RES Czech Resources Official supported MB4

Resources Version
88

tomini

Active member
Joined
Jul 11, 2018
Messages
150
Likes
34
Points
38
#42
Zdarec, díky.
Já počítal, že asi budu muset to obcházet přes druhou aplikaci. Diakritika odstraněna!
Notifikace bez diakritiky, ale fungují.
Systém mám v AJ (GLOBAL verze) i když mám mobil v ČJ, paráda.
Počasí bohužel ukazuje ty "?" v obdélníčcích. Přehlédl jsem něco čím opravit počasí?

Ale spíš by mě zajímalo, že jsem se vzbudil, někdo mi poslal 4 zprávy, zareagoval emotikonama na mé zprávy, ale mě po zapnutí mobilu se odeslali do náramku jen že reagovala na zprávy, nikoliv že mi i odpověděla.

Je možnost přijmout hovor a ne ho jen odmítnout ci zltumit? Abych to mohl mít jak hands-free se slichátky bez tlačítek.
Díky moooc.
 
Joined
Jul 17, 2019
Messages
32
Likes
6
Points
8
#43
Otazníky jsou jen u názvu měst. Hovor dle mě přijmout nejde. Jen vypnout vibrace nebo zavěsit.
 

tomini

Active member
Joined
Jul 11, 2018
Messages
150
Likes
34
Points
38
#45
Ví někdo jak upravit watchface?
Mám některé co se mi líbí, ale rád bych si je předělal aby místo "MON...TUE..." bylo "PON...ÚTR" apod...
Díky
 
Joined
Jul 17, 2019
Messages
32
Likes
6
Points
8
#46
Ano, což u mého "P?erov" vypadá blbě :D ale je to i u "obla?no", "zata?eno" atd...
Přerov, mé rodné město 🙂... No já mám čínskou verzi a tam mi to česky píše jen názvy měst a předpověď je anglicky.
 

tomini

Active member
Joined
Jul 11, 2018
Messages
150
Likes
34
Points
38
#47
Přerov, mé rodné město 🙂... No já mám čínskou verzi a tam mi to česky píše jen názvy měst a předpověď je anglicky.
To mě upřímně mrzí, že jste si musel projít tímto Vepřovem :D
Já mám předpověď česky s nefungující diakritikou. Mám GLOBAL náramek, Tools & Mi Band a mobil v češtině.
 
Joined
Jul 17, 2019
Messages
32
Likes
6
Points
8
#48
V tom se asi teda trošku lišší cn a eu verze. Já tam strávil jen chviličku, než mě v kočárku srazil autem doktor na sračku ožralej. Za Komančů, všude známý, takže mu vše prošlo. Ale jako dítě jsem tam trávil nejedny prázdniny.. Každopádně tam byla dost tma a problémy už tehdy a teď je to ještě horší 😁. Když už i plavčíci musí mít ochranku.. To je ale do jinýho fóra 😁
 

tomini

Active member
Joined
Jul 11, 2018
Messages
150
Likes
34
Points
38
#49
V tom se asi teda trošku lišší cn a eu verze. Já tam strávil jen chviličku, než mě v kočárku srazil autem doktor na sračku ožralej. Za Komančů, všude známý, takže mu vše prošlo. Ale jako dítě jsem tam trávil nejedny prázdniny.. Každopádně tam byla dost tma a problémy už tehdy a teď je to ještě horší 😁. Když už i plavčíci musí mít ochranku.. To je ale do jinýho fóra 😁
Well, o tom bohužel něco vím, když to musí rodinný příslušník řešit :-/
Ale já osobně se modlím pro češtinu...pro ty zkažené duše už spásu já nenajdu :D
 
Joined
Jul 11, 2019
Messages
14
Likes
3
Points
8
#50
To není složitý, já jen zkoušel xposed od někoho jiného a to evidentně nejelo. Tak zkusím toto zítra. Dík moc za návod.

Edit: nedalo mi to a zkusil jsem hned. Tai-chi v Magisk mám, povoleno taky. App Tai-chi taky a povolenou v xposed. Aplikaci locale taky, povolenou, jazyk změněn na en_UK a nic. Ani po restartu, ani jiný jazyky. Je to zvláštní. Ani vymazání dát MiFit nepomohlo.
Já tedy jazyk v App Locale dal na en_US, zkus. Navíc ten Mi Fit se musí ještě přidat do seznamu v tom Tai Chi.
 

kirokun

New member
Joined
Jul 20, 2019
Messages
2
Likes
0
Points
1
#51
Dobrý den, mám dotaz,
když nahraju češtinu na mb4 a změnim jazyk na francouzštinu, tak diakritika (háčky, čárky..) funguje bez problémů, ale popisky funkcí jsou stále ve francouzštině a chtěl bych aby buď byly v samotné češtině nebo při nejhorším v angličtině.

Předem děkuji
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
#52
Potom sa čeština nenahrala skus znova inštalovať res.bin subor
 

kirokun

New member
Joined
Jul 20, 2019
Messages
2
Likes
0
Points
1
#53
Zkusil jsem znova instalovat (i s alternativníma metodama) a pořád mi to píše "Aktualizace selhala"
 
Last edited:
Joined
Jul 17, 2019
Messages
32
Likes
6
Points
8
#54
Já tedy jazyk v App Locale dal na en_US, zkus. Navíc ten Mi Fit se musí ještě přidat do seznamu v tom Tai Chi.
V tom Tai-chi mi to chybělo, ale stejně nic. Už jsem myslel že to je ten problém, ale bohužel to nepomohlo..
 
Joined
Jul 11, 2019
Messages
14
Likes
3
Points
8
#55
V tom Tai-chi mi to chybělo, ale stejně nic. Už jsem myslel že to je ten problém, ale bohužel to nepomohlo..
Tak už fakt nevím, sorry. Nevím jestli se poprvé ta modifikovaná appka musí spustit přes TaiChi nebo ne, já jsem ji tedy poprvé spustil přes to Taichi, pak jsem ji už spouštěl normálně. Oni tam ještě píšou, že se nejprve musí ta appka úplně ukončit, tedy v Taichi klepnout na tu apku, dát End app, pak normálně ukončit. Pak tapnout podruhé a dát Run app. A mělo by to jet.
 
Joined
Jul 17, 2019
Messages
32
Likes
6
Points
8
#57
Tak už fakt nevím, sorry. Nevím jestli se poprvé ta modifikovaná appka musí spustit přes TaiChi nebo ne, já jsem ji tedy poprvé spustil přes to Taichi, pak jsem ji už spouštěl normálně. Oni tam ještě píšou, že se nejprve musí ta appka úplně ukončit, tedy v Taichi klepnout na tu apku, dát End app, pak normálně ukončit. Pak tapnout podruhé a dát Run app. A mělo by to jet.
To se neomlouvej, jen se ještě zeptám. V tom Tai-chi je ještě položka optimize u tý aplikace. To se dávat nemusí? Zkoušel jsem teda i to, ale nepomohlo to..
 
Joined
Jul 11, 2019
Messages
14
Likes
3
Points
8
#58
V tom Tai-chi mi to chybělo, ale stejně nic. Už jsem myslel že to je ten problém, ale bohužel to nepomohlo..
Tak už fakt nevím, sorry. Nevím jestli se poprvé ta modifikovaná appka musí spustit přes TaiChi nebo ne, já jsem ji tedy poprvé spustil přes to Taichi, pak jsem ji už spouštěl normálně. Oni tam ještě píšou, že se nejprve musí ta appka úplně ukončit, tedy v Taichi klepnout na tu apku, dát End app, pak normálně ukončit. Pak tapnout podruhé a dát Run A
To se neomlouvej, jen se ještě zeptám. V tom Tai-chi je ještě položka optimize u tý aplikace. To se dávat nemusí? Zkoušel jsem teda i to, ale nepomohlo to..
Jo dal jsem tu optimalizaci, ale co to dělá to nevím :)
 

Ras23

New member
Joined
Jul 21, 2019
Messages
1
Likes
1
Points
3
#59
@honza_81 Dakujem mne to funguje je to genijalne riesenie. Po prvom spusteni MiFit bezal strasne spomalene, ale pomohol restart. Este som nespustil cvicenie, ale vsetko ostatne funguje.
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top