RES Czech Resources Official supported MB4

Resources Version
88

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
OK, to vypada dobre... :)

Doufam, ze nakonec pujde pouzit... a budou spravne fungovat i CZ RES na pozici EN nebo CN.
Ak máte nejaké hotové, by bolo najlepšie ich odskúšať až sa stým netrápte a potom zistíte že to je bloknute v FW
 
Joined
Sep 6, 2019
Messages
53
Likes
27
Points
18
Ak máte nejaké hotové, by bolo najlepšie ich odskúšať až sa stým netrápte a potom zistíte že to je bloknute v FW
Odzkouset by se to mohlo. To by bylo fajn. :)

Vecer muzu poslat font, ktery obsahuje vsechny chybejici znaky - jen vetsinou jeste nebudou mit diakritiku... ale pri vypisech by se nemelo stat, ze by nekde bylo "prazdne" misto z duvodu neexistujicicho znaku ve font souboru.

Sel by tedy pripravit CZ RES, ktery by mel CZ na pozici EN i CN?
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Odzkouset by se to mohlo. To by bylo fajn. :)

Vecer muzu poslat font, ktery obsahuje vsechny chybejici znaky - jen vetsinou jeste nebudou mit diakritiku... ale pri vypisech by se nemelo stat, ze by nekde bylo "prazdne" misto z duvodu neexistujicicho znaku ve font souboru.

Sel by tedy pripravit CZ RES, ktery by mel CZ na pozici EN i CN?
Tak na začiatok by stačilo ci sa v eng zobrazia notifikácie s tými fontami, večer môžem spraviť cz namiesto eng
 
Joined
Sep 6, 2019
Messages
53
Likes
27
Points
18
Tak na začiatok by stačilo ci sa v eng zobrazia notifikácie s tými fontami, večer môžem spraviť cz namiesto eng
OK, diky.
Notifikace budou fugovat, to se nebojim... spis je tam ta obava, ze EN jazyk pro menu nepouziva fonty ze "souboru". Takze bych mozna spis zkusil radeji nahradit cinstinu (ta nam asi taky vsem bude mene chybet).

For language number 2(English) you can not use any letters different from the english alphabet, otherwise there will be blank spaces instead of letters

For other languages the normal character table used, so there is no restrictions on the letters you use
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
OK, diky.
Notifikace budou fugovat, to se nebojim... spis je tam ta obava, ze EN jazyk pro menu nepouziva fonty ze "souboru". Takze bych mozna spis zkusil radeji nahradit cinstinu (ta nam asi taky vsem bude mene chybet).
No niekde som čítal ze Čínština používa v menu namiesto niektorých textov obrázky ale neskúšal som tak neviem co je pravdy natom
 
Joined
Sep 6, 2019
Messages
53
Likes
27
Points
18
je to dost piplačka teda :) ale da se to..

Přidána nová verze s dalšíma písmenkama (čtvrtina je hotová). bylo by super to vyzkoušet jestli je to ok
Tak jsem to zkusil pridat do fontu. A muzu potvrdit, ze v notifikacich se uz spravne zobrazuji vetsi znaky s diakritikou (pokud je nastaveny jazyk EN).

Pro srovnani: puvodni font (anglictina) / novy font (anglictina) / maly font (cestina)

 

Robo39

New member
Joined
Dec 28, 2018
Messages
12
Likes
2
Points
3
Zdravím,chtěl jsem instalovat CZ.-ROM a dopadlo tp blbě,je tam černá obrazovka a na nic to neraguje,dá se něco stim dělat?
 

Robo39

New member
Joined
Dec 28, 2018
Messages
12
Likes
2
Points
3
Tady z fora,Mi fit ,pak MB4CZ.res.bin,pak fw 1.0.7.0.6 (to jsem asi neměl instalovat) na Mi fit byla 1.0.6
 

docekalz

New member
Joined
Sep 22, 2019
Messages
16
Likes
5
Points
3
Tak jsme na tom stejně, akorát já to firmware instaloval hned když vyšlo 1.0.7.0.6 a taky už nenaběhl. Poslední bezpečný firmware je 1.0.7.0.4. Tak ti zbývá zkusit reklamaci.
 

docekalz

New member
Joined
Sep 22, 2019
Messages
16
Likes
5
Points
3
To se dalo čekat. Dej tam firmware 1.0.7.0.4. a budeš mít v náramku češtinu a v notifikacích diakritiku bez rizika bricknutí náramku, když máš ještě 3.
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top