. Notify mi při instalaci stále ukazuje 0% a na hodinkách "update". Co dělám špatně?
 

Brbla

New member
Joined
May 2, 2019
Messages
13
Likes
4
Points
3
Vysekávám poklonu lokalizátorům. Náramek mi funguje skvěle (iOS, poslední soubor res nahrán přes AmazTools a přepnuto na Polštinu, fw 1.0.5.66).

Všiml jsem si několika zvláštností (možná chybek) které předávám k posouzení.

V předpovědi počasí – místo ČTV jsem viděl TV (chybělo mi Č)
Stav → Oznámení o nečinnosti → ikona (i) → text obsahuje slovo „cu-krovka“ s tou pomlčkou navíc
Více → Nastavení → Restart → text „Odemknout nyní“ – asi má být „Restartovat nyní“
Více → Nastavení → Tovární nastavení → slova „spá-rujte“ „aplika-ci“ pomlčky navíc
Více → Nastavení → slovo „Dohled“ je překladem anglického Regulatory, což by bylo možná lépe Regulace či Certifikace – našel jsem toto https://fccid.io/CMIIT-ID.php, snad je to relevantní odkaz
Cvičení → Venkovní běh (odpojený telefon) – slova „odpo-jen“ „ne-bude“ s pomlčkou navíc

Krom malého písmene Ď, které má celý háček z levé strany, místo této podoby čárky ze strany pravé – ď (což bude asi fontem) a podivného znaku místo @ v e-mailové adrese, jsem nezaregistroval žádné nedostatky.

Ještě jednou díky!
 

Attachments

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Vysekávám poklonu lokalizátorům. Náramek mi funguje skvěle (iOS, poslední soubor res nahrán přes AmazTools a přepnuto na Polštinu, fw 1.0.5.66).

Všiml jsem si několika zvláštností (možná chybek) které předávám k posouzení.

V předpovědi počasí – místo ČTV jsem viděl TV (chybělo mi Č)
Stav → Oznámení o nečinnosti → ikona (i) → text obsahuje slovo „cu-krovka“ s tou pomlčkou navíc
Více → Nastavení → Restart → text „Odemknout nyní“ – asi má být „Restartovat nyní“
Více → Nastavení → Tovární nastavení → slova „spá-rujte“ „aplika-ci“ pomlčky navíc
Více → Nastavení → slovo „Dohled“ je překladem anglického Regulatory, což by bylo možná lépe Regulace či Certifikace – našel jsem toto https://fccid.io/CMIIT-ID.php, snad je to relevantní odkaz
Cvičení → Venkovní běh (odpojený telefon) – slova „odpo-jen“ „ne-bude“ s pomlčkou navíc

Krom malého písmene Ď, které má celý háček z levé strany, místo této podoby čárky ze strany pravé – ď (což bude asi fontem) a podivného znaku místo @ v e-mailové adrese, jsem nezaregistroval žádné nedostatky.

Ještě jednou díky!
Č a niektore iné znaky z diakritikou niesu podporované v menu, a preto sa nezobrazia,
Pomlčky sú vo vetách preto ze je to skopírovana oficialna čeština ktorá je v Res a FW od 1.0.5.55 v preklady môžte upravovať tak ak ma ktosi čas môže to opraviť.
Co vyšla beta 1.0.6.00 tak ma font v2 ale neskúšal som či je opravené chyby ako @, alebo pridaná podpora iných znakov(známe je pridanie znakov pre Koreu, Japonsko)
 
Joined
Jul 14, 2018
Messages
16
Likes
4
Points
8
Díky za češtinu! Nevím jak vám, ale mi přijde celkově ten bílý font (Stav, Srdeční tep, Cvičení a další popisové položky v menu) hrozně malý. Kdyby to bylo aspoň bold a nebo rovnou větší. Nevím, proč se tak šetří místem, když je ho na náramku v pysk. ..Prostě my staří lidé už na to nevidíme, no...
 

drupry

New member
Joined
Aug 12, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Čeština fakčí jak má, díky, ale z ničeho nic mi přestalo fungovat tlačítko. zkoušel jsem factory reset, instalaci origo MiFit s origo FW do náramku, pak zase češtinu a nic. mohl to způsobit tenhle update? displej se rozsvítí jen při otočení náramku (zvednutí ruky) a pak se můžu dál pohybovat v menu, ale tlačítko ani ťuk.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Čeština fakčí jak má, díky, ale z ničeho nic mi přestalo fungovat tlačítko. zkoušel jsem factory reset, instalaci origo MiFit s origo FW do náramku, pak zase češtinu a nic. mohl to způsobit tenhle update? displej se rozsvítí jen při otočení náramku (zvednutí ruky) a pak se můžu dál pohybovat v menu, ale tlačítko ani ťuk.
Ja si myslím ze je to HW chyba, asi odišiel senzor dotyku na tlacitku, Keďže FW sa upraviť nedá tak sa inštaluje len oficiálny ci s modovanej alebo oficialnej app
 

maramasa

New member
Joined
Aug 8, 2018
Messages
11
Likes
4
Points
3
Díky za češtinu! Nevím jak vám, ale mi přijde celkově ten bílý font (Stav, Srdeční tep, Cvičení a další popisové položky v menu) hrozně malý. Kdyby to bylo aspoň bold a nebo rovnou větší. Nevím, proč se tak šetří místem, když je ho na náramku v pysk. ..Prostě my staří lidé už na to nevidíme, no...
Nevím proč, ale přijde mi, že v čínštině a asi i angličtině je trochu větší font.
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top