FW Mod Hungarian firmware 2.4.0.32 | 1.8.0.38

Mateka511

New member
Joined
Aug 9, 2019
Messages
6
Likes
0
Points
1
#81
rendben. annyi már biztos, hogy erre wuhan firmware kell. amennyiben elakad a frissítés próbáld meg a bluetooth ki-bekapcsolását. ha ez sem segíte, telefon ki-bekapcs. általában ezek valamelyike után lefut megfelelően.
Fel tette most a wuhan24020at a resource hozzá 0b méretű. És csak az óra van sehová nem tudok lépni :(
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
#82
Fel tette most a wuhan24020at a resource hozzá 0b méretű. És csak az óra van sehová nem tudok lépni :(
a resources a resources könyvtárban van. nem lehet 0 bájt, legfeljebb ha sikertelen volt a letöltés.
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
#84
Oké magyar lett kivéve a napok. A resource-ból melyiket? Nem a moddolt fw-t tettem fel.
ha a napok nem magyarok, akkor valami még nem stimmel. mintha az eredeti Mi Fit lenne telepítve.
 

Mateka511

New member
Joined
Aug 9, 2019
Messages
6
Likes
0
Points
1
#85
ha a napok nem magyarok, akkor valami még nem stimmel. mintha az eredeti Mi Fit lenne telepítve.
Innen szedtem le a modified 4.0.6-ot re még a resourcet nem telepítettem mert nem tudom melyik kell a wihanhoz :(
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
#86
Innen szedtem le a modified 4.0.6-ot re még a resourcet nem telepítettem mert nem tudom melyik kell a wihanhoz :(
akkor ez a hiba. azt teszed fel, amelyiket szeretnéd. ha elolvastad a leírást láthatod a különbséget...
 

tomracz

New member
Joined
Jul 28, 2019
Messages
1
Likes
0
Points
1
#88
Hello, párom Band3-át próbálom magyarítani, kb egy éve már sikerült, aztán ráfrissített a MiFit-re...
Most sikerült feltennem a moddolt fw és res fájlokat, a nap magyarul jelenik meg, de a kezdőképernyőről nem tudok tovább görgetni (3x flasheltem újra, mind3x ugyanaz). Ami még bosszantóbb, hogy a moddolt MiFit alkalmazást nem tudom telepíteni, annyit ír ki, hogy alkalmazás telepítése sikertelen, javaslat? Kösz előre is Tamás
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
#89
Hello, párom Band3-át próbálom magyarítani, kb egy éve már sikerült, aztán ráfrissített a MiFit-re...
Most sikerült feltennem a moddolt fw és res fájlokat, a nap magyarul jelenik meg, de a kezdőképernyőről nem tudok tovább görgetni (3x flasheltem újra, mind3x ugyanaz). Ami még bosszantóbb, hogy a moddolt MiFit alkalmazást nem tudom telepíteni, annyit ír ki, hogy alkalmazás telepítése sikertelen, javaslat? Kösz előre is Tamás
A mod Mi Fit telepítése előtt el kell távolítania az eredeti Mi Fit készüléket. További képernyők megtekintéséhez be kell állítania a képernyőt a Mi Fit alkalmazásban.
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
#90
Hello, párom Band3-át próbálom magyarítani, kb egy éve már sikerült, aztán ráfrissített a MiFit-re...
Most sikerült feltennem a moddolt fw és res fájlokat, a nap magyarul jelenik meg, de a kezdőképernyőről nem tudok tovább görgetni (3x flasheltem újra, mind3x ugyanaz). Ami még bosszantóbb, hogy a moddolt MiFit alkalmazást nem tudom telepíteni, annyit ír ki, hogy alkalmazás telepítése sikertelen, javaslat? Kösz előre is Tamás
először el kell távolítani a gyári vagy régi Mi Fit alkalmazást és utána telepíteni a moddolt változatot. ezután tiltsd le a Mi Fit frissítését Play-ben, ha esetleg nem történt még meg.
 
Joined
Jun 17, 2019
Messages
2
Likes
0
Points
6
#92
A Google driveon lévő moddolt MiFit appnál nekem nem működik a tevékenységnél a térkép ( Google API) erre van valami megoldás ?
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
#94
Changelog
2019. 09. 09.
  • Mi Fit updated from 4.0.7 to 4.0.8
  • Some corrections have been made on the same versions and firmwares now fully (100%) translated
 

Notalab

New member
Joined
Sep 14, 2019
Messages
3
Likes
1
Points
3
#95
Szia! Már eljutottam a FW telepítésig, de az Es filekezelőben kiválasztva a FW file-t, csak az látszik, hogy "Kérlek várj a telepítési státusz megállapításáig..."
Most mit csináljak?
(egyszer már valahogy az előző telómon felraktam az akkori angol FW-t)
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
#97
Szia! Már eljutottam a FW telepítésig, de az Es filekezelőben kiválasztva a FW file-t, csak az látszik, hogy "Kérlek várj a telepítési státusz megállapításáig..."
Most mit csináljak?
(egyszer már valahogy az előző telómon felraktam az akkori angol FW-t)
ötletem sincs sajnos, hogy ezt miért írja ki, de Total Commander-t érdemes használni helyette a tallózáshoz és GadgetBridge-dzsel kell telepíteni. részletesebben le kellene írnod, hogy mit csináltál eddig.
 

Notalab

New member
Joined
Sep 14, 2019
Messages
3
Likes
1
Points
3
#98
ötletem sincs sajnos, hogy ezt miért írja ki, de Total Commander-t érdemes használni helyette a tallózáshoz és GadgetBridge-dzsel kell telepíteni. részletesebben le kellene írnod, hogy mit csináltál eddig.
Szia! A MIUI/Mobilarénás leírás alapján juttottam el a fw teleptíésig (lent bejöltem), és ott nem telepít a filekezelő, de kipróbálom akkor Total Commanderrel is.
"
MÁSODIK METÓDUS
Ha már a legújabb Mi Fit 3.4.6 van a telefonodon, akkor töltsd le a Mi Band 3 1.5.0.2 FW és RES fájlt a telefonodra és a GadgetBridge alkalmazással telepítsd fel ezzel a módszerrel:
- Töltsd le a telefonra az ES File Explorer-t
- Ha már volt Gadgebridge feltelepítve töröld le és telepítsd fel a fent eltöltött verziót
- Mi Fit-ben töröld a párosítást a Mi Band 3-mal
- Töröld le a Mi Fit alkalmazást
- BT beállításokban ha benne van, onnan is töröld
- Kapcsold át a telefont Repülőgép üzemmódba, mert bármilyen vezeték nélküli adatforgalom megzavarhatja az átvitelt
- Kapcsold be Bluetooth-t
- Nyisd meg a Gadgetbridge appot, bökj a jobb alsó kék körre
- Miután megtalálta a karkötőt, párosítsd vele
- Ha sikeres volt a csatlakozás, akkor lépj ki az alkalmazásból
- Nyisd meg az ES File Explorer-t, keresd meg a letöltött firmware fájlt (Mili_wuhan.fw) és bökj rá
xxxxxx- A felugró menüben felajánlja a Gadgetbridge FW/Alkalmazás telepítést, bökj rá xxxxxxxx
- Elindul az app és csatlakozik a karkötőhöz, alul bökj a Telepítés gombra
- Tedd ugyan ezt a RES fájllal
DE CSAK EZT A KÉT FÁJLT TELEPÍTSD A KARKÖTŐDRE!!! Ha kész vagy és szeretnéd, hogy tényleg minden magyar legyen, akkor töröld le a Play áruházas Mi Fit alkalmazást és telepítsd fel a magyar Mi Fit MOD alkalmazást. "
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
#99
Szia! A MIUI/Mobilarénás leírás alapján juttottam el a fw teleptíésig (lent bejöltem), és ott nem telepít a filekezelő, de kipróbálom akkor Total Commanderrel is.
"
MÁSODIK METÓDUS
Ha már a legújabb Mi Fit 3.4.6 van a telefonodon, akkor töltsd le a Mi Band 3 1.5.0.2 FW és RES fájlt a telefonodra és a GadgetBridge alkalmazással telepítsd fel ezzel a módszerrel:
- Töltsd le a telefonra az ES File Explorer-t
- Ha már volt Gadgebridge feltelepítve töröld le és telepítsd fel a fent eltöltött verziót
- Mi Fit-ben töröld a párosítást a Mi Band 3-mal
- Töröld le a Mi Fit alkalmazást
- BT beállításokban ha benne van, onnan is töröld
- Kapcsold át a telefont Repülőgép üzemmódba, mert bármilyen vezeték nélküli adatforgalom megzavarhatja az átvitelt
- Kapcsold be Bluetooth-t
- Nyisd meg a Gadgetbridge appot, bökj a jobb alsó kék körre
- Miután megtalálta a karkötőt, párosítsd vele
- Ha sikeres volt a csatlakozás, akkor lépj ki az alkalmazásból
- Nyisd meg az ES File Explorer-t, keresd meg a letöltött firmware fájlt (Mili_wuhan.fw) és bökj rá
xxxxxx- A felugró menüben felajánlja a Gadgetbridge FW/Alkalmazás telepítést, bökj rá xxxxxxxx
- Elindul az app és csatlakozik a karkötőhöz, alul bökj a Telepítés gombra
- Tedd ugyan ezt a RES fájllal
DE CSAK EZT A KÉT FÁJLT TELEPÍTSD A KARKÖTŐDRE!!! Ha kész vagy és szeretnéd, hogy tényleg minden magyar legyen, akkor töröld le a Play áruházas Mi Fit alkalmazást és telepítsd fel a magyar Mi Fit MOD alkalmazást. "
a MIUIHU leírás nem releváns annyira. ez talán egyértelműbb.
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,536
Members
211,857
Latest member
Mobin1
Top