FW Mod Hungarian Firmware

Joined
Aug 9, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
#27
Segítség! Valaki tudna segíteni, h a kinai nyelvű mi band 3-ból ha nem is magyar nyelvű, de legalább angol legyen? Előre is köszönöm
 
Joined
Jul 28, 2018
Messages
7
Likes
0
Points
6
#33
Szia Rajen
Én feltettem és nem találok benne hibát. Szerintem jó.
Még nem sikerült pótolni az elhalálozott Band 3-at? Életre kelteni sem lehet?
 
Joined
Jul 2, 2018
Messages
31
Likes
4
Points
13
#34
Azóta halott, még nincs másik. Viszont Mi Fit Google térkép senkinél sem megy, látom itt is ezzel küzdenek a modderek.
 
Joined
Jul 28, 2018
Messages
7
Likes
0
Points
6
#35
Azt látom én is. Nekem most a playos MiFit van fent, mivel a MiBandage küld magyar időjárást. Ma elfelejtettem elindítani a track rögzítést reggel, amikor a kutyát elvittem sétálni, pedig kipróbálhattam volna. Az asszony Bipjén, iPhonon megy. Eredeti FW, és appstoros MiFit.
 
Joined
Jul 28, 2018
Messages
7
Likes
0
Points
6
#36
Rajen!
Gyorsba kipróbáltam. Elindítottam egy sétát, kimentem az utcára, mentem 700 m-t, és szépen megjelenítette a Google térképen. Ezek szerint playos, nem moddolt MiFitben megy.
 
Joined
Jul 5, 2018
Messages
14
Likes
0
Points
6
#38
Feltettem a béta firmware-t és a magyarított Mi Fit-tel használom. Szépen magyarul írja az időjárást. Tartok a bétás Mi Fit-ektől, mert két Bip-et vágott nálam gallyra.
 
Joined
Jul 28, 2018
Messages
7
Likes
0
Points
6
#39
Tibi
Próbáld ki a MiBandage appot. Annak van külön saját magyar nyelvű időjárása. Be lehet állítani, hogy telefon magyar, Band angol. Gondolom a béta FW nincs magyarul. Én a playos MiFit-et használom, mivel az rögzíti a trackot, az időjárás meg a MiBandage miatt magyar
A másik fórumon kérdésedre nálam 1 üzenet 1x jön meg. De a MiBandage - ben állítható ez is.
 
Joined
Jul 5, 2018
Messages
14
Likes
0
Points
6
#40
Tibi
Próbáld ki a MiBandage appot. Annak van külön saját magyar nyelvű időjárása. Be lehet állítani, hogy telefon magyar, Band angol. Gondolom a béta FW nincs magyarul. Én a playos MiFit-et használom, mivel az rögzíti a trackot, az időjárás meg a MiBandage miatt magyar
A másik fórumon kérdésedre nálam 1 üzenet 1x jön meg. De a MiBandage - ben állítható ez is.
Az első hozzászólásban ott a magyar béta firmware. Nekem már az van fent és még él a karkötő. A Mi Bandage-on még gondolkodom. Jó lenne, ha minél kevesebb applikáció kellene egy feladat megoldására.
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top