RES Hebrew Resources v97

Resources Version
97

Elad

Active member
אוייישששש כןןן!!!! חחח.. אתה לא תאמין מה עשיתי.. אתמול הורדתי את המקורות ואת הפונט מהקישור לאתר מגה וממילא הורדתי ועדכנתי את הקבצים של השפה הערבית ולא עברית.... תקשיב, רק עכשיו הבנתי בעצם את הפעולה.. תקן אותי אם אני טועה- הקבצים במגה של "סיסקו" זה בעצם מקורות ופונט בערבית שהופצו עבור השפה הערבית ואתה חילצת אותם ותרגמת לעברית ואז כשמעדכנים את הקבצים בצמיד ממילא הצמיד קורא מימין לשמאל (לפי קבצי המקור שהוגדרו בערבית) אבל מציג בעברית בשל התרגום שלך, נכון??
אני חדש בכל עניין הפלאשינג לשיומי, פעם ראשונה שעשיתי את זה.. אז עכשיו ירד לי האסימון..

טוב, רציתי לעדכן שאכן אחרי שהורדתי את המקורות והפונט שלך מהעמוד הראשון של הפוסט והתקנתי אותם, אכן כל התפריטים בעברית מלאה.... גאוני!!!!
תודה ענקית....

ואגב, אני דובר ערבית, כולל קריאה וכתיבה... אם יש מילים או מספרים או כל דבר אחר שלא הצלחת לתרגם לעברית וצריך עזרה, דבר איתי, אתרגם בשמחה.... :cool:

תודה לך אלעד היקר
וואוו הכל עובד פיקס בעברית !!!
:)

Dave2020

New member
תגיד, כל התהליך הזה של הפלאשינג לעברית וכו' היה עובד לי גם אם היה לי צמיד בגרסה הסינית או שכל זה עובד רק על הגרסה הגלובלית של הצמיד?
כך אדע להבא אם אפשר לרכוש ביותר זול את הגרסה הסינית..

Liha

New member
למה לפעמים זה חוזר לאנגלית?
יש משהו לעשות בנידון?

Elad

Active member
תגיד, כל התהליך הזה של הפלאשינג לעברית וכו' היה עובד לי גם אם היה לי צמיד בגרסה הסינית או שכל זה עובד רק על הגרסה הגלובלית של הצמיד?
כך אדע להבא אם אפשר לרכוש ביותר זול את הגרסה הסינית..
לא חושב שיש הבדל. לי יש את הגירסה הסינית.

Elad

Active member
למה לפעמים זה חוזר לאנגלית?
יש משהו לעשות בנידון?
אם איזה אפליקציה את משתמשת? כנראה נשארת רק עם המי פיט הרגיל.

Liha

New member
עדיין משתנה לי לאנגלית גם בלי שהתרחקתי מהטלפון באסה

Elad

Active member
עדיין משתנה לי לאנגלית גם בלי שהתרחקתי מהטלפון באסה
מפה Modify Mi Fit את צריכה להתקין.
Notify & Fitness או שתישארי רק עם.
ואז תבחרי את השפה באחד מהאפליקציות.

itaior

New member
שלום לכולם, שלום לאלעד.
עברתי על האשכולות חמש פעמים...
התקנתי, העליתי הכל לפי ההוראות ועדיין, אני לא מצליח להפוך את התצוגה לעברית.

כרגע מה שהצלחתי הוא להגיע רק להודעות בעברית אבל אני לא מצליח לשנות את הכיתוב של האייקונים לעברית
אני לא מצליח להבין מה אני לא עושה כמו שצריך...

אשמח לעזרתכם האדיבה

Dave2020

New member
שלום לכולם, שלום לאלעד.
עברתי על האשכולות חמש פעמים...
התקנתי, העליתי הכל לפי ההוראות ועדיין, אני לא מצליח להפוך את התצוגה לעברית.

כרגע מה שהצלחתי הוא להגיע רק להודעות בעברית אבל אני לא מצליח לשנות את הכיתוב של האייקונים לעברית
אני לא מצליח להבין מה אני לא עושה כמו שצריך...

אשמח לעזרתכם האדיבה
שלום
אענה לך מניסיוני... כשנכנסתי לאשכול, הורדתי לא בכוונה את קבצי ה"מקורות" וה"פונט" מהקישור לאתר מגה... שם הקבצים אינם לשפה העברית אלא לשפה הערבית... אז שאלתי פה שאלה ואלעד ענה לי את האופציה הזו ואכן אחרי שהורדתי את הקבצים שאלעד העלה בפתיחת האשכול והתקנתי הכל עבד מצויין... אז שים לב להוריד את הקבצים שאלעד העלה בפתיחת האשכול ו... רשמתי בהודעות קודמות שלי באשכול את הפירוט המלא של ההתקנה והכל עובד פיקס... תעבור על ההודעות שלי לעיל... ובכל זאת אסביר לך את הצעדים ב-2 מילים:
1) להסיר את הMI FIT הרשמית אם יש לך אותה על הטלפון..
2) להוריד MI FIT מקוסמטת (מקוסמטת מלשון "ערוכה"), שבה יש עוד אופציות + ברירת המחדל שלא לא לעדכן קושחה או גרסה אוטומטית, שזה מה שצריך.. ראה קישור להורדה באשכול לעיל.. אבל שים לב שאתה מחובר אליה דרך חשבון MI ולא דרך גוגל וכדומה כי לגרסה המקוסמטת אפשר להתחבר רק עם חשבון MI..
3) להוריד את האפליקצייה NOTIFY AND FITNESS, להכנס להגדרות (SETTINGS), תחת "קושחה" (FIRMWARE) ללחוץ על עדכון (UPDATE), לבחור את קובץ הקושחה ולהתקין (הקובץ בשם FW 1.0.9.22)
4) בסיום, יש להתקין את קובץ ה"מקורות" באותה הדרך שבסעיף 3
5) בסיום, יש להתקין את קובץ ה"פונט" באותה הדרך שבסעיף 3
6) ואז לחזור לאפליקציית MI FIT המקוסמטת, ללכת ל"פרופיל", ללחוץ על הצמיד המחובר, מה שיביא אותך לתפריט האופציות.. ללחוץ שם על "SETTINGS" וב-באופציה "FORCE LANGUAGE" לשנות מ"DEFAULT" ל"ARABIC".. הצמיד יתנתק והבלוטוס בטלפון ייכבה.. יש להדליק מחדש את הבלוטוס ולחבר שהצמיד יתחבר בשנית..
7) זהו. הכל צריך להיות בעברית כולל כל האייקונים (ולמעט ימות השבוע שבמסך הראשי של הצמיד) שזה, לפי מה שאומרים פה החבר'ה, לא תורגם לעברית... אבל כל השאר בעברית מלאה כולל התראות...

רק שים לב להוריד את הקבצים הנכונים, כאמור..

מקווה שהצלחתי לעזור
בהצלחה

itaior

New member
שלום
אענה לך מניסיוני... כשנכנסתי לאשכול, הורדתי לא בכוונה את קבצי ה"מקורות" וה"פונט" מהקישור לאתר מגה... שם הקבצים אינם לשפה העברית אלא לשפה הערבית... אז שאלתי פה שאלה ואלעד ענה לי את האופציה הזו ואכן אחרי שהורדתי את הקבצים שאלעד העלה בפתיחת האשכול והתקנתי הכל עבד מצויין... אז שים לב להוריד את הקבצים שאלעד העלה בפתיחת האשכול ו... רשמתי בהודעות קודמות שלי באשכול את הפירוט המלא של ההתקנה והכל עובד פיקס... תעבור על ההודעות שלי לעיל... ובכל זאת אסביר לך את הצעדים ב-2 מילים:
1) להסיר את הMI FIT הרשמית אם יש לך אותה על הטלפון..
2) להוריד MI FIT מקוסמטת (מקוסמטת מלשון "ערוכה"), שבה יש עוד אופציות + ברירת המחדל שלא לא לעדכן קושחה או גרסה אוטומטית, שזה מה שצריך.. ראה קישור להורדה באשכול לעיל.. אבל שים לב שאתה מחובר אליה דרך חשבון MI ולא דרך גוגל וכדומה כי לגרסה המקוסמטת אפשר להתחבר רק עם חשבון MI..
3) להוריד את האפליקצייה NOTIFY AND FITNESS, להכנס להגדרות (SETTINGS), תחת "קושחה" (FIRMWARE) ללחוץ על עדכון (UPDATE), לבחור את קובץ הקושחה ולהתקין (הקובץ בשם FW 1.0.9.22)
4) בסיום, יש להתקין את קובץ ה"מקורות" באותה הדרך שבסעיף 3
5) בסיום, יש להתקין את קובץ ה"פונט" באותה הדרך שבסעיף 3
6) ואז לחזור לאפליקציית MI FIT המקוסמטת, ללכת ל"פרופיל", ללחוץ על הצמיד המחובר, מה שיביא אותך לתפריט האופציות.. ללחוץ שם על "SETTINGS" וב-באופציה "FORCE LANGUAGE" לשנות מ"DEFAULT" ל"ARABIC".. הצמיד יתנתק והבלוטוס בטלפון ייכבה.. יש להדליק מחדש את הבלוטוס ולחבר שהצמיד יתחבר בשנית..
7) זהו. הכל צריך להיות בעברית כולל כל האייקונים (ולמעט ימות השבוע שבמסך הראשי של הצמיד) שזה, לפי מה שאומרים פה החבר'ה, לא תורגם לעברית... אבל כל השאר בעברית מלאה כולל התראות...

רק שים לב להוריד את הקבצים הנכונים, כאמור..

מקווה שהצלחתי לעזור
בהצלחה
תודה שחזרת אלי...

כשהורדתי את הגרסאות הקודמות המקוסמטות התוכנות עשו לי שנמוך בקושחה לגרסה ישנה ולא 1.0.9.22 כפי שרשמת...מה ניתן לעשות בנוגע לזה?

Elad

Active member
תודה שחזרת אלי...

כשהורדתי את הגרסאות הקודמות המקוסמטות התוכנות עשו לי שנמוך בקושחה לגרסה ישנה ולא 1.0.9.22 כפי שרשמת...מה ניתן לעשות בנוגע לזה?
פשוט תעדכן בחזרה. אין בעיה.

Dave2020

New member
תודה שחזרת אלי...

כמו שאמר אלעד, תוריד את הקושחה העדכנית ביותר מהקישור של אלעד (1.0.9.22) ותעדכן אליה דרך אפליקציית FITNESS...
תעדכן שהסתדרת..

Jack32

New member
שמח שעזרתי.
פה נמצא הכל:
MB4 Resource pack/unpack | Xiaomi Mi Band 4 | GeekDoing
Mi Band 4 - How to modify Font file | Xiaomi Mi Band 4 | GeekDoing
את הקשוחה אי אפשר לערוך עקב הצפנה.
בנוסף אני בודק כיוון אחר. יש מצב שאפשר לשנות את התאריכים ב-WatchFace כמו שטוענים פה:
«NLO» by Nlohim - Xiaomi Mi Band 4 | AmazFit, Xiaomi, Honor, Huawei Watch faces catalog
אבל עדיין לא ניסיתי.
אפשר אחד בעברית בבקשה

7roni7

New member
היי תודה רבה על כל העזרה שלך אלעד אתה אלוף!!!

גם לי קופץ כל פעם חזרה לאנגלית ואז צריך לשנות שפה ולהחזיר לערבית

יש פתרון?

וגם לא הבנתי איך אפשר להשאיר רק את אחת התכונות כי כל העיצובים זה במי פייט וכל השפה זה בנוטפי

אז מה הפתרון?

Elad

Active member
היי תודה רבה על כל העזרה שלך אלעד אתה אלוף!!!

גם לי קופץ כל פעם חזרה לאנגלית ואז צריך לשנות שפה ולהחזיר לערבית

יש פתרון?

וגם לא הבנתי איך אפשר להשאיר רק את אחת התכונות כי כל העיצובים זה במי פייט וכל השפה זה בנוטפי

אז מה הפתרון?
אתה יכול להישאר או עם המי פיט או עם נוטיפי.
אם אתה נשאר עם המי פיט, אתה צריך להתקין מיפיט אחר מהרגיל ושמה לבחור את השפה והכל.
אם אתה נשאר עם הנוטיפי (שיש בה את אותם האפשרויות ויותר), פשוט תמחק את מי פיט.

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

• Black

Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Members
211,820
Latest member