RES Hungarian resources v97 MB4

Resources Version
97

VotaryHuN

New member
Joined
Aug 15, 2019
Messages
4
Likes
1
Points
3
Üdv! Nekem a 60 as bin file nem volt jó... Valamiért mindíg azt irta ki lengyelül, hogy csatlskoztassam a mi Fit et.... 56os .res file csak az ékezetes ő hianyzik.
Amúgy köszönöm a munkád a fordításban!
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
Üdv! Nekem a 60 as bin file nem volt jó... Valamiért mindíg azt irta ki lengyelül, hogy csatlskoztassam a mi Fit et.... 56os .res file csak az ékezetes ő hianyzik.
Amúgy köszönöm a munkád a fordításban!
milyen firmware van a karkötőn? mintha a régebbi lenne rajta.
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
az esetek többségében új firmware megjelenésével új resources csomag is jár. ezek úgymond függhetnek egymástól, tehát sok esetben frissíteni kell, ha az új fordítást szeretnéd használni. ha valamiért ragaszkodsz a régihez, akkor az előző verziót megtalálod Google Drive-ban, de a Mi Fit viszont amint lehet megpróbálja feltenni az újabb verziót. tehát sok értelme nincs a régin leragadni.
 

xsipi78

New member
Joined
Aug 31, 2019
Messages
2
Likes
0
Points
1
Sziasztok. Letudná valaki írni a lépéseket vagy, hogy hol van leírva a telepítés menete hogy magyar legyen a mi band 4-em? iPhone-t használok és az amaztools fent van. Köszönöm.
 

xsipi78

New member
Joined
Aug 31, 2019
Messages
2
Likes
0
Points
1
Sziasztok. Letudná valaki írni a lépéseket vagy, hogy hol van leírva a telepítés menete hogy magyar legyen a mi band 4-em? iPhone-t használok és az amaztools fent van. Köszönöm.
Rájöttem. Sikerült. Köszönöm.
 

Boonen

New member
Joined
Aug 15, 2019
Messages
9
Likes
0
Points
1
Volt egy “erőforrások frissítése” és egy firmware frissítés is. Lehet 3 temaval a hatteret szerkeszteni a mi fitben.
Így ismét angol. A Mi Fit app is frissült.
 
Last edited:

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
Volt egy “erőforrások frissítése” és egy firmware frissítés is. Lehet 3 temaval a hatteret szerkeszteni a mi fitben.
Így ismét angol. A Mi Fit app is frissült.
természetesen tudok róla. nem kell mindenhol leírni. viszont a Mi Fit magától nem frissül (kivéve iOS). a fordítás frissítésére még várni kell.
 

Bazsi73

New member
Joined
Aug 23, 2019
Messages
7
Likes
1
Points
3
Sziasztok, a módosított mi fit nem találja a bandet, az miért lehet?
Közben rájöttem. Eddig google-os acc alatt volt, itt előbb le kell választani, csak utána tudja MI-s acchoz adni. Szóval minden frankón működik. Köszi a magyarítást. :)
 
Joined
Sep 14, 2019
Messages
2
Likes
0
Points
6
Sziasztok!
Nekem is kínai verziót sikerült vennem, sikerült is átállítanom magyar nyelvre követve a lépéseket. Viszont amikor a bluetooth hatáskörből kikerül az óra, és újra csatlakozik akkor visszaáll egyből kínaira. Ezzel mit tudnék kezdeni, hogy ne kelljen minden alkalommal újra belépnem a notify appba és ott beállítani ismét az angol/ lengyel nyelvet??

köszi!
 

VotaryHuN

New member
Joined
Aug 15, 2019
Messages
4
Likes
1
Points
3
Sziasztok!
Nekem is kínai verziót sikerült vennem, sikerült is átállítanom magyar nyelvre követve a lépéseket. Viszont amikor a bluetooth hatáskörből kikerül az óra, és újra csatlakozik akkor visszaáll egyből kínaira. Ezzel mit tudnék kezdeni, hogy ne kelljen minden alkalommal újra belépnem a notify appba és ott beállítani ismét az angol/ lengyel nyelvet??

köszi!
Ha Lengyelre állítod is vissza váltogat?
 

petrot

New member
Joined
Aug 15, 2019
Messages
22
Likes
3
Points
3
melyikkel alkalmazással szinkronizálod?


nem a „hivatalosság” befolyásolja ezt.

mindkettőtöknek mondom, hogy sajnos iOS esetén nincs tapasztalatom. nem tudom pillanatnyilag melyikkel kivitelezhető a frissítés úgy, hogy megtartsa a beállított nyelvet/fordítást. mi történik akkor, ha nincs AmazTools telepítve? akkor is visszaáll szinkronizálást követően?
Ez egy régi hozzászólásom, azóta nálam konszolidálódott a helyzet.

iOS-en nekem a következő működik:

- Csak MiFit van a telefonon
- Ha kijön itt a frissítés, feltetszem az AmazTools-t is
- Betallózom a frissítést, elindul az update
- Néha sír, hogy hagyjam futni a MiFit-et a háttérben, itt nem emlékszem pontosan, hogy fixen kilövöm, vagy fixen visszakapcsolom, de valamelyik működik :)
- Frissítés végén kiír egy sikerességet, majd pici töltés után egy 0x10-es hibát - na itt akadtam el régen mindig.
- DE! Ha van is hiba, az amaztools-ban LENGYEL-re állítva a nyelvet, magyarra vált a miband és nálam ezután fixen az is marad a MiFit szinkrononok után is.

Szóval nálam most minden jó, brutál aksiidő van: 20 napja töltöttem és 39%-on van, amiben volt egy firmware és resources frissítés és minden nap 10.000+ lépés (hétvégén + túrák is). Mindezt alvásfigyelővel csinálja, a pulzusfigyelést nem használom.
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top