FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
910
Likes
763
Points
103
Určitě není problém, myslím že mi to dorazí cca ve stejnou dobu jak loni trojka před odjezdem na dovolenku, konec června, start července, uvidime...
Tak doufám, že si ho bereš sebou. Dovolená je ideální na testování fitness náramku. ;)
 

dantte

New member
Joined
Aug 30, 2018
Messages
6
Likes
2
Points
3
Nejde se mi přihlásit do mi fit. Píše: nelze se přihlásit. Zkoušel jsem to na několika telefonech a na několika verzích aplikace, jak upravené tak i té oficiální. Nemáte někdo nápad čím to může být? Díky.
Zdravím, nainstaloval jsem novou verzi MiFit 4.0.2 odtud z fóra a hlásí: nelze přihlásit. Zkoušel jsem to i na origo app a stejný výsledek.
Funguje vám přihlášení? díky za info:)
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
910
Likes
763
Points
103
No tak mě nejde odpárovat náramek, chyba synchronizace. Takže zřejmě problém komunikace se serverem, zřejmě výpadek služby.
Při párování a odpárování a obecně při synchronizaci náramku se vše posílá na server a bez spojení je operace zamítnuta a vyžaduje se přístup na Net.
Tak informačně, přihlášení do Mi Fit už jde. Stejně tak párování / odpárováni náramku atd. :)
Asi jsem mimo. Vše jsem si nahrál nové ale nyní nemůžu spárovat . Pomoc. Děkuji
Pořád to blbne, chvíli chodí a pak zasené....
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Presne tak, ja som sa nakoniec prihlasil a odvtedy to "drzi". Problem je skor po odhlaseni sa z aplikacie.
 

Wertigo

New member
Joined
May 19, 2019
Messages
2
Likes
0
Points
1
Zdravím všechny kutily 🙂Malý dotaz. Jde nějak udělat, aby se po odstranění notifikací odstranily automaticky i z náramku? Popřípadě obráceně?
 

Wertigo

New member
Joined
May 19, 2019
Messages
2
Likes
0
Points
1
Vypni aplikacie, ktore nechces, aby upozornovali.
Tomu rozumím a v tom problém není. Já upozornění chci. Co nechci je, abych zobrazil notifikaci na telefonu a zůstala mi viset na náramku odkud jí musím pokaždé ručně odstranit.
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
V modifikovanej verzii mas 16 upozorneni, ktore sa po dosiahnuti plneho poctu zase prepisuju, nemusis ich odstranovat rucne.
 

Devr

New member
Joined
Mar 28, 2019
Messages
13
Likes
0
Points
1
Může mi někdo poradit kdo jezdí hodně na kole jak nejefektivněji náramek využiju pro jízdu na kole? Najel jsem třeba 40 km a MiFit mi ukázal, že jsem ušel 5102 kroků vzdálenost 3,5 km :) škoda, že není třeba přímo v náramku kolo, ale to by asi musel mít náramek GPS. Takže nejlépe asi ve cvičení na mobilu určit jízdu na kole a GO? mám v náramku 2.3.0.28 a MiFit 3.6.0
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
910
Likes
763
Points
103
Může mi někdo poradit kdo jezdí hodně na kole jak nejefektivněji náramek využiju pro jízdu na kole? Najel jsem třeba 40 km a MiFit mi ukázal, že jsem ušel 5102 kroků vzdálenost 3,5 km :) škoda, že není třeba přímo v náramku kolo, ale to by asi musel mít náramek GPS. Takže nejlépe asi ve cvičení na mobilu určit jízdu na kole a GO? mám v náramku 2.3.0.28 a MiFit 3.6.0
No jak píšeš, jedině ve spojení s Mi Fit a GPS v mobilu. Mi Band 3 nemá GPS aby mohl monitorovat jízdu na kole, pouze akcelerometr pro sledování kroků / cvičení.
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Ja si na bicykel dam mobil na drziak a mam spusteny MiFit, kde sa da na obrazovku nastavit ukazovanie zakladnych udajov a mam to namiesto cyklo tachometra. Bohuzial, za silnejsieho svetla na MiBand 3 nevidim na jeho displeji vobec nic.
 

Predja

New member
Joined
Feb 12, 2019
Messages
1
Likes
0
Points
1
Ahoj, nainstaloval jsem nejnovější FW i příslušné RES. Jediné 3 věci co fungují je úvodní stránka, stopky a časovač. Vůbec nemám počasí ani další funkce. Nesetkal se někdo s podobným problémem?
 

6810

New member
Joined
Aug 13, 2018
Messages
10
Likes
3
Points
3
Zdarec,
Malej se dostal k náramku a asi dal obnovit nastavení, nebo co. Bohužel se mi náramek přehrál a teď ho nemůžu přeinstalovat zpátky. Zkoušel jsem vše z první stránky, mifit 4.0 i 4.2 a všechny možný fw a res, ale budto se vše nainstaluje ok, ale na náramku to není poznat (jsou tam jen hodiny a potom stopky) a hned se naistaluje čínština. Nebo v Gadgetbridge se nenainstaluje fw a padá spojení s náramkem.
Nějaká rada? Díky

EDIT: Gadgetbridge hlásí po nahrátí fw Problém při přenosu matadat firmwéru a na náramku se objeví přeškrtlá chyba modrozubu
 
Last edited:

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
910
Likes
763
Points
103
Ahoj, nainstaloval jsem nejnovější FW i příslušné RES. Jediné 3 věci co fungují je úvodní stránka, stopky a časovač. Vůbec nemám počasí ani další funkce. Nesetkal se někdo s podobným problémem?
Zdarec,
Malej se dostal k náramku a asi dal obnovit nastavení, nebo co. Bohužel se mi náramek přehrál a teď ho nemůžu přeinstalovat zpátky. Zkoušel jsem vše z první stránky, mifit 4.0 i 4.2 a všechny možný fw a res, ale budto se vše nainstaluje ok, ale na náramku to není poznat (jsou tam jen hodiny a potom stopky) a hned se naistaluje čínština. Nebo v Gadgetbridge se nenainstaluje fw a padá spojení s náramkem.
Nějaká rada? Díky
EDIT: Gadgetbridge hlásí po nahrátí fw Problém při přenosu matadat firmwéru a na náramku se objeví přeškrtlá chyba modrozubu
Pokud se vám na náramku zobrazuje jen něco, tak je potřeba nastavit zobrazení daných položek menu náramku v aplikaci, buď v Mi Fit, GadgetBridge, Notify & Fitness atd.

Co se týče FW RES atd., nejnovějších FW je spousta variant i na první stránce, je potřeba uvést konkrétní popis aby se dalo nějak radit.
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,531
Members
211,842
Latest member
mays999
Top