RES Czech Resources Official supported MB4

Resources Version
88
Joined
Jul 14, 2018
Messages
30
Likes
8
Points
8
Aktuálne mam na jednom naramku anglictinu a znak @ normalne funguje, nefunguje diakritika. Naopak na druhem 1.0.7.04 a tam zase nefunguje @ :( Nemuzou proste vsichni pouzivat UTF8
 
Joined
Jul 14, 2018
Messages
30
Likes
8
Points
8
ten font asi nidko editovat neumi co, aby tam přidal ten @. To emoji je takovy bonus ale chodí mi notifikace z mailu a tam me to štve
 
Joined
Sep 6, 2019
Messages
53
Likes
27
Points
18
ten font asi nidko editovat neumi co, aby tam přidal ten @. To emoji je takovy bonus ale chodí mi notifikace z mailu a tam me to štve
No nevim v cem je presne problem... protoze staci jazyk naramku prepnout do anglictiny a @ se ukazuje OK:



Take velikost CZ fontu je o dost mensi...
 
Last edited:

BladeCZ

New member
Joined
Sep 2, 2019
Messages
3
Likes
1
Points
3
Co používáte za font? Aby ukazoval "@" a ideálně i smajlíky... I když ty smajlíky z fotky od McArrow, to možná raději klasický ":-D, ;-D atd. 😁"
Stáhl jsem ty co se zde zmiňují a žádný z nich nezobrazuje "@"
 

BladeCZ

New member
Joined
Sep 2, 2019
Messages
3
Likes
1
Points
3
Aha, to je škoda. Upřímně jsem si nestahoval do náramků češtinu, abych si jej pak přepnul do angličtiny 😁 Takže se naučím bez "@" žít 😁
Ale pokud by to někdo opravil, byl bych za to rád
 
Joined
Sep 6, 2019
Messages
53
Likes
27
Points
18
Aha, to je škoda. Upřímně jsem si nestahoval do náramků češtinu, abych si jej pak přepnul do angličtiny 😁 Takže se naučím bez "@" žít 😁
Ale pokud by to někdo opravil, byl bych za to rád
Jen pro potvrzeni... taky tam misto "@" vidite tenhle shluk pixelu?

 
Joined
Sep 6, 2019
Messages
53
Likes
27
Points
18
Jinak jsem si vsiml jeste jedne podivnosti... nahodne se mi objevuji a mizi pixely pod UT (utery) na "ciferniku".

Mate to taky tak?

 

BladeCZ

New member
Joined
Sep 2, 2019
Messages
3
Likes
1
Points
3
Jinak jsem si vsiml jeste jedne podivnosti... nahodne se mi objevuji a mizi pixely pod UT (utery) na "ciferniku".

Mate to taky tak?
Jo, ale používám jiný "ciferník". U defaultniho se zobrazuje ten pixel. Ale když používám jiný, tak je to zobrazené dobře.


 
Joined
Sep 6, 2019
Messages
53
Likes
27
Points
18
Aha, to je škoda. Upřímně jsem si nestahoval do náramků češtinu, abych si jej pak přepnul do angličtiny 😁 Takže se naučím bez "@" žít 😁
Ale pokud by to někdo opravil, byl bych za to rád
Urcite se to casem vyresi... ale zatim kolem rozbalovani/zabalovani fontu pro MB4 delaji chlapci z Ruska tajnosti :(
 
Joined
Jul 14, 2018
Messages
30
Likes
8
Points
8
a neslo by jim to poslat, aby to pismo opravili ? Oni to tam tak nabizeji, jestli jsem to pochopil dobre
 
Joined
Sep 6, 2019
Messages
53
Likes
27
Points
18
Nedalo mi to a podarilo se mi rozlousknout cely novy format fontu pro MB4...

Jak uz jsem psal drive, tak pro Amazfity existovaly 2 varianty FW/RES/FT:
- Normal: s podporou EN a CN
- Latin: s podporou ostatnich jazyku RU, ES, ...

Pro MB4 je vse spolecne a font soubor se sklada ze 2 casti:
- fonty 24x24 pouzivane pro EN a CN (obsahuje kompletni cinske znaky, nikoliv vsak Latin znaky s diakritikou)
- fonty 16x20 pouzivane pro ostatni jazyky (obsahuje kompletni Latin znaky s diakritiikou - unicode 0100 az 017F)

Proto je take pri nastaveni CZ font notifikaci tak titerny... viz. par znaku na porovnani:

 
Joined
Sep 6, 2019
Messages
53
Likes
27
Points
18
Mel bych prosbu na @xpaulos2...

Bylo by mozne pripravit specialni verzi CZ resources, kde by byla cestina i na pozici anglictiny (stejne jako je prepsana polstina)?

Vim, ze je to zvlastni prani, ale asi jedine tak by se dalo umoznit pouziti vetsich fontu a pritom mit naramek v cestine.. pokusim se zaridit font s doplnenymi CZ znaky do non-latin casti.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Mel bych prosbu na @xpaulos2...

Bylo by mozne pripravit specialni verzi CZ resources, kde by byla cestina i na pozici anglictiny (stejne jako je prepsana polstina)?

Vim, ze je to zvlastni prani, ale asi jedine tak by se dalo umoznit pouziti vetsich fontu a pritom mit naramek v cestine.. pokusim se zaridit font s doplnenymi CZ znaky do non-latin casti.
ak bude font neni problem
 
Joined
Sep 6, 2019
Messages
53
Likes
27
Points
18
Font poresime... zatim sice umim font jen rozbalit, ale zabaleni by melo byt celkem jednoduche.

Prikladam skriptik na rozbaleni MB4 fontu (momentalne funguje jen unpack):
Code:
./mi4font.py unpack cinco_201908302157_1_font.bin
https://geekdoing.com/attachments/mi4font.zip

Jedna se o upraveny skript puvodne pro Amazfit Bip:
amazfitbip/tools
 

Attachments

Last edited:
Joined
Jul 11, 2018
Messages
71
Likes
10
Points
8
Zdravím doteraz to slo a z dna na deň mi uz neukazuje prichádzajúce hovory na náramku 😮🤔
 

Dwarf84

New member
Joined
Feb 11, 2019
Messages
1
Likes
0
Points
1
Mám čínskou verzi náramku a firmware pořád na verzi 1.0.6.16 = sypaný čaj. App oficiální Mi-fit. Je tohle stále aktuální verze firmware pro Čína verzi nebo mám problém jenom já?
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top