RES Hebrew Resources v97

Resources Version
97

elia123

New member
העברית זה גרסא חדשה? כי אצלי התקנתי עברית אבל זה עובד רק בקושחה הרשמית יש אפשרות לשנות את האייקונים ועדיין ישאר עברית?

Elad

Active member
העברית זה גרסא חדשה? כי אצלי התקנתי עברית אבל זה עובד רק בקושחה הרשמית יש אפשרות לשנות את האייקונים ועדיין ישאר עברית?
יצא קשוחה חדשה אך עדיין לא עדכנתי אליה. בכדי לשנות את האייקונים (Resources)
אתה תצטרך לקחת את ה-Resources של ערכת הנושא שבחרת ולהוסיף את התרגום שלי.
(יש סיכוי שאפרסם כמה ערכות נושא עם התרגום שלי במידה ויהיה ביקוש למשהו ספציפי ואקבל אישור מהבעלים של אותה ערכת נושא.. ואם יהיה לי זמן.)

ronhe

New member
Hi,
First, thank you, this is working as expected (using an iPhone and 'AmazTools' app).
Second, is it possible to keep the English interface, while supporting Hebrew push notifications?

Thanks Elad for making Hebrew resource
I have made Android Q Resource with taking your resource
Hebrew with RTL support

You must have FW 1.0.7.60

Resources v83
Font v1

You need to update resources and font
(Resources set the menu in Hebew and Font set regular numbers instead Arabic numbers)

Set band to Arabic

I can't translate everything so you'll see a word or two in Arabic..
All the menus are in RTL (See pictures)

Install resources and font in Notify & Fitness
No need to enable RTL support!
After update, You can switch to Modified Mi Fit (Not tested but don't see a reason it will not work)

Downloads

Resources:

Font:

Photos

Credit
MagicalUnicorn for the Custom Font (I used her font so you'll get Emoticons & Accented letters)
Thanks Elad for making Hebrew resource
I have made Android Q Resource with taking your resource as base.
Hope you will like that :)
Link Android Q Hebrew Resource

acetrip

New member
זה מהגרסה שלך של השעון באנגלית וההודעות בעברית
מקווה לפתרון, כי יודע שהיה אפשרי בעבר את השעון כולל פני שעון עובד אנגלית, ורק הודעות בעברית
מניח שהבעיה בפני השעון שבערבית זה גם בגרסה שהשעון בעברית לכן הוספתי את התמונה שביקשת

Elad

Active member
זה מהגרסה שלך של השעון באנגלית וההודעות בעברית
מקווה לפתרון, כי יודע שהיה אפשרי בעבר את השעון כולל פני שעון עובד אנגלית, ורק הודעות בעברית
מניח שהבעיה בפני השעון שבערבית זה גם בגרסה שהשעון בעברית לכן הוספתי את התמונה שביקשת
כרגע הפיתרון היחיד לאפשר תמיכה מימין לשמאל היא דרך השפה הערבית (לפחות זה מה שאני מכיר).
לגבי התאריכים בערבית, כבר רשמתי שאני מקווה לשבת על זה בשבוע - שבועיים הקרובים.

כרגע הפיתרון היחיד לאפשר תמיכה מימין לשמאל היא דרך השפה הערבית (לפחות זה מה שאני מכיר).
לגבי התאריכים בערבית, כבר רשמתי שאני מקווה לשבת על זה בשבוע - שבועיים הקרובים.
היי, תוכל על הדרך להשתמש בגירסת Recourses החדשה שיצאה? פשוט שיהיה אפשר לעדכן

elia123

New member
עכשיו מתקין רק יש סיכוי שיהיה עברית בערכות נושא ? כי יש עברית רק בסטוק תודה אלווף

Elad

Active member
אפשר עברית לגרסא v88?
עודכן.
עכשיו מתקין רק יש סיכוי שיהיה עברית בערכות נושא ? כי יש עברית רק בסטוק תודה אלווף
אתה מתכוון שתוכל להתקין ערכות נושא (Resources)
שונות ושהשעון יהיה לך בעברית?
אם כן, זה אפשרי אבל דורש שינוי בערכת הנושא שתרצה.

elia123

New member
הבנתי עכשיו יש לי קטע מוזר עדכנתי את הקושחה ל v88 וזה נראה לי אייקון חדש נקרא mo home ואני לא מצליח ללחוץ עליו..ניסיתי הכל יש לך מושג??

Elad

Active member
הבנתי עכשיו יש לי קטע מוזר עדכנתי את הקושחה ל v88 וזה נראה לי אייקון חדש נקרא mo home ואני לא מצליח ללחוץ עליו..ניסיתי הכל יש לך מושג??
מצטער אבל לא הבנתי. על מה אתה מנסה ללחוץ שלא עובד? ואני לא רואה אצלי אייקון חדש.

wolf123

New member
תודה רבה על המדריך!
עובד מצויין עם עברית.
בתפריט הראשי מופיע כיתוב קטן בערבית, יש אפשרות להעלים אותו?

Dave2020

New member
שלום וברכה
ראשית, אלעד היקר, רציתי להודות לך מאוד על כל ההשקעה!!! קניתי את הצמיד החדש של שיומי כבר לפני מספר חודשים וכבר ויתרתי על הרעיון של עברית כי לא מצאתי ברשת שום פתרון אמיתי... ו.. הפתרון שלך כולל הקבצים להורדה וכו' לגמרי עובד!! אז באמת תודה רבה רבה!!
שנית, נתקלתי ב-2 תקלות, הייתי שמח לשמוע אם יש לך פתרון או אם עשיתי משהו לא בסדר.. אסביר את השלבים שעשיתי ותאמר לי מה עשיתי לא בסדר:
1) ראיתי שכולם מדברים על קושחה 1.0.7.60 אבל מהקישור של אתר מגה להורדת הקבצים, הורדתי את קושחה מספר 1.0.9.22 ובנוסף את קבצי המקורות והפונט שמתאימים לקושחה מספר 1.0.9.22.
2) מחקתי את אפליציית "מי פיט" הרשמית והתקנתי את המקוסמטת בגרסה 4.0.13. בנוסף התקנתי את אפליקציית "נוטיפיי אנד פיטנס" דרך חנות גוגל.
3) התחברתי לצמיד דרך אפליקציית "מי פיט" המקוסמטת. ואז חיברתי את הצמיד לאפליקציית "נוטיפיי אנד פיטנס".
4) נכנסתי באפליקציית "נוטיפיי אנד פיטנס" להגדרות - עדכון - בחירת קובץ ובחרתי את קובץ הקושחה העדכני הנ"ל. בסיום, בחרתי בקובץ המקורות והתקנתי ובסיום בחרתי בקובץ הפונט והתקנתי.
5) חזרתי לאפליקציית "מי פיט", נכנסתי להגדרות ובחרתי "לכפות את שפת הצמיד" לשפה הערבית.

בדקתי בצמיד (עשיתי טסט על ידי הודעות ווטסאפ) ואכן הן מופיעות בעברית מלאה מימין לשמאל שזה מדהיםםם!!!!

אבל נתקלתי ב-2 בעיות שאשמח אם תוכל לעזור לי בהן:
1) אמנם התראות, כגון הודעת ווטסאפ, אכן מופיעות בעברית.. אבל.. זה מראה את ההתראה/הודעה לחצי שנייה ואז ישר רושם באנגלית "בדוק את ההודעה בטלפון" במקום (כפי שזה במצב המקורי) להראות את ההודעה מספר שניות עד שהמסך נכבה מעצמו. למה זה קורה? משהו בהגדרות אולי?
2) כל האייקונים בתפריט הצמיד רשומים לי בערבית ולא בעברית (למשל, מזג אוויר, אימון וכו' וכו', כולל תת התפריטים..).. הכל בערבית... זה קשור לקושחה? אולי הגדרתי משהו לא נכון? אולי צריך להגדיר משהו נוסף ב"נוטיפיי אנד פיטנס"?

מצורפות תמונות של הגדרת השפה במי פיט + האייקונים כפי שמופיעים לי בצמיד..

בנוסף, שאלה אחרת סופר חשובה: אני לא סובל את האפליקצייה "נוטיפיי אנד פיטנס"... האם אני חייב להשאיר אותה כדי שההתקנות של הקושחה, המקורות והפונט הנ"ל ימשיכו לעבוד או ברגע שסיימתי ההתקנות אני יכול להשאר רק עם ה"מי פיט" טכנית?? הרי, ה"נוטיפיי" שימשה אותי רק להתקנת הנ"ל.. לא הגדרתי הגדרות נוספות בה.. ההגדרה לשפה הערבית וכו' עשיתי דרך ה"מי פיט".. לכן אני מתלבט בעניין. מה דעתך?

מתנצל על ההודעה הארוכה
אודה מאוד לעזרתך כשתוכל
תודה מראש :)

Last edited:

Elad

Active member
שלום וברכה
ראשית, אלעד היקר, רציתי להודות לך מאוד על כל ההשקעה!!! קניתי את הצמיד החדש של שיומי כבר לפני מספר חודשים וכבר ויתרתי על הרעיון של עברית כי לא מצאתי ברשת שום פתרון אמיתי... ו.. הפתרון שלך כולל הקבצים להורדה וכו' לגמרי עובד!! אז באמת תודה רבה רבה!!
שנית, נתקלתי ב-2 תקלות, הייתי שמח לשמוע אם יש לך פתרון או אם עשיתי משהו לא בסדר.. אסביר את השלבים שעשיתי ותאמר לי מה עשיתי לא בסדר:
1) ראיתי שכולם מדברים על קושחה 1.0.7.60 אבל מהקישור של אתר מגה להורדת הקבצים, הורדתי את קושחה מספר 1.0.9.22 ובנוסף את קבצי המקורות והפונט שמתאימים לקושחה מספר 1.0.9.22.
2) מחקתי את אפליציית "מי פיט" הרשמית והתקנתי את המקוסמטת בגרסה 4.0.13. בנוסף התקנתי את אפליקציית "נוטיפיי אנד פיטנס" דרך חנות גוגל.
3) התחברתי לצמיד דרך אפליקציית "מי פיט" המקוסמטת. ואז חיברתי את הצמיד לאפליקציית "נוטיפיי אנד פיטנס".
4) נכנסתי באפליקציית "נוטיפיי אנד פיטנס" להגדרות - עדכון - בחירת קובץ ובחרתי את קובץ הקושחה העדכני הנ"ל. בסיום, בחרתי בקובץ המקורות והתקנתי ובסיום בחרתי בקובץ הפונט והתקנתי.
5) חזרתי לאפליקציית "מי פיט", נכנסתי להגדרות ובחרתי "לכפות את שפת הצמיד" לשפה הערבית.

בדקתי בצמיד (עשיתי טסט על ידי הודעות ווטסאפ) ואכן הן מופיעות בעברית מלאה מימין לשמאל שזה מדהיםםם!!!!

אבל נתקלתי ב-2 בעיות שאשמח אם תוכל לעזור לי בהן:
1) אמנם התראות, כגון הודעת ווטסאפ, אכן מופיעות בעברית.. אבל.. זה מראה את ההתראה/הודעה לחצי שנייה ואז ישר רושם באנגלית "בדוק את ההודעה בטלפון" במקום (כפי שזה במצב המקורי) להראות את ההודעה מספר שניות עד שהמסך נכבה מעצמו. למה זה קורה? משהו בהגדרות אולי?
2) כל האייקונים בתפריט הצמיד רשומים לי בערבית ולא בעברית (למשל, מזג אוויר, אימון וכו' וכו', כולל תת התפריטים..).. הכל בערבית... זה קשור לקושחה? אולי הגדרתי משהו לא נכון? אולי צריך להגדיר משהו נוסף ב"נוטיפיי אנד פיטנס"?

מצורפות תמונות של הגדרת השפה במי פיט + האייקונים כפי שמופיעים לי בצמיד..

בנוסף, שאלה אחרת סופר חשובה: אני לא סובל את האפליקצייה "נוטיפיי אנד פיטנס"... האם אני חייב להשאיר אותה כדי שההתקנות של הקושחה, המקורות והפונט הנ"ל ימשיכו לעבוד או ברגע שסיימתי ההתקנות אני יכול להשאר רק עם ה"מי פיט" טכנית?? הרי, ה"נוטיפיי" שימשה אותי רק להתקנת הנ"ל.. לא הגדרתי הגדרות נוספות בה.. ההגדרה לשפה הערבית וכו' עשיתי דרך ה"מי פיט".. לכן אני מתלבט בעניין. מה דעתך?

מתנצל על ההודעה הארוכה
אודה מאוד לעזרתך כשתוכל
תודה מראש :)

View attachment 9100 View attachment 9101 View attachment 9102 View attachment 9103
לגבי השלבים, התקנת בסדר. רק מתחילת השבוע עדכני ל-1.0.9.22 ולכן אתה רואה תגובות עם גירסה ישנה.
אני חושב שאולי שני האפליקציות מתנגשות.. אתה יכול להסיר את "נוטיפיי" ולהישאר עם "מי פיט" אחרי התקנה וגם אולי תבדוק טוב את ההגדרות של ההודעות ב"מי פיט".
עכשיו לגבי התפריט, יש מצב שהתקנת את המקורות המקורי ולא את שלי?
תנסה להתקין שוב. אתה לא צריך את הרשמי אלא רק את שלי.
אשמח שתעדכן.

Dave2020

New member
לגבי השלבים, התקנת בסדר. רק מתחילת השבוע עדכני ל-1.0.9.22 ולכן אתה רואה תגובות עם גירסה ישנה.
אני חושב שאולי שני האפליקציות מתנגשות.. אתה יכול להסיר את "נוטיפיי" ולהישאר עם "מי פיט" אחרי התקנה וגם אולי תבדוק טוב את ההגדרות של ההודעות ב"מי פיט".
עכשיו לגבי התפריט, יש מצב שהתקנת את המקורות המקורי ולא את שלי?
תנסה להתקין שוב. אתה לא צריך את הרשמי אלא רק את שלי.
אשמח שתעדכן.
אוייישששש כןןן!!!! חחח.. אתה לא תאמין מה עשיתי.. אתמול הורדתי את המקורות ואת הפונט מהקישור לאתר מגה וממילא הורדתי ועדכנתי את הקבצים של השפה הערבית ולא עברית.... תקשיב, רק עכשיו הבנתי בעצם את הפעולה.. תקן אותי אם אני טועה- הקבצים במגה של "סיסקו" זה בעצם מקורות ופונט בערבית שהופצו עבור השפה הערבית ואתה חילצת אותם ותרגמת לעברית ואז כשמעדכנים את הקבצים בצמיד ממילא הצמיד קורא מימין לשמאל (לפי קבצי המקור שהוגדרו בערבית) אבל מציג בעברית בשל התרגום שלך, נכון??
אני חדש בכל עניין הפלאשינג לשיומי, פעם ראשונה שעשיתי את זה.. אז עכשיו ירד לי האסימון..

טוב, רציתי לעדכן שאכן אחרי שהורדתי את המקורות והפונט שלך מהעמוד הראשון של הפוסט והתקנתי אותם, אכן כל התפריטים בעברית מלאה.... גאוני!!!!
תודה ענקית....

ואגב, אני דובר ערבית, כולל קריאה וכתיבה... אם יש מילים או מספרים או כל דבר אחר שלא הצלחת לתרגם לעברית וצריך עזרה, דבר איתי, אתרגם בשמחה.... :cool:

תודה לך אלעד היקר

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

• Black

Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Members
211,820
Latest member