RES Hungarian resources v97 MB4

Resources Version
97

Totom

New member
Joined
Aug 18, 2019
Messages
3
Likes
0
Points
1
#81
igen, de ehhez először tudnia kell te mit akarsz használni és az alapján fogja tudni frissíteni automatikusan a jövőben. de ez sem minden esetben történik meg majd, tehát nem kizárt, hogy a későbbiekben néha kézileg kell frissíteni, ami egyébként nem bonyolult.
Ok. Köszi.
 

samuapu

New member
Joined
Mar 16, 2019
Messages
11
Likes
5
Points
3
#82
Észrevettem egy apró hibát. A cél elérésénél csak azt írja ,, épéses cél elérve ". Tudnád javítani?
 
Joined
Jul 10, 2019
Messages
9
Likes
1
Points
3
#85
Hali!
A "javított" verziót fekraktam (amúgy köszönet érte) és ezt vettem észre.
Nem tudom hogy ez "normális"?🤔
 
Last edited:

petrot

New member
Joined
Aug 15, 2019
Messages
22
Likes
3
Points
3
#93
Igen én azzal csináltam.
Nálam minden verzióval azt csinálja, hogy látszólag befrissít, jön a zöld toaster, aztán 10-15 mp és hibajelentés..
MiFit fent van, ha törlöm, akkor sír, hogy hagyjam a MiFitet szinkronizálni.
 

Boonen

New member
Joined
Aug 15, 2019
Messages
9
Likes
0
Points
1
#94
Nálam minden verzióval azt csinálja, hogy látszólag befrissít, jön a zöld toaster, aztán 10-15 mp és hibajelentés..
MiFit fent van, ha törlöm, akkor sír, hogy hagyjam a MiFitet szinkronizálni.
Indítsd újra a telót meg az órát, batyamnal is ezt jatszotta előtte.
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
#97
vagy csak a Mi Fit maradjon a telefonon és elméletben szinkronizálással beállítja magyarra.
 
Last edited:

petrot

New member
Joined
Aug 15, 2019
Messages
22
Likes
3
Points
3
#98
Na most megint elkezdte az error dobálást (a javított verziót akartam felrakni, de volt megint restart is). Kezd kiakasztani ez a kütyü..
 
Joined
Jul 27, 2019
Messages
3
Likes
0
Points
6
#99
Szia ViBE!
  • Az "Emlékeztető" és "Időjárási figyelmeztetés" soroknál elvileg még nem jól jelennek meg az "Ő" karakterek.
  • Módosítottam az "Ô" és "Û" karakterek fontképeit, hogy számunkra rendesen, "Ő" és "Ű" karakterekként jelenjenek meg. Be tudnád tenni ezeket a fájlodba? A fájlok neveit meghagytam az eredetiként, így elvileg csak felülírással be kellene őket másolni. Ez talán jó megoldás lenne addig, amíg nem tudunk valódi új karaktereket behozni.
 
Last edited:

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
Szia ViBE!
  • Az "Emlékeztető" és "Időjárási figyelmeztetés" soroknál elvileg még nem jól jelennek meg az "Ő" karakterek.
  • Módosítottam az "Ô" és "Û" karakterek fontképeit, hogy számunkra rendesen, "Ő" és "Ű" karakterekként jelenjenek meg. Be tudnád tenni ezeket a fájlodba? A fájlok neveit meghagytam az eredetiként, így elvileg csak felülírással be kellene őket másolni. Ez talán jó megoldás lenne addig, amíg nem tudunk valódi új karaktereket behozni.
szándékosan. ez fejléc, a karakterkódolás határozza meg, nem a képi állományt használja. az állományt direkt nem cseréltem. eddig is megtehettem volna, de csak a szükségszerű szinten nyúlok bele. bizonyos szintig maximalista vagyok, de jelenleg ennek nem látom értelmét, mivel csak a menüt érinti.
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top