RES Hungarian resources v78 for Mi Band 4

Resources Version
78

Bazsi73

New member
Sziasztok,

Szombaton hirtelen frissített a pánt 1.0.7.14-re. (Ezt vajon hogy?) Mi fit 4.0.8 mod volt fent, 1.0.5.56fw, mb4hu_v62. Tökéletes magyar volt, azóta nem akarja az igazat. Felraktam a 11-et, 1.0.6.24-et 65-el azóta mindig visszaáll kínaira, ha leszakad a telóról és vissza ha újra csatlakozik. Miért lehet ez?

ViBE

Active member
Sziasztok,

Szombaton hirtelen frissített a pánt 1.0.7.14-re. (Ezt vajon hogy?) Mi fit 4.0.8 mod volt fent, 1.0.5.56fw, mb4hu_v62. Tökéletes magyar volt, azóta nem akarja az igazat. Felraktam a 11-et, 1.0.6.24-et 65-el azóta mindig visszaáll kínaira, ha leszakad a telóról és vissza ha újra csatlakozik. Miért lehet ez?
esetleg nem használsz Mi Fit mellett bármi mást? mert akkor történik ilyen.

Krissz96

New member
Sziasztok,

Szia 1.0.6.24-el nekem is mindig vissza állt kínaira próbáld meg 1.0.7.10-zel ja és van mod 4.0.13-All in one abban van nyelv kényszerítés is.

Bazsi73

New member
Szia 1.0.6.24-el nekem is mindig vissza állt kínaira próbáld meg 1.0.7.10-zel ja és van mod 4.0.13-All in one abban van nyelv kényszerítés is.
Felraktam a 13-at, asszongya van frissítés, (7.44 v78 res) de nem csinálja. Mondjuk most magyar, de nem frissült a pánt. Előbb rakjam fel kézzel a firmware-t? Ezt a 7.10-et honnan töltsem le?

Krissz96

New member
Felraktam a 13-at, asszongya van frissítés, (7.44 v78 res) de nem csinálja. Mondjuk most magyar, de nem frissült a pánt. Előbb rakjam fel kézzel a firmware-t? Ezt a 7.10-et honnan töltsem le?
Itt a fórumok között van valami olyan hogy official firmware for mi band onnan tudod leszedni felteni kézzel kell. A frissítés alapértelmezetten le van tiltva, de ez nem is baj mert a v65 res kell hogy működjön a fordítás

ViBE

Active member
Itt a fórumok között van valami olyan hogy official firmware for mi band onnan tudod leszedni felteni kézzel kell. A frissítés alapértelmezetten le van tiltva, de ez nem is baj mert a v65 res kell hogy működjön a fordítás
nincs letiltva. csak nem engedélyezte a beállításokban. nem is kell frissítenie, mint említettem. ennek megvan az oka.

Bazsi73

New member
nincs letiltva. csak nem engedélyezte a beállításokban. nem is kell frissítenie, mint említettem. ennek megvan az oka.
Ok köszi, így egyelőre jó lesz, úgy tűnik. Maradt minden a bande-en, mifit 13-al, frissítés tiltva.

vpvpvp

New member
Sziasztok,
Próbáltam magyarítani egy szűz Mi Band 4-et. A módosított Mi Fit-ben hiába nyomok a Frissítés gombra, nem frissíti a karkötőt. A Notify-ban pedig érvénytelennek látja a fw file-okat.

Mit rontok el?
Köszi

ViBE

Active member
Sziasztok,
Próbáltam magyarítani egy szűz Mi Band 4-et. A módosított Mi Fit-ben hiába nyomok a Frissítés gombra, nem frissíti a karkötőt. A Notify-ban pedig érvénytelennek látja a fw file-okat.
View attachment 8542 View attachment 8543
Mit rontok el?
Köszi
Settings menüben engedélyezni kell az Online update funkciót. ellenkező esetben nem teszi fel a frissítést.

vpvpvp

New member
Settings menüben engedélyezni kell az Online update funkciót. ellenkező esetben nem teszi fel a frissítést.
Köszi. Így lefrissítette, de nem lett magyar.
A Notify pedig még mindig nem hajlandó betölteni a FW file-t! :(
Valami ötlet?
Update: leszedtem egy régebbi notify-t amivel sikerült feltennem a FW file-okat. Ezután lengyelre force-olva a Mi Fit-ben a nyelvet magyar lett.
Nagyon köszönöm a munkádat és a segítséget!

Last edited:

ViBE

Active member
Köszi. Így lefrissítette, de nem lett magyar.
A Notify pedig még mindig nem hajlandó betölteni a FW file-t! :(
Valami ötlet?
Update: leszedtem egy régebbi notify-t amivel sikerült feltennem a FW file-okat. Ezután lengyelre force-olva a Mi Fit-ben a nyelvet magyar lett.
Nagyon köszönöm a munkádat és a segítséget!
nincs mit. sajnos a jelenlegi változat nem ismeri fel mindig minden esetben megfelelően a karkötőt és az újabb firmware-t. olykor teljesen eltérő adatokat olvas ki és változó, hogy mikor véli hibásnak a frissítéseket, mikor nem. a fejlesztővel felvettem emiatt korábban a kapcsolatot, csak sajnos eddig nincs fejlemény.

az Online update funkciót ne felejtsd el kikapcsolni ezután, mert észlelheti a szerver, hogy eltérő a karkötőn a rendszer és ilyenkor ráfrissít és visszaállhat az eredeti nyelvre. ennek a kapcsolónak a szerepe az, hogy meggátolja a hivatalos frissítések automatikus telepítését. és mivel majdnem minden frissítéshez újra kell generálni a fordítást, így ilyenkor arra várni kell. tehát ezt csak akkor érdemes bekapcsolni, ha valaki a firmware-t szándékosan a legfrissebb hivatalos kiadásra akarja frissíteni.

Trusted Store

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

• Black

Votes: 1,355 54.8%
  • Deep Blue

Votes: 719 29.1%
  • Redish Orange

Votes: 397 16.1%

Forum statistics

Threads
1,088
Members
143,509
Latest member