FW Mod Hungarian firmware 2.4.0.32 | 1.8.0.38

koostamas

New member
Joined
Mar 28, 2019
Messages
9
Likes
0
Points
1
#21
A firmware-t hex editorban megnyitva látom, hogy nem az angol fordítások lettek felülírva, akkor valahogyan vissza tudom állítani angolra a nyelvet? A telefonomat angolul használom, így a Mi Fit app is angol (tudom, az magyar nem is lehetne).
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
#22
nem igazán értelek. mármint oké, lehet preferálni az angolt, de ha minden más tekintetben megfelelő, akkor mi értelme, hogy a rendszer angol legyen?
 

koostamas

New member
Joined
Mar 28, 2019
Messages
9
Likes
0
Points
1
#23
Nem tudom. :D Minden mást angolul használok, jobban tetszene, ha ez is angol lenne. Csak már nagyon idegesített, hogy minden magyar nyelvű értesítés tele volt kérdőjelekkel.
 

koostamas

New member
Joined
Mar 28, 2019
Messages
9
Likes
0
Points
1
#24
Egyébként a modded verziót raktam fel, és a 16 értesítés működik is, de a főképernyő nem mutatja az akkumulátor töltöttségét.
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
#25
nincs százalékos jelölés a dátum alatt a főképernyőn?
 

koostamas

New member
Joined
Mar 28, 2019
Messages
9
Likes
0
Points
1
#28
De igen, amin kint vannak a lépések is, azon működik. Csak ki se próbáltam másikat, mert a preview-n nem látszódik. Köszönöm a segítséget és a munkádat!
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
#29
nagyon jó. ez normális. igazából annál megoldott csak, mert ott van is hely megjeleníteni.
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
#32
Changelog
2019. 05. 29.
  • Version 2.3.0.28/1.7.0.16 has been skipped, firmwares updated to 2.4.0.12/1.8.0.14
  • Mi Fit updated from 3.5.9 to 4.0.0
 
Last edited:
Joined
Dec 15, 2018
Messages
3
Likes
1
Points
13
#34
Sziasztok!
Feltelepítettem (Gadgetbridge-el) a módosított NFC-s verziójó firmware-t (Mili_chongqing_18014_HU_16N.fw) a Mi Band 3 NFC okoskarkötőmre, ezt követően pedig a Mili_resources_v49_HU.res fájlt is feltelepítettem. Majd ezután került sor az itt belinkelt ,,Mi Fit 4.0.0 - All languages .apk" letöltésére majd telepítésére is.

A karkötőn szépen működik minden, viszont nem csatlakozik az eszköz a Mi Fit alkalmazáshoz, csak folyamatosan annyit ír, hogy ,,Kapcsolódás" Természetesen, minden engedélyt megadtam az alkalmazásnak, amit kért, ezt követően többször is újraindítottam a Bluetooth-t is és a készüléket (ami egy Pocophone F1) is, viszont ez sem oldotta meg a problémát. Még a nem módosított verzióval is kipróbáltam (Mili_chongqing_18014_HU.fw), de azzal sem kapcsolódott sajnos. :( (Gadgetbridge-al csatlakozik, így tudtam a módosítatlan fw-t telepíteni.)

Nálam van csak ez a hiba, vagy másnál is? :unsure:
Előre is köszönöm a válaszokat.

Szép napot! :)

 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
910
Likes
763
Points
103
#35
Sziasztok!
Feltelepítettem (Gadgetbridge-el) a módosított NFC-s verziójó firmware-t (Mili_chongqing_18014_HU_16N.fw) a Mi Band 3 NFC okoskarkötőmre, ezt követően pedig a Mili_resources_v49_HU.res fájlt is feltelepítettem. Majd ezután került sor az itt belinkelt ,,Mi Fit 4.0.0 - All languages .apk" letöltésére majd telepítésére is.

A karkötőn szépen működik minden, viszont nem csatlakozik az eszköz a Mi Fit alkalmazáshoz, csak folyamatosan annyit ír, hogy ,,Kapcsolódás" Természetesen, minden engedélyt megadtam az alkalmazásnak, amit kért, ezt követően többször is újraindítottam a Bluetooth-t is és a készüléket (ami egy Pocophone F1) is, viszont ez sem oldotta meg a problémát. Még a nem módosított verzióval is kipróbáltam (Mili_chongqing_18014_HU.fw), de azzal sem kapcsolódott sajnos. :( (Gadgetbridge-al csatlakozik, így tudtam a módosítatlan fw-t telepíteni.)

Nálam van csak ez a hiba, vagy másnál is? :unsure:
Előre is köszönöm a válaszokat.

Szép napot! :)
Remove bluetooth parsing for bracelet in bluetooth phone setup and try pairing with Mi Fit. If it does not, select the factory reset directly on the bracelet.
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
#36
Sziasztok!
Feltelepítettem (Gadgetbridge-el) a módosított NFC-s verziójó firmware-t (Mili_chongqing_18014_HU_16N.fw) a Mi Band 3 NFC okoskarkötőmre, ezt követően pedig a Mili_resources_v49_HU.res fájlt is feltelepítettem. Majd ezután került sor az itt belinkelt ,,Mi Fit 4.0.0 - All languages .apk" letöltésére majd telepítésére is.

A karkötőn szépen működik minden, viszont nem csatlakozik az eszköz a Mi Fit alkalmazáshoz, csak folyamatosan annyit ír, hogy ,,Kapcsolódás" Természetesen, minden engedélyt megadtam az alkalmazásnak, amit kért, ezt követően többször is újraindítottam a Bluetooth-t is és a készüléket (ami egy Pocophone F1) is, viszont ez sem oldotta meg a problémát. Még a nem módosított verzióval is kipróbáltam (Mili_chongqing_18014_HU.fw), de azzal sem kapcsolódott sajnos. :( (Gadgetbridge-al csatlakozik, így tudtam a módosítatlan fw-t telepíteni.)

Nálam van csak ez a hiba, vagy másnál is? :unsure:
Előre is köszönöm a válaszokat.

Szép napot! :)
ha jól értettem frissítést követően nem törölted a Mi Fit-ből a párosítást. ha így van, akkor egyszerűen csak töröld és párosítsd vele újra. ha ez megvolt vagy eredménytelen, akkor az jön, amit a kolléga is mond felettem. nem a firmware okozza. tedd fel, amit véglegesnek szánsz és ha megvan töröld az Android bluetooth párosított eszközök listájáról a karkötőt és ezt követően párosítsd az alkalmazással. ha ez sem megy, akkor karkötő menüjén keresztül alapbeállítást csinálj.
 

birinyia

New member
Joined
May 16, 2019
Messages
7
Likes
0
Points
1
#37
Sziasztok!
Telepítettem a Mili_wuhan_24012_HU.fw firmwaret. Minden rendben működött, de telepítés óta a banden csak az időt és a stoppert látom.

--

I installed the 2.4.0.12 firmware with V49 resources.
After the install my band show only time and stopwatch.
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,531
Members
211,840
Latest member
PoP92
Top