RES Czech Resources Official supported MB4

Resources Version
88

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Nevím proč, ale přijde mi, že v čínštině a asi i angličtině je trochu větší font.
Žeby tým ze je tam iný väčší font ako pri ostatných jazykoch ta diakritika sa musí kdesi zmestiť
 
Joined
Dec 30, 2018
Messages
13
Likes
1
Points
8
Čeština fakčí jak má, díky, ale z ničeho nic mi přestalo fungovat tlačítko. zkoušel jsem factory reset, instalaci origo MiFit s origo FW do náramku, pak zase češtinu a nic. mohl to způsobit tenhle update? displej se rozsvítí jen při otočení náramku (zvednutí ruky) a pak se můžu dál pohybovat v menu, ale tlačítko ani ťuk.
Jednou se nám tak, stalo že blbnul náramek nic nešlo nefungoval dotyk. Myslím že stačilo dát měřit tep a pak restart náramku a od té doby šlape jak má ale byl problém se k tomu dostat když nefachal dotyk
 
Joined
Dec 30, 2018
Messages
13
Likes
1
Points
8
Ahoj nainstaloval jsem verzi mi fit odsud 4.0.7 ale nemůžu najít kde v app dám nastavit to aktualizováni zdrojů děkuji za radu
 
Joined
Nov 9, 2018
Messages
9
Likes
1
Points
8
Ahoj nainstaloval jsem verzi mi fit odsud 4.0.7 ale nemůžu najít kde v app dám nastavit to aktualizováni zdrojů děkuji za radu
Viz návod na první straně , fw a teď nelze nahrát přes mi fit , ale třeba přes gadgetbridge, notify, nebo mi band master .
 

Hapsee

New member
Joined
Jul 21, 2018
Messages
13
Likes
1
Points
3
Ahoj spis pro zajímavost verze s NFC a nový beta firmware a resource 62 a funguje to sice anglicky ale mám aspoň český ciferník
 

Zornicka

New member
Joined
Jun 9, 2019
Messages
2
Likes
0
Points
1
Ahoj, naramek udelal sam update na FW: V1.0.6.12 a zmizela cestina.
Udelal jsem zpet update firmwaru co je tady (drive bez problemu fungoval) a po updatu to nefunguje (ukazuje, ze je potreba znova pripojit k Mi Fit).
Mate nekdo stejny problem? Nebo co udelat, abych mel zase CZ?
 

Pitozko

New member
Joined
Jul 7, 2019
Messages
6
Likes
0
Points
1
Jestli ches spatky cestinu musis krom firmwaru jeste nahrat i resources. Pak uz to jede jak ma. Ovsem doporucuje naistalovat upravenou MiFit aplikaci 4.0.7.
 
Joined
Sep 7, 2018
Messages
9
Likes
7
Points
8
Mohu s radostí říct že nejnovější verze už je skvělá v tom, že i po opětovné synchronizaci s mifit zůstává cestina napořád, odzkouseli jsme to s dalsimi dvěma kamarády a notify uz neni potreba na zmenu jazyku. Čeština v naramku drží. Díky moc xpaulos2, dotáhl si to k dokonalosti
 

Kubajdi

New member
Joined
Sep 17, 2018
Messages
15
Likes
2
Points
3
Ahoj, rád bych se zeptal na jeden problém, co jsem našel v mi band mastru.

Mám mi band 4 a používám aplikaci mi band master. Když si dám stav baterie, tak mi to sice ukáže stav procent, ale datum a kolik dní od posledního nabití to neukáže.

Na loňském modelu mi band 3 to fungovalo bez problému...
Nevím čím by to mohlo být...

Předem děkuji za nějakou radu
 

thorazgard

Active member
Joined
Aug 8, 2018
Messages
124
Likes
90
Points
38
Ahoj, rád bych se zeptal na jeden problém, co jsem našel v mi band mastru.

Mám mi band 4 a používám aplikaci mi band master. Když si dám stav baterie, tak mi to sice ukáže stav procent, ale datum a kolik dní od posledního nabití to neukáže.

Na loňském modelu mi band 3 to fungovalo bez problému...
Nevím čím by to mohlo být...

Předem děkuji za nějakou radu
Mi fit to ukazuje :) nemáš tu aplikaci krátce a ješě jsi třeba nenabíjel?
 

Kubajdi

New member
Joined
Sep 17, 2018
Messages
15
Likes
2
Points
3
Mi fit to ukazuje :) nemáš tu aplikaci krátce a ješě jsi třeba nenabíjel?
Ano, Mi fit to ukazuje. Mi band Master to ukazoval také s mi band 3, ale s mi band 4 mi to neukazuje.
Dělal jsem si autorizaci přes ty kody v mi band master, abych nemusel mít mi fit mít nainstalované...
 

Marekr

New member
Joined
Oct 31, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
Ahoj, dnes mi přišla čínská verze náramku, stačilo nabít, nainstalovat místní upravený Mi Fit 4.0.8 - MB4.apk, spárovat, počkat než proběhnou všechny updaty a k mému údivu vše jede a to i česky, žádá další instalace Notify ani nahrávání RES.... Dotaz zní, jestli je to tak v pořádku, nebo mám ty další kroky ještě udělat, protože mi něco napojede... Děkuji
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ahoj, dnes mi přišla čínská verze náramku, stačilo nabít, nainstalovat místní upravený Mi Fit 4.0.8 - MB4.apk, spárovat, počkat než proběhnou všechny updaty a k mému údivu vše jede a to i česky, žádá další instalace Notify ani nahrávání RES.... Dotaz zní, jestli je to tak v pořádku, nebo mám ty další kroky ještě udělat, protože mi něco napojede... Děkuji
Vše je OK tie ďalšie kroky sú preto keď niekto najprv sparuje s oficial MiFit a aktualizuje tak potom táto modifikovaná už mu to automaticky neaktualizuje a musí CZ inštalovať rucne
 

D4rkcz

New member
Joined
Sep 11, 2019
Messages
1
Likes
0
Points
1
Ahoj, budu se tvarit jako uplnej debil, ale asi bych potreboval podrobnejsi postup jak prehrat FW na mi band 4. Driv jsem nemel problem s importem miui FW do jinych smartphonu, ale tady jsem se nejak zasekl. Kdyz se pokousim dle navodu pres notify& fitness prehrat FW tak jsem stale na 0% a nic se nedeje. Mozna jsem neudelal nejakou drobnost, nebo proste nevim kde je zakopanej pes. Nejsem schopnej spustit prehrani FW.
Muze mi prosim nekdo heslovite popsat postup? Znam jen postupy ohledne twrp co se tyce smartphonu, ale v prislusenstvi se nevyznam. Mam MI9.
Btw, kdyz jsem stahl upravenou Mi Fitt,tak se nemuzu prihlasit.
predem diky za rady
 

thorazgard

Active member
Joined
Aug 8, 2018
Messages
124
Likes
90
Points
38
Tak jsem zaktualizoval na posledni mi fit 4.0.8 od unicorn a nahral resources skrz notify a fitnes ... a naramek mi jen vibruje a neukazuje zadne texty notifikaci ... tak doufam ze je chyba na strane mi band tools...

setkali jste se s necim podobnym? jinak vse ostatni funguje :)
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top