RES Hungarian resources v97 MB4

Resources Version
97
Joined
Dec 15, 2018
Messages
6
Likes
1
Points
3
Köszönöm szépen a munkát a firmware-el, feltettem azt nem tudom ezt mondta már valaki, de az alap dolgok még lengyel nyelven vannak, persze ez lehet nem a firm hibája mert ez soha nem lesz magyar
Ha fullra fel van töltve, de a frissítés és minden egyéb alap dolog az lengyel, ez gondolom akkor feature nem bug.
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
Köszönöm szépen a munkát a firmware-el, feltettem azt nem tudom ezt mondta már valaki, de az alap dolgok még lengyel nyelven vannak, persze ez lehet nem a firm hibája mert ez soha nem lesz magyar View attachment 8730
Ha fullra fel van töltve, de a frissítés és minden egyéb alap dolog az lengyel, ez gondolom akkor feature nem bug.
közismert, igen. de nem is feature, nem is bug, hanem limitáció, amit nem tudunk jelenleg megkerülni. leírásban is szerepel:

„Updating/charging messages are appears incorrectly/in different language due some hard coded limitations”
 

gubadika

New member
Joined
Jan 16, 2020
Messages
2
Likes
1
Points
1
Üdv, nem tudok csatlakozni egy profilhoz, miután telepítettem a felajánlott Mi fittet. ezek után a Play áruhazas verzión nincs felület az alkalmazásban, hogy a nyelvét lenygyelre váltsam. Jelenleg viszont szerencsére legalább nem kínai hanem angol.Mit tehetek.
 
Last edited:

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
Üdv, nem tudok csatlakozni egy profilhoz, miután telepítettem a felajánlott Mi fittet. ezek után a Play áruhazas verzión nincs felület az alkalmazásban, hogy a nyelvét lenygyelre váltsam. Jelenleg viszont szerencsére legalább nem kínai hanem angol.Mit tehetek.
kérlek, ismételten olvasd el figyelmesen a leírást.
 

gubadika

New member
Joined
Jan 16, 2020
Messages
2
Likes
1
Points
1
[QUOTE = "ViBE, hozzászólás: 29840, tag: 1491"] kérlek, ismételten olvasd el figyelmesen a leírást. [/ QUOTE]
Köszönöm szépen.... Átolvastam újra és sikerült... Köszönöm a munkádat,
 

petrot

New member
Joined
Aug 15, 2019
Messages
22
Likes
3
Points
3
Az utóbbi 1-2 firmware verzió óta brutál gyorsan merül a miband (25-30 nap helyett 1 hét alatt lemerül). Másnál is van hasonló probléma?
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
Az utóbbi 1-2 firmware verzió óta brutál gyorsan merül a miband (25-30 nap helyett 1 hét alatt lemerül). Másnál is van hasonló probléma?
PH-n írják páran ugyan, de én általában újraindítom a karkötőt frissítés után. tehát miután firmware vagy resources csere van, mert ahogy elnézem ezután ún. soft reboot történik csak és eddig én így nem tapasztalok rohamos merülést. menüjéből újraindítom mindig ilyen művelet esetén. itthon két példány is van, egyik sem merül eddiginél jobban.
 

petrot

New member
Joined
Aug 15, 2019
Messages
22
Likes
3
Points
3
PH-n írják páran ugyan, de én általában újraindítom a karkötőt frissítés után. tehát miután firmware vagy resources csere van, mert ahogy elnézem ezután ún. soft reboot történik csak és eddig én így nem tapasztalok rohamos merülést. menüjéből újraindítom mindig ilyen művelet esetén. itthon két példány is van, egyik sem merül eddiginél jobban.
Köszi, erre jutottam én is a külföldi fórumok alapján. Ment egy hard reset, aztán meglátjuk.
 

goblinka

New member
Joined
Mar 25, 2020
Messages
7
Likes
1
Points
3
Sok telefont rootoltam már, raktam fel főzött ROM-okat, de ezzel nem boldogulok. Hiába csinálom lépésről lépésre.
Xiaomi Mi9 telefonom van MIUI10 van rajta root nélkül.
Volt rajta alapból Mi Fit, ami le is frissítette a karkötőt 1.0.9.34-re.
Utána próbáltam a leírás szerint. Fájlok letöltve. Mi Fit törölve, play-ben a frissítés kikapcsolva. Notify felrak, próbálom onnan MB4HU_v89.res-t sikertelent ír ki. És ráadásul magába a Mi Fit alkalmazásba (moddolt) sem tudok belépni, mert csak pörög a karika.
Utána megpróbáltam, hogy letöltöm azt a firmware-t ami a leírásodban van felrakni (ugye ez is 1.0.9.34 szintén). Ezt fel is rakja, újra is indul a karkötő utána. Viszont még mindig ott állok, hogy res fájlt nem tudom felrakni és a Mi Fitbe sem tudok bejelentkezni, de még új regisztrációt csinálni sem.
Rengeteget olvastam, próbáltam Factory resetet nyomni, úgy csinálni, de semmi.
Tudnál valami tanácsot adni?
Köszönöm
 

samuapu

New member
Joined
Mar 16, 2019
Messages
11
Likes
5
Points
3
Sok telefont rootoltam már, raktam fel főzött ROM-okat, de ezzel nem boldogulok. Hiába csinálom lépésről lépésre.
Xiaomi Mi9 telefonom van MIUI10 van rajta root nélkül.
Volt rajta alapból Mi Fit, ami le is frissítette a karkötőt 1.0.9.34-re.
Utána próbáltam a leírás szerint. Fájlok letöltve. Mi Fit törölve, play-ben a frissítés kikapcsolva. Notify felrak, próbálom onnan MB4HU_v89.res-t sikertelent ír ki. És ráadásul magába a Mi Fit alkalmazásba (moddolt) sem tudok belépni, mert csak pörög a karika.
Utána megpróbáltam, hogy letöltöm azt a firmware-t ami a leírásodban van felrakni (ugye ez is 1.0.9.34 szintén). Ezt fel is rakja, újra is indul a karkötő utána. Viszont még mindig ott állok, hogy res fájlt nem tudom felrakni és a Mi Fitbe sem tudok bejelentkezni, de még új regisztrációt csinálni sem.
Rengeteget olvastam, próbáltam Factory resetet nyomni, úgy csinálni, de semmi.
Tudnál valami tanácsot adni?
Köszönöm
Szia. Ugye nem google fiókkal próbálsz bejelentkezni a moddolt Mi Fit-be ?!
 

goblinka

New member
Joined
Mar 25, 2020
Messages
7
Likes
1
Points
3
Szia. Ugye nem google fiókkal próbálsz bejelentkezni a moddolt Mi Fit-be ?!
Szia! De igen, próbáltam úgy is, és próbáltam új felhasználót is regisztrálni.
Jelenleg odáig jutottam, hogy létrehoztam egy tök új e-mail címet (Gmail) és azzal a címmel tudtam regisztrálni és be is tudtam lépni.
Viszont res fájlt a Notify appban még mindig nem tudom felrakni, még mindig sikertelennek írja.
 

samuapu

New member
Joined
Mar 16, 2019
Messages
11
Likes
5
Points
3
Szia! De igen, próbáltam úgy is, és próbáltam új felhasználót is regisztrálni.
Jelenleg odáig jutottam, hogy létrehoztam egy tök új e-mail címet (Gmail) és azzal a címmel tudtam regisztrálni és be is tudtam lépni.
Viszont res fájlt a Notify appban még mindig nem tudom felrakni, még mindig sikertelennek írja.
Bármit fel tudsz tenni a Mi Bandage appal is!
Módosított Mi Fit- hez legjobb egy Mi email fiók!
 
Last edited:

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top