RES Hungarian resources v97 MB4

Resources Version
97

petrot

New member
Joined
Aug 15, 2019
Messages
22
Likes
3
Points
3
#21
melyikkel alkalmazással szinkronizálod?


nem a „hivatalosság” befolyásolja ezt.

mindkettőtöknek mondom, hogy sajnos iOS esetén nincs tapasztalatom. nem tudom pillanatnyilag melyikkel kivitelezhető a frissítés úgy, hogy megtartsa a beállított nyelvet/fordítást. mi történik akkor, ha nincs AmazTools telepítve? akkor is visszaáll szinkronizálást követően?

Nálam telepítés után ugyanúgy 55-ös verziót ír és nem is listáz magyar nyelvet az AmazTools.
 

Zurbanyi

New member
Joined
Aug 11, 2019
Messages
14
Likes
0
Points
1
#22
A magyar fordítást csak amazontools-on keresztül tudom betallózni, és frissíteni. Addig jó is viszont utánna a mifiten ha szinkronizál akkor átváltja a nyelvet
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
#23
a kérdés leginkább arra vonatkozik, hogy mi van, HA le van tiltva vagy törölve van az AmazTools. vagy mindkettőtöknek elsődleges alkalmazás? tehát nem csak Mi Fit-tel használjátok alapesetben a karkötőt?
 

Zurbanyi

New member
Joined
Aug 11, 2019
Messages
14
Likes
0
Points
1
#24
Pl az ékezetes megoldást már kipróbáltam uyganugy az amazontools segítségével. Annyi volt a trükk hogy lengyelre át kellett váltani. És tudtam szinkronizálni mifittel. De ez csak az ékezetet oldotta meg
 

Zurbanyi

New member
Joined
Aug 11, 2019
Messages
14
Likes
0
Points
1
#25
a kérdés leginkább arra vonatkozik, hogy mi van, HA le van tiltva vagy törölve van az AmazTools. vagy mindkettőtöknek elsődleges alkalmazás? tehát nem csak Mi Fit-tel használjátok alapesetben a karkötőt?
De csak a mifittel nem tudom magyarosítani
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
#26
De csak a mifittel nem tudom magyarosítani
ez világos, de a telepítést követően el kellene távolítani az AmazTools-t. nem kell vele beállítani a nyelvet alapesetben. erre próbálok kilyukadni.
 

petrot

New member
Joined
Aug 15, 2019
Messages
22
Likes
3
Points
3
#27
Nálam az AmazTools először kiírja, hogy sikeres telepítés, aztán hibaüzenet és marad 55-ös firmware
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
#28
Nálam az AmazTools először kiírja, hogy sikeres telepítés, aztán hibaüzenet és marad 55-ös firmware
55-ös firmware? nem resources? nem mindegy, mert ha a resources v55, akkor neked régebbi firmware van telepítve, amire nem fog felmenni az újabb v56 resources.
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
#30
55 a firmware. 56-ost honnan tudok letölteni?
félreérted. tehát a firmware a lényeg jelen esetben. annak 1.0.5.55-nek kell lennie. ha neked ez van, akkor csak fel kell telepíteni a fordítást. ha ezután nem vált magyarra a karkötő legfeljebb még azt érdemes megtenni, hogy lengyelre állítod be a nyelvet valamilyen alkalmazásra, ami erre képes. arra épül a magyar. alapesetben viszont erre sem lenne szükség.
 

petrot

New member
Joined
Aug 15, 2019
Messages
22
Likes
3
Points
3
#31
1.0.5.55 a firmware, a fenti 56-os resource fájlt telepítem AmazTools "saját fájl telepítése" funkcióval. Telepít, az amaztools kiírja zöld toasterben, hogy ok. A MiBand továbbra is "Updating" státuszban van. Aztán az AmazTools piros toasterben kiírja, hogy "Általános hiba (0x10). Kérlek lépj kapcsolatba a fejlesztőkkel". A miBand itt még gondolkodik egy sort (Update...) és kb 1 perc múlva működik a régi nyelven.
 

Zurbanyi

New member
Joined
Aug 11, 2019
Messages
14
Likes
0
Points
1
#33
Működik valószínű hogy az amozontools programot kellett letörölni. mifittel is szinkronizál :) köszönöm
 

Zurbanyi

New member
Joined
Aug 11, 2019
Messages
14
Likes
0
Points
1
#36
Elvileg a telepités után töröld az amazontool programot , addig meg se nyisd a mifitet, ha ios-ről beszélünk
 

petrot

New member
Joined
Aug 15, 2019
Messages
22
Likes
3
Points
3
#39
Az mitől függ egyébként, hogy a hivatalos res fájlba bekerüljön a magyar? Nekem az új firmware-re se megy fel a magyarítás, pedig már letöröltem meg páratlanítottam mindent...
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top