FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

Brbla

New member
Joined
May 2, 2019
Messages
13
Likes
4
Points
3
Modifikovaný Mi Fit 3.6.0 vydán. Zatím vše funkční.
Pro Brbla: tímto sw bych začal. Samozřejmě bych to všechno dělal na Androidu.
Díky za tip, zkusil jsem to ze dvou telefonů s androidem a ani v jednom jsem se nedostal přes přihlášení k účtu.
 
Joined
Sep 7, 2018
Messages
28
Likes
8
Points
8
Sorry,ale nemluvim reci tveho kmene ... nejspis,ale MiFit 4 obsahuje novej fw kterej,tim co mas nejde pocestit.
Musis vcil vydrzet na kluky co provadej upravy fw a pak zas bude svet v poradku
 

Brbla

New member
Joined
May 2, 2019
Messages
13
Likes
4
Points
3
Včera se mi aktualizoval Mi Fit pro iOS na verzi 4.0.0 a natáhlo to do náramku FW 2.3.0.28. Pokud po tom netoužíte, neaktualizujte aplikaci (nevím, zda to udělá i ta původní, nová rozhodně ano).

Náramek mi připadá stejný (žádné nové funkce/menu jsem tam nenašel), stále neumí česky, aplikaci poněkud překopali – asi si zvyknu, v předchozí už jsem se vyznal.
 
Joined
Aug 6, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Prosím o češtinu na V2.3.0.28. děkuji

PS: zatím jsem za celý rok, co mám náramek neměla problém ani s jednou vaší cestinou, vždy vše super, jen nějaké položky v překladu nejsou 100%. Děkuji moc za vaší práci.
 
Joined
Jul 14, 2018
Messages
16
Likes
4
Points
8
Mi Fit 4.0 jak z Google Play, tak i místně modifikovaný, obsahuje nový firmware. Proto se to přehraje na by default. Nový Mi-Fit 4 vyzkoušen a po 10 minutách odinstalován. To je tak odfláknutá beta, že horší nebylo. 3.5.9 je i přes nefunkční notifikace SMS (kdo dnes používá SMS...), nejlepší.
 

Pepsa

New member
Joined
Mar 15, 2019
Messages
15
Likes
0
Points
1
Také se mi aktualizovalo vše. Prvně v iOS na verzi 4.0 Mi Fit poté i celý náramek na verzi 2.3.0.28 po dokončení aktualizace je anglická verze zase v náramku. Počkat na novou verzi jak bude čeština? nebo tam hodit zpět jen verzi 2.3.0.6 vč. češtiny ? díkyy
 
Joined
Jul 14, 2018
Messages
16
Likes
4
Points
8
Také se mi aktualizovalo vše. Prvně v iOS na verzi 4.0 Mi Fit poté i celý náramek na verzi 2.3.0.28 po dokončení aktualizace je anglická verze zase v náramku. Počkat na novou verzi jak bude čeština? nebo tam hodit zpět jen verzi 2.3.0.6 vč. češtiny ? díkyy
Já to tam narouboval všechno zpět. Může se stát, že čeština nebude ani za měsíc, dva.. ono to vlastně nic nepřináší - a také možná, že to ani nemá smysl. Bude nová 4ka, která snad posune tento gadget dál, nebo ho úplně zabije. Pro mě je Band 3 jen evoluce velmi povedené dvojky. Konkurence v podstatě už vše dohnala. No uvidíme.
 

Brbla

New member
Joined
May 2, 2019
Messages
13
Likes
4
Points
3
Také se mi aktualizovalo vše. Prvně v iOS na verzi 4.0 Mi Fit poté i celý náramek na verzi 2.3.0.28 po dokončení aktualizace je anglická verze zase v náramku. Počkat na novou verzi jak bude čeština? nebo tam hodit zpět jen verzi 2.3.0.6 vč. češtiny ? díkyy
Velmi by mi pomohl návod, jak tam dostat verzi FW 2.3.0.6, obzvlášť, pokud jej budete používat s iOS. U mne tyto pokusy ztroskotaly jak na iOS, tak na Androidu. Pokud se to někomu podaří, dělám něco špatně a rád se poučím, co to je.
 

wonderka

New member
Joined
Nov 14, 2018
Messages
5
Likes
1
Points
3
ahoj,
mohla by nejaka dobra duse udelat falesny firmware aby se 2.3.0.6 tvarila jako .28 ?
Bohuzel jsem si omylem odklikl update aplikace, mam iOS.
Diky moc
 

Pepsa

New member
Joined
Mar 15, 2019
Messages
15
Likes
0
Points
1
Já mám také aktualizovaný náramek ale to při zapnutí aplikace v iOS se rozeběhlo samo na .28 ale jinak jsem nahrával FW 2.3.0.6 jen teda jsem nenahral i RES pouze FW proto možná dny v týdnu byly divně napsané. Máte někdo dobrý FW i stou třeba viditelnou baterkou na hlavní obrazovce jak je tady na několika stránkách vzad vyfoceno... díky
 

Pepsa

New member
Joined
Mar 15, 2019
Messages
15
Likes
0
Points
1
Velmi by mi pomohl návod, jak tam dostat verzi FW 2.3.0.6, obzvlášť, pokud jej budete používat s iOS. U mne tyto pokusy ztroskotaly jak na iOS, tak na Androidu. Pokud se to někomu podaří, dělám něco špatně a rád se poučím, co to je.
No já to udělal tak že jsem si app stáhnul do androidu a to jak aplikaci Gadgetbridge i MiFit a poté po připojení na APP miFit zadal viditelnost náramku abych mohl FW přehrát jen teda jsem tam nedal RES a nahrála se čeština poté jsem jinak nic nehrával. Ale asi jsem to udělal špatně otázkou je na co je ten RES jedná se o český překlad či co? když FW je vč. češtiny.... ??
 

navras

New member
Joined
Aug 4, 2018
Messages
19
Likes
3
Points
3
Také opět rozsypaná rýže u IOS🙈. Akorát jsem zaregistroval i novou instalaci zdrojů. Díky guru za práci 👍
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
No já to udělal tak že jsem si app stáhnul do androidu a to jak aplikaci Gadgetbridge i MiFit a poté po připojení na APP miFit zadal viditelnost náramku abych mohl FW přehrát jen teda jsem tam nedal RES a nahrála se čeština poté jsem jinak nic nehrával. Ale asi jsem to udělal špatně otázkou je na co je ten RES jedná se o český překlad či co? když FW je vč. češtiny.... ??
Resources obsahuje bitmapové grafické podklady (obrázky, číslice a i některé texty, ale vše ve formě bitmap).
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Byla vydána nová APK Mi Fit 4.0.0, která obsahuje nový FW pro MB3 i pro MB3 s NFC. Označení nového FW pro MB3 bez NFC je 2.3.0.28 + nové RES ver 47. Pro MB3 s NFC je nový FW ver 1.7.0.16 + RES ver 47.

1) Aplikace Mi Fit 4.0.0 obsahuje nový design, ale je špatně přeložena do CZ. Objevují se tam AJ stringy…, špatně se zobrazuje i font (mezery mezi písmeny), také některá písmena s diakritikou jsou špatně zobrazena. Za mne nepoužitelné… a vrátil jsem se k předposlední modifikované verzi Mi Fit 3.6.0 :geek:

2) Nový FW pro MB3 ver. 2.3.0.28 Vám bude fungovat s Mi Fit 4.0.0 i s verzí Mi Fit 3.6.0 (dva dny jsem testoval, neobjevil jsem žádný problém). Nový FW 2.3.0.28 je nutno použít s novými RES ver 47!

V úvodním příspěvku najdete všechny potřebné věci ke stažení… Nové verze FW pro nás opět připravil @xpaulos2 (verzi pro MB3 bez NFC jsem testoval osobně, verzi s NFC pro nás otestoval @dertas ). Pánové, patří Vám velké poděkování za přípravu CZ verze! (y)(y)(y)
Aplikaci Mi Fit 4.0.0 modifikoval @MagicalUnicorn , také jemu patří velký dík (THX). (y)(y)(y)


BTW - bylo by fajn, vidět ve finále MS v ledním hokeji 2019 družstva CZ x SK ;):)
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top