RES Czech Resources Official supported MB4

Resources Version
88

thorazgard

Active member
Joined
Aug 8, 2018
Messages
124
Likes
90
Points
38
Ak sa automaticky aktualizovalo s Modifikovanou MiFit potom by si mal mat 1.0.7.04, prepínať ti to môže iná aplikácia odporúčam uninstal a používať len MiFit
tak to asi dělalo Mi band tools ... měl jsem tam nastaveno bez diakritiky ... to jsem vypnul a od té doby je to trvale CZ :)
 

tomini

Active member
Joined
Jul 11, 2018
Messages
150
Likes
34
Points
38
@xpaulos2
Tyyy jo, kdy bude support pro CZ konečně?
Všiml jsem si že využíváš tu verzi kde je CZ už oficiálně. Kde to sehnat? Proč to ještě není v ofiko MiFit na Google Playi? :-(
Díky
 

Dupa

Member
Joined
Jul 14, 2018
Messages
30
Likes
8
Points
8
Last edited:
Joined
Jul 3, 2018
Messages
18
Likes
11
Points
8
mam IOS, aktualne FW 1.0.6.16 - a kdyz pres AMAZTOOLS zkousim nahrat vyse uvedeny FW (1.0.7.06), pise mi to ERROR - Invalid file. Stahoval jsem snad 6x...

na iOS je mozne v aplikaci MI HR (Mi Heart Rate) nastavit language naramku na CZECH - tak to treba pujde a pomuze :)
 
Joined
Aug 24, 2019
Messages
9
Likes
2
Points
8
Jo taky mě trvalo dlouho než jsem přišel na to jak to nainstalovat.Resources jdou ale pokud chceš Fw tak musíš v pravo nahoře kliknout na tu ikonu a vybrat ze instalujes Fw.Cau.Ale pokud používáš MiFit tak ti nahraje zase zpátky původní.Holt máme iOS 👍
 

numira

New member
Joined
Sep 25, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
S jakoukoli verzi firmwaru a resources mam nasledujici problem - kdyz se kouknu na pocasi, ukrajuje mi tri znaky z popisu a to z predpovedi na prvni den jsou to posledni tri znaky prvniho slova (napr. caste oblacno) u dalsich dnu pak prvni znaky(treba misto jasno je jen sno) apod. deformace, ukazuje teploty nektere ve °C, nektere ve F, ackoli mam nastavene °C.
nema vliv jakakoli kombinace nastaveni prekladu pocasi do cestiny, prepsani znaku do latinky a vycisteni textu... nevi nekdo jak to zmoct?
 
Joined
Sep 2, 2019
Messages
1
Likes
0
Points
6
Nový firmware:

Verze firmwaru: 1.0.7.06
Verze zdroje: 68
Jazyky: zh, en, es, ru, it, fr, de, id, pl, in, th, vi, uk, ar, cs, tr, ar, cs , tr

https://cdn.cnbj2.fds.api.mi-img.com/huami/cinco_201910081417_1.0.7.06_cinco.fw
https://cdn.cnbj2.fds.api.mi-img.com/huami/cinco_201910081417_v68_res.pack.bin

Nahráno v náramku a funguje, jen se mi nedaří nastavot čeština. na iOS v Amaztools neni možnost CZ
Ahoj.
FW a zdroje stažené z těchto odkazů, k tomu nahraný custom Mi Fit 4.0.10 a vše funguje bez problémů, včetně češtiny a korektního zobrazování veškerých informací.
 
Joined
Jul 3, 2018
Messages
22
Likes
12
Points
8
Ahoj.
FW a zdroje stažené z těchto odkazů, k tomu nahraný custom Mi Fit 4.0.10 a vše funguje bez problémů, včetně češtiny a korektního zobrazování veškerých informací.
Tak mě bohužel umřel a už se neprobudil.. Přitom 1.0.7.03 bez potíží... Bohužel až poté jsem si přečetl ze už se to někomu stalo taky... Existuje nějaký způsob jak ho probudit? Tuším ze asi ne... :-(
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Tak mě bohužel umřel a už se neprobudil.. Přitom 1.0.7.03 bez potíží... Bohužel až poté jsem si přečetl ze už se to někomu stalo taky... Existuje nějaký způsob jak ho probudit? Tuším ze asi ne... :-(
Zatial ziadny, mozes poslat @rendal na testovanie, pisali ze 1.7.0.6 sposobuje niektorym brick
 
Joined
Jul 3, 2018
Messages
22
Likes
12
Points
8
Zatial ziadny, mozes poslat @rendal na testovanie, pisali ze 1.7.0.6 sposobuje niektorym brick
Jo cetl jsem to ale dělal jsem dva jeden bez problémů a ten druhý nic. Rád bych ho poslal ale nejdřív ho zkusím reklamovat kopoval jsem v cz tak uvidíme jestli to projde nebo ne. Kdyby ne rád ho dám k dispozici. Aspoň poslouží
 
Joined
Jul 3, 2018
Messages
22
Likes
12
Points
8
tak to asi dělalo Mi band tools ... měl jsem tam nastaveno bez diakritiky ... to jsem vypnul a od té doby je to trvale CZ :)
V mi band tools máš nejspíš nastaveny vynucený jazyk nejspíš do angličtiny. Když to vypnes bude v češtině furt. Stalo se mi to samé a tohle bylo příčinou..
 
Joined
Jul 12, 2019
Messages
31
Likes
0
Points
6
Zdravím. Mám jeden dotaz, Mám nainstalováno fw 1.0.7.06 a res v68 (asi 9 postů nahoru-Dupa) Je mi divný, že je zde nová verze 1.0.7.10 a k tomu RES v66. Neměl by být k novému fw i vyšší verze RES?? Jak to s tím je? Pak snad ještě-nikdy jsem nezkoušel instalovat ten font. Dělá se to v pořadí-napřed fw, pak res a pak font? Je to s fontem lepší? V čem? Promiňte za hloupé otázky.
 
Joined
Sep 6, 2019
Messages
53
Likes
27
Points
18
Zdravím. Mám jeden dotaz, Mám nainstalováno fw 1.0.7.06 a res v68 (asi 9 postů nahoru-Dupa) Je mi divný, že je zde nová verze 1.0.7.10 a k tomu RES v66. Neměl by být k novému fw i vyšší verze RES?? Jak to s tím je? Pak snad ještě-nikdy jsem nezkoušel instalovat ten font. Dělá se to v pořadí-napřed fw, pak res a pak font? Je to s fontem lepší? V čem? Promiňte za hloupé otázky.
Ano, verze RES pro 1.0.7.10 je zpet v66... mozna byl s v68 a 1.0.7.06 nejaky problem, ktery prave nekomu zpusoboval bricknuti.

RES downgrade potvrzuji i na tomto prehledu ofiko FW a take na Xiaomi serveru maji RES v66 s novym timestampem v nazvech souboru pro 1.0.7.10

https://cdn.cnbj2.fds.api.mi-img.com/huami/cinco_201910091051_1.0.7.10_cinco.fw
https://cdn.cnbj2.fds.api.mi-img.com/huami/cinco_201910091051_v66_res.pack.bin
 
Joined
Jul 12, 2019
Messages
31
Likes
0
Points
6
McArrow
Děkuji za objasnění! Možná snad ještě něco někdo napište k tomu fontu. Jaké pořadí instalace a jestli je to lepší použít (instalaci font). Zatím jsem to neudělal a s cz jazykem nemám problém....
 
Joined
Sep 6, 2019
Messages
53
Likes
27
Points
18
McArrow
Děkuji za objasnění! Možná snad ještě něco někdo napište k tomu fontu. Jaké pořadí instalace a jestli je to lepší použít (instalaci font). Zatím jsem to neudělal a s cz jazykem nemám problém....
Aktualne se stale pouziva font V1 (jen verze s Korejstinou a Japonstinou pouzivaji V2).

U dalsich Xiaomi / Amazfit naramku (Bip, Cor) vetsinou existuji 2 verze fontu/res/fw: standard a latin, kde latin ma podporu pro dalsi EU jazyky a nekdy take graficke smajliky...



Pro Mi Band 4 se s tim mozna take pocitalo, ale zatim to vypada, ze normal i latin fonty jsou spolecne:

Code:
    "cinco": {
        "ft": {
            "name": "Mili_cinco_zh.ft",
            "version": "1"
        },
        "ft_latin": {
            "name": "Mili_cinco_zh.ft",
            "version": "1"
        },
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,535
Members
211,845
Latest member
anjayanejaye
Top